Last of Us Remake: 2022 Çıkış Tarihi Görünüşe Göre Leaker Tarafından Açıklandı

Last of Us Remake: 2022 Çıkış Tarihi Görünüşe Göre Leaker Tarafından Açıklandı

İçeriden birinin şifreli bir sızıntısına göre, The Last of Us remake sadece birkaç ay içinde gelebilir ve PlayStation 5'ten daha fazlasına inebilir.

Güvenilir bir sızıntı, The Last of Us yeniden çevrimi için tam 2022 çıkış tarihini açıklamış olabilir . Söylenti, oyun için bir 2022 Tatil sürüm penceresi öneren önceki bir raporun hemen ardından geliyor. Mayıs ayında, sektörden tanınmış kişilerden biri olan Jeff Grubb, The Last of Us remake'in PS5 sürüm penceresiyle ilgili bir güncelleme paylaştı . Şimdi, kesin bir çıkış tarihi de sızdırılmış gibi görünüyor.

Daha önce Grubb'a göre, The Last of Us remake, geliştirme sürecinin oldukça verimli olduğu bildirildiği için 2022 Holiday sürüm penceresini hedefliyor olabilir. İçeriden biri herhangi bir kaynak belirtmedi, ancak Grubb'un genel sektör bilgisi ve bağlantıları raporu oldukça güvenilir kılıyor. Ancak en son sızıntı, daha da ilgi çekici bir bilgi parçası içeriyor.

Twitter'da The Snitch adlı sızıntı ve endüstri uzmanı , The Last of Us remake'in onaylanmış çıkış tarihi ve hedef platformları hakkında bilgi içerebilecek şifreli bir duyuru paylaştı . Basit tweet, "1. BÖLÜM"ün - muhtemelen The Last of Us: Part I'in 2 Eylül 2022'de yayınlanabileceğini öne sürüyor. Gönderide ayrıca biri oyun kumandası, diğeri ise oyun kumandası olan bir çift emoji yer alıyor. biri bir PC/dizüstü bilgisayar. Bu bulmacanın, beklenen yeniden yapılanmanın gelebileceği platformlara işaret ettiğini varsaymak doğru olur. TLOU, oldukça açık olan PS5'i vurmakla kalmayacak , aynı zamanda PC'ye de gelebilir. İnanması o kadar zor değil, özellikle de bunu göz önünde bulundurarakMarvel's Spider-Man remaster'ı da bir PC işleminden geçti. Ayrıca The Snitch'in daha önce State of Play şovu için doğru bir programı sızdırdığını ve içeriden öğrenenlere en azından bir miktar güvenilirlik kazandırdığını belirtmekte fayda var.

The Last of Us remake'i henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da, internette birçok söylenti dolaşıyor . Örneğin, belirli bir tanesi, The Last of Us remake'in Factions , TLOU: Part 2'nin bağımsız çok oyunculu modu ile birlikte başlayabileceğini öne sürüyor. İki deneyimin bir arada mı yoksa ayrı ayrı mı satılacağı tam olarak belli değil. Bununla birlikte, sızıntı yapan kişi, her iki oyunu da satın almanın, Gruplarda avantaj elde etmek için bazı ekstra bonuslarla sonuçlanabileceğini varsayıyor .

Her sızıntıda olduğu gibi, son The Last of Us söylentisi bir tuz tanesi ile alınmalıdır. Bununla birlikte, iki önemli an, sızıntıda belirsiz spekülasyonlardan daha fazlasının olabileceğini gösteriyor. Öncelikle The Last of Us remake'i daha önce içeriden başkaları tarafından belirtilmişti ve ikincisi The Snitch'in geçmişte doğru bilgiler sağlama konusunda bir kaydı var. Konuyla ilgili resmi bir açıklamayı beklemeye değer olsa da, sızdırılan bilgiler en azından beklenti oluşturmaya başlamak için bir nebze güvenilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.