Marvel'in Spider-Man 2 Teorisi, Gwen Stacy'nin Gelişinin Anahtarı Yuri'ye Sahiptir

Marvel'in Spider-Man 2 Teorisi, Gwen Stacy'nin Gelişinin Anahtarı Yuri'ye Sahiptir

Marvel's Spider-Man Yuri Watanabe'nin polis memuru olarak istifa etmesiyle sona eriyor ve bir hayran bunun Gwen Stacy'nin tanıtımına nasıl yol açabileceğini teorileştirdi.

Bir Marvel's Spider-Man 2 hayranı, yaklaşan devam filminin Gwen Stacy'yi nasıl tanıtacağına dair, gözden düşmüş polis kaptanı Yuri Watanabe'nin hikayesiyle de bağlantılı ilginç bir teori geliştirdi. Örümcek tipik olarak New York şehrinin kolluk kuvvetleriyle pek iyi çalışmasa da Yuri, Marvel's Spider-Man ve DLC'sinin hikayesi boyunca NYPD'de Örümcek'in müttefiki olarak hizmet eder . İki suç savaşçısı mizahi bir uyum paylaşıyor ve Yuri, oyunun açılış bölümünde kötü şöhretli Wilson Fisk'i tutuklamak gibi çeşitli davalarda Örümcek Adam'a yardım ediyor.

Yuri ve Spider-Man'in ortaklığı, Marvel's Spider-Man: City That Never Sleeps DLC'sinde karanlık ve trajik bir hal alıyor. Çim Savaşları bölümünde , Yuri'nin ekibinin birkaç üyesi, kötü şöhretli mafya babası Hammerhead'e yapılan bir baskında öldürüldü. Bu olay Yuri'yi derinden sarsıyor ve Yuri geçici olarak davadan alınıyor. Bütün bunlar olurken, Örümcek Adam, Marvel'in Örümcek Adam'ın geniş açık dünyasına yayılan gizli bir operasyon sırasında Yuir'in terapistinin Hammerhead'in uygulayıcılarından biri tarafından nasıl öldürüldüğünü detaylandıran kayıtlarla bir dizi tüyler ürpertici suç mahallini ortaya çıkarır . Bu Marvel'in Örümcek AdamıYan görev, Yuri'nin Spidey'i şehirde bir yerde buluşması için aramasıyla sona erer ve Yuri, uygulayıcıyı öldürdüğünü keşfeder. Bunun ışığında, Örümcek Adam ve Yuri arasında ahlaki bir kama sürülür ve hikaye, Yuri'nin çizgi romanlarda olduğu gibi kanunsuz Wraith olacağı imasıyla sona erer.

1400Diggg'i kullanan bir Reddit kullanıcısı , Yuri'nin trajik dönüşünün ardından New York City'nin Marvel's Spider-Man 2'de yeni bir polis şefine ihtiyacı olacağına ve olası bir adayın George Stacy olduğuna dikkat çekti. r/SpidermanPS4'teki bir gönderide 1400Diggg, Peter Parker'ın orijinal aşk ilgisi Marvel's Spider-Man'de de görülmediği veya bahsedilmediği için kızı Gwen Stacy'yi Insomniac Marvel'in Spider-Man evrenine tanıtmanın iyi bir yolu olabileceğini de belirtiyor. veya Örümcek Adam: Miles Morales . Wonemetovnwod adlı başka bir Reddit kullanıcısı , Insomniac'tan bir Tweet paylaşarak Gwen'in Marvel's Spider-Man 2'de tanıtılması fikrini destekledi.bu, Marvel's Spider-Man sürekliliğinde hala hayatta olduğu anlamına gelir .

Gwen Stacy, Marvel's Spider-Man 2'de Görünebilir

marvels-spider-man-2-gwen-stacy-yuri-wraith-nypd-stacy.jpg

Tabii ki Norman Osborn, Marvel'in Spider-Man evreninde henüz Green Goblin olmadı , bu da Gwen'in trajik ölümünün kendi eliyle gerçekleşemeyeceği anlamına geliyor. Hayranlar bir süredir Gwen Stacy'nin Insomniac versiyonunu görmeyi umuyorlar ve birçok kişi ikonik karakterin nasıl tasvir edilebileceğine dair spekülasyonlar yapıyor. Peter Parker, Marvel's Spider-Man'de zaten Mary Jane ile tanışmış ve ona aşık olmuştur , ancak Marvel's Spider-Man 2 , diğer süreklilikleri takip edebilir ve Miles Morales ile ilişkisi olan daha genç bir Gwen Stacy'yi tasvir edebilir. Bu aynı zamanda gelecekteki bir Gwen Stacy Marvel's Spider-Man 2 spin- off'unda oynanabilir bir Spider-Gwen için zemin hazırlayabilir , ancak birçoğu Marvel's Spider-Man 2'ninzaten oynanabilir bir Peter, Miles ve muhtemelen Venom ile dolu.

Yine de, Gwen'in nihai gelişinin tohumları, Yuri Watanabe'nin şiddetli bir kanunsuzluğa düşmesinin ardından George Stacy adındaki kır saçlı bir memurun Polis Şefliğine terfi etmesiyle Marvel's Spider-Man 2'ye ekilebilir. Bu, Marvel's Spider-Man 2'de bazı ilginç alt noktalara yol açabilir ve Gwen'in Insomniac'ın büyüyen Marvel oyun evreninde uzun zamandır beklenen çıkışını yapmasının yolunu açabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.