Halo Infinite Brutes Hakkında Oyun Severleri Şaşırtan İlginç Bilgiler Keşfedildi!

Halo Infinite Brutes Hakkında Oyun Severleri Şaşırtan İlginç Bilgiler Keşfedildi!

343 Industries'den Halo Infinite için tek oyunculu sürüm nihayet geldi ve oyuncular oyunun tamamı hakkında hızlı bir şekilde keşifler yapmaya başladılar. Son zamanlarda bir oyuncu, Halo Infinite'in Brutes'inin karakter modellerinde bir ayrıntı var.

Halo Infinite Brutes Hakkında İlginç Bilgiler Keşfedildi!

Halo Infinite tek oyunculu sürümü keşfeden oyuncular, Brute karakter modelinin iç kısmında ilginç bir eklemeyi de keşfetmeyi başardılar. Bu hile değil ama karakterlerin insansı bir özelliği…

343 Industries'den Halo Infinite için tek oyunculu sürüm nihayet geldi ve oyuncular oyunun tamamı hakkında hızlı bir şekilde keşifler yapmaya başladılar. Son zamanlarda bir oyuncu, Halo Infinite'in Brutes'inin karakter modellerinde şaşırtıcı derecede ayrıntılı bir iç anatomiye sahip olduğunu keşfetti.

Halo'nun fütüristik evreninde, insanlar tarafından Brutes olarak bilinen Jiralhanae adı verilen dev, maymun benzeri uzaylı türleri, Mutabakat'ın en yeni üyeleri olduğunu belirtelim. Sangheili'lerle pek iyi geçinemiyorlar ve çatışmalarda her zaman zirveye çıkamıyorlar. Halo Infinite meme Craig the Brute hızla insanların kalbini kazanmasına rağmen, insanlar genellikle Brute'ların fiziksel boyunu heybetli buluyorlar.

Reddit kullanıcısı MrCalabunga bir yanında dururken kendi kendilerine kısa bir video paylaştı: mağlup Halo Sonsuz Brute ve yakınlaştırma ve uzaklaştırma…

2021/11/27/esports-players-are-calling-out-halo-infinite-cheaters.jpg

Halo Infinite karakterlerine insansı özellik yüklenmiş

Oyuncunun Brute'a yakınlığı, kameranın yüzüstü modelin kafasına zum yapmasına neden oldu, burada ağzının iç kısmı yakından gözlemlenebiliyor. Karakter modelinin dişleri, ağız dokusunu ve hatta küçük dilini bile görebiliyoruz- ancak hatırlatma yapalım; MrCalabunga bunu yanlış bir şekilde bademcikler olarak tanımlamış gibi görünüyor.

Uvula, damağın arkasında, boğazın üzerinde sarkan yumuşak, etli uzantıdır. Bademcikler de ağızda bulunan yumuşak dokulardır, ancak boğazın yanında, küçük dilin hemen arkasında bulunan kitlelerdir.

Bademciklerin birincil kullanımı bağışıklık sisteminin bir uzantısıdır, ancak küçük dilin daha pratik bir kullanımı vardır: sıvıların ve sıvıların burundan yukarı çıkmasını önlemek. Bir Brute'un ağzında bir küçük dilin varlığı, Halo Infinite'de Brute'ların ve insanların benzer anatomik tasarımlara sahip olabileceğini düşündürüyor.

Halo Infinite hayranları farklı düşüncelere sahip

Halo Infinite hayranlarının bu gönderi hakkında kafalarının karışacağını biliyoruz. Birkaç kullanıcı, MrCalabunga'nın bir uvula'yı yanlış bir şekilde bademcik olarak tanımladığını belirtti, bu da gönderiye yorum yapanların çoğunun bademciklerin ne olduğundan emin olmadığını ortaya çıkardı.

Bir kullanıcı, oyunun özellikle Brute modellerine küçük diller eklemek için bir yıl ertelendiğini açıkladı. Diğer iki kullanıcı şaka yollu olarak küçük dil fiziğinin eksikliğinin oyunu oynanamaz hale getirdiğini belirtti. Halo Infinite şimdi yayında, pek çok oyuncu yakın gelecekte daha garip keşifler yapma fırsatına sahip olacak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.