Midnight Ghost Hunt: En İyi 4 Hayalet Avcısı Stratejisi

Midnight Ghost Hunt: En İyi 4 Hayalet Avcısı Stratejisi

Midnight Ghost Hunt'taki bu birinci sınıf hayalet avı stratejileriyle paranormali avlayın.

Midnight Ghost Hunt , iki ekibin bazı doğaüstü maskaralıklar için karşı karşıya geldiği benzersiz, heyecan verici, rekabetçi bir çok oyunculu oyundur. Oyuncular bir hayalet avcısı veya hayalet rolünü üstlenirler ve her takım hayatta kalmak, muhalefeti yenmek ve umarım yol boyunca bazı ürkütücü senaryolar yaratmak için çalışır. Hayalet avcısı rolüne giren oyuncuların, zirveye çıkmak isteyip istemediklerini düşünmeleri gereken çok şey var.

Takımlar rastgele seçilir, böylece oyuncular ya bir hayalet avcısı ya da bir hayalet olabilir, genel olarak konuşursak, roller yeni bir maçın başlangıcında yer değiştirir. Hayalet avcılarının ilk ve en önemli amacı hayaletleri yok etmektir, ancak hayaletlerin ruhani cephanelerinde çok sayıda alet bulunduğundan bu o kadar basit değildir. Aşağıdaki hayalet avcısı stratejileri, hayalet düşmanlarını kovmak söz konusu olduğunda, tomurcuklanan paranormal avcılara bir bacak vermelidir.

İyi Yağlanmış Bir Ekip Olarak Birlikte Çalışın

a-team-of-ghost-hunters-sitting-in-their-van-in-midnight-ghost-hunt.webp

Hayalet avcıları, en azından her hayalet karşılaşmasının ilk yarısında üstün olma eğilimindedir. Gece yarısı çanları çalmadan önce, hayalet avcıları dört muhalif hayaletin her birini alt edip kovmaya öncelik vermelidir. Bunu yapmak, hayalet avcılarının kazanmasını ve zirveye çıkmasını sağlayacaktır.

Bu oyunda bir hayalet avcısı olarak başarılı olmak için ekip çalışması şarttır . Bunun gibi taktiksel, stratejik bir oyunda bu sürpriz olmamalı, ancak yalnız bir kurt olarak ilerlemek kolay olabilir. Midnight Ghost Hunt'taki yalnız kurtlar genellikle hayaletler tarafından en hızlı yakalananlardır, bu nedenle takıma bağlı kalmak en büyük önceliğe sahiptir.

Her Hayalet Avcısı Uzmanlaşmalı

Midnight Ghost Hunt , oyuncuların maçlarda kullanabileceği düzinelerce silah, eşya ve yetenek içerir. Bu kategorilerin her birinde uzmanlaşmak ve bunların geniş bir yelpazesine sahip olmak, dört kişilik bir hayalet avcısı ekibinin daha sağlam ve verimli olmasına yardımcı olacaktır. Tabii ki, bunu söylemek yapmaktan daha kolay, özellikle de bir sunucuda rastgele kişilerle oynarken.

Bir maçtaki hayalet durumunu en iyi şekilde kontrol etmek için, her hayalet avcısının benzersiz bir silah, onu tamamlayacak bir eşya ve takıma üstünlük sağlarken tek başına avantajlar sağlayan bir yetenek aldığından emin olun. Her seferinde çeşitlilik sağlamak için avcı tezgahında kullanılabilecek yeterli oyun seçeneği vardır.

Muhtemel Hayalet Gizleme Noktalarını Kontrol Edin

Bu oyundaki çeşitli haritalar oldukça geniş ve ayrıntılıdır, bu da hayaletlere saklanacak birçok yer sağlar. Hayalet avcıları iş için hazırlanırken , hayaletler gece yarısına kadar kurtulma umuduyla saklanacak yerler buluyor. Mumlardan sandalyelere, kürelerden bitkilere kadar, hayaletlerin çok çeşitli saklanma yerleri vardır.

Maç başladığında, özellikle küçük nesnelerde, olası olmayan ve iyi gizlenmiş noktalarda hayalet aramaya öncelik verin. Hayaletler nesneler arasında kolaylıkla atlayabilir, bu da avcıların onları av araçları veya silahları aracılığıyla tespit edebilmek için sürekli hareket halinde olmaları gerektiği anlamına gelir.

Gece Yarısı Çanı Çaldığında, Sadece Hayatta Kal

the-outside-of-midnight-ghost-hunts-mansion-map.webp

Beş dakika sonra, gece yarısı zili çalar ve işler tersine döner. Hayalet avcıları şimdi intikam, güç ve yenilenmiş bir güçle geri dönen hayaletlerin avı. Maçın bu ikinci yarısı avcılar için kolay değil, dolayısıyla yine ekip çalışması gerekiyor.

Maçın bu bölümündeki tek gerçek amaç , zamana karşı hayatta kalmaktır . Bununla birlikte, kendine güvenen hayalet avı ekipleri parlayan kırmızı hayaletleri alt edebilir, ancak onları alt edip temelli sürgün etmek muhtemelen çok daha zordur. Hayatta kalmak burada anahtardır, bu yüzden her avcının güçlü bir silah ve yetenek almasını sağlamak en iyisidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.