God of War Ragnarök Spoiler İnterneti Ateşe Veriyor

God of War Ragnarök Spoiler İnterneti Ateşe Veriyor

Sızan God of War Ragnarok görüntüleri, lansman öncesinde çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve efsanevi devam filmi için bir dizi hikaye ve oynanış spoilerini ortaya çıkardı.

God of War Ragnarök için önemli spoiler , oyunun yaklaşan lansmanından önce çevrimiçi olarak sızdırılmış gibi görünüyor. Santa Monica Studio, oyunun ana fikrini ve oyundaki birçok yeniliği açıklamış olsa da, merakla beklenen devam filminin hayranları için hala beklenmedik sürprizler var. Yakın tarihli bir God of War Ragnarok önizlemesi , oyunun başlarında bazı sızıntılara yol açtı, ancak artık internette çok daha büyük spoiler gizleniyor.

2018'in God of War tarafından sunulan anlatısal bükülmeler göz önüne alındığında , birçok hayran yaklaşmakta olan God of War Ragnarok hakkında kendi heyecan verici teorilerini oluşturdu . Çok popüler bir teori, Kratos'un sonunda Thor'un ikonik çekici Mjolnir'i talep edeceği ve kullanacağı, açıkçası Thunder God of Thunder'ın korkunç ölümünün ardından. Diğerleri, Kratos ve Atreus'un Yunanistan'a dönmesi veya Mısır'da bir pit stop yapmasıyla oyunun son oyundan daha egzotik yerlere gireceğine inanıyor. Bu God of War Ragnarok teorilerinin çoğu kaçınılmaz olarak yanlış olsa da, son sızıntılar belirli fan tahminlerini de destekleyebilir.

Video Games Chronicle tarafından bildirildiği üzere , büyük God of War Ragnarok spoiler artık internette dolaşıyor. Oyun boyunca çeşitli oyun içi ekran görüntüleri şeklini alan sızıntı, muhtemelen oyunun vahşi doğaya çıkmış erken bir kopyasından geliyor. Ekran görüntüleri, God of War Ragnarok için hem önemli hikaye anları hem de henüz açıklanmayan oyun mekaniği ile ilgili önemli spoiler içeriyor, ancak bunlar yalnızca oyunun ilk saatlerinden gibi görünüyor. God of War Ragnarok'un lansmanına hala iki hafta var, bu yüzden hayranlar yolculuğu spoiler olmadan yaşamak için sosyal medyadan kaçınmak akıllıca olacaktır.

God of War Ragnarok Destansı Bir Sonuç Olmaya Söz Veriyor

Spoiler, ne yazık ki diğerlerinin deneyimini mahvetme riskini taşırken, God of War Ragnarok'un sahne arkası serisi , hayranlara lansman öncesinde oyuna daha kontrollü bir bakış sunacak. Her Salı yayınlanacak olan video serisi, franchise'ın Norse destanının ikinci ve son taksitini geliştirmenin çeşitli yönlerini kapsayacak. İlk giriş , COVID pandemisi sırasında hareket yakalamanın zorluklarıyla birlikte God of War Ragnarok'un efsanevi hikayesini şekillendirmeye odaklandı. Her giriş, geliştirmenin farklı yönlerine odaklanacak ve seri, oyunun lansmanından sonra spoiler bölgesine dalmak için yayınlanmaya devam edecek.

God of War Ragnarok , 2022'nin en çok beklenen oyunlarından biri, ancak sızan görüntüler, oyunun hayranları için lansman öncesinde oyunun hikayesini bozma riski taşıyor. Ekran görüntüleri yalnızca oyunun ilk saatlerinden alınmış gibi görünse de, oyunu ilk kez oynamadan önce bilinmeyen en iyi şekilde bırakılacak bilgileri içeriyorlar. God of War Ragnarok sadece iki hafta içinde çıkacak, bu yüzden hayranların o zamana kadar istenmeyen spoilerdan kaçınabileceklerini umuyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.