Homer & Bart Simpson, God of War Modunda Kratos ve Atreus'u Değiştiriyor

Homer & Bart Simpson, God of War Modunda Kratos ve Atreus'u Değiştiriyor

PC'deki yeni bir God of War modu, Kratos ve Atreus'u başka bir baba ve oğulla değiştirdi - The Simpsons şöhretinden Homer ve Bart Simpson.

Bir God of War PC modu, Kratos ve Atreus'u başka bir ikonik baba ve oğul olan Homer ve Bart Simpson için karakter modelleriyle değiştirdi. Santa Monica Studio'nun God of War için yumuşak bir şekilde yeniden başlatılması, ilk olarak Nisan 2018'de mağaza raflarına çarptı ve dünyanın dört bir yanındaki PS4 oyuncularını hayatının farklı bir noktasında Kratos'u yeniden ziyaret etmeye davet etti. 2010 yapımı God of War 3'ün olaylarından sonra Yunan dünyasını terk eden 2018 ünvanı, God of War'ı yanında küçük oğlu Atreus ile İskandinavya'da İskandinav dünyasında gezinirken buluyor.

En yeni God of War macerası PlayStation platformlarında son selamını vermedi. Pek çok kişiyi şaşırtacak şekilde Sony Interactive Entertainment, ödüllü deneyimi bu yılın başlarında Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC'ye taşımayı seçti. Doğal olarak, PC modlama topluluğu, bu özel PlayStation sürümüyle, hem deneyimi geliştiren hem de hafif bir hava katan modlar oluşturarak oldukça iyi bir gün geçirdi. Atreus , örneğin bir GoW modunda oynanabilir hale geldi . Bir başka hayran yapımı yapı, Kratos'u Grand Theft Auto: San Andreas'tan CJ olarak yeniden tasavvur etti . Söylemeye gerek yok, eğlence yakın zamanda bitmeyecek.

Mod yapımcısı Omega Fantasy , PC'de Kratos ve Atreus'un artık ilgi odağı olmadığı bir God of War modu yarattı. Bir karakter modeli takası sayesinde, The Simpsons şöhretinden Homer ve Bart Simpson , oyunun her zamanki baba ve oğul ikilisinin yerini alıyor. YouTuber ToastedShoes , bu özel yapının Homer ve Bart için yeni satırlar içerdiğini ortaya koyan Simpsons modunun oynanış görüntülerini paylatı. Örneğin, giriş bölümünde Homer, Bart'a " brokoliyi yemesini " söyleyerek ağaç kaldırma gücünü açıklar . Ve izleyiciler, God of War'ın The Stranger , diğer ismiyle Baldur'unun yerine Ned Flanders'ı görmekten özellikle memnun olacaklar .

Görünüşte, God of War için bir Simpsons modu çok az veya hiç mantıklı değil. Ancak burada ve mümkün olan en komik şekilde çalışıyor. Elbette, genel olarak The Simpsons'ın sanat tarzı gibi grafik aksaklıkları ve benzerleri oldukça sarsıcı olabilir , ancak Ned'in Homer'la dua etmeyeceği için kavga etmesi, kaçırılmaması gereken saf altındır.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection , PC'ye gelen bir sonraki PlayStation'a özel olacak. Böyle bir sürüm, hem Uncharted 4: A Thief's End hem de Lost Legacy'yi yeni bir izleyici kitlesine getirecek. Sebep, bu oyunların kendilerini komik PC modlarının alıcı tarafında bulacağını öne sürüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.