Minecraft Hayranının Doku Paketi Warden, Vahşi Güncellemeye Yeni Korku Ekliyor

Minecraft Hayranının Doku Paketi Warden, Vahşi Güncellemeye Yeni Korku Ekliyor

Hayal gücü yüksek bir oyuncu, Minecraft'ın Muhafızı'nı özel doku paketi için kabus gibi bir yaratığa dönüştürerek canavarı ürkütücü gösteriyor.

The Wild Updateile oyuna resmen tanıtılan Minecraft'ın Warden düşman mafyası, bir hayranın özel doku paketinde daha da korkunç hale getirildi. Oyuncuların kendi doku paketlerini oluşturmaları yaygın bir durumdur ve genellikle düşman çetelere korkunç yeniden tasarımlarla davranma eğilimindedirler.

Minecraft'ın kötü şöhretli Ghast'ları, Nether'de yaşayan hayalet benzeri uçan canavarlar, hayranlar tarafından genellikle daha da rahatsız edici yaratıklara dönüştürülür. Örneğin, kurnaz bir oyuncu, Minecraft'taki Ghasts'ı, altlarında benzer renkli dokunaçlar bulunan ten rengi yüzen ağızlara yeniden dokulandırmaya karar verdi. Sonuç, Stephen King'in Langoliers'ını andırıyordu, ancak insan benzeri dişlere sahipti. Garip bir şekilde, Ghasts bu şekilde daha korkunç görünüyordu. Aynı zamanda, Redditors, yaratıkları tuhaf dış görünüşleri için alay eden dişçilerle ilgili birkaç şaka yaptı.

Minecraft'ın yeni Warden düşmanı , varsayılan tasarımında yeterince korkunç değilmiş gibi, Redditor FishyMint Mythic doku paketinden düşman mafyasının alternatif bir versiyonunu paylaştı. Oyuncu, yaratığın dışına ekstra ayrıntılar eklemelerine izin veren artırılmış bir doku çözünürlüğünden yararlandı. Kalabalık, canavarın açık göğüs kafesinin altına yerleştirilmiş ikinci bir çene seti ile tamamlanan daha tehditkar, kabus gibi bir görünüm kazandı. FishyMint'e göre, Warden'ı 64x çözünürlükte yeniden yapılandırmak zor bir işti. Yeniden tasarımın genel olarak yüksek kalitesine rağmen, oyuncu özel kaplamanın bazı bölümlerinin pürüzlü göründüğünü ve ek iyileştirme gerektirdiğini düşünüyor. Minecraft'ta özel Warden ile yakın bir karşılaşma ile ilgilenenlerdoku paketini CurseForge'dan indirebilir .

Muhafızlar, The Wild Update'in bir parçası olarak Minecraft'a yapılan en muhteşem eklemeler arasında olabilir , ancak oyuncuların keşfedebileceği daha birçok şey var. Nedense Mojang, Minecraft'ın The Wild Update'indeki özellikleri kesmek zorunda kaldı ve bu da toplulukta bir eleştiri akışına neden oldu. Hayranlar, huş ormanları ve bataklıkların uzun süredir talep edilen bir revizyonunu bekliyordu, ancak bu iyileştirmelerin hiçbiri henüz gerçekleşmedi. Bunun da ötesinde, geliştiriciler ateşböceklerinden kurtularak oyunu bu kadar sürükleyici bir ayrıntıdan mahrum bıraktılar.

FishyMint'in Minecraft 's Warden'ı yeniden dokulandırma girişimi ve Redditors'un benzersiz tasarıma coşkulu tepkisi, yaratığın Minecraft'ın en ikonik düşman çetelerinden biri olma yolunda olduğunu açıkça gösteriyor . Canavarın özel dokusu ürkütücü ve göz korkutucu görünse de, Mojang ekibinin yaratığın varlığından ve orijinal korkunç tasarımından sorumlu olduğunu hatırlamakta fayda var. Topluluğun Warden'ın eklenmesinden ne kadar memnun olduğuna bakılırsa, Creepers'ın yakında Minecraft'taki en korkutucu mafya kategorisindeki değerli bir yarışmacı tarafından tahttan indirilebileceği anlaşılıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.