God of War Ragnarök Sonunda 2023'e Ertelendi, Söylentiler İddia Ediyor

God of War Ragnarök Sonunda 2023'e Ertelendi, Söylentiler İddia Ediyor

Son söylentiler, Sony tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen, God of War Ragnarok'un 2023 sürümü için erteleneceğini iddia ediyor.

God of War Ragnarök'ün bu yıl için planlanan bir lansman yerine 2023 sürümünün erteleneceği söylentileri yayılıyor . Bu, Summer Game Fest'teki olası bir duyuruya ilişkin son spekülasyonların, God of War Ragnarok'un Playstation mağaza sayfasında yapılan bir değişiklikten yükselmesinden sonra geldi . God of War Ragnarok'un gelişiminin tüm işaretlerinin olumlu olduğu düşünüldüğünde, birçok hayran için oyunun 2022 sonbaharı için nihai çıkış tarihini tahmin ettiği düşünüldüğünde, bu söylentiler pek çok kişi için beklenmedik olabilir .

Sony, Eylül 2020'de God of War Ragnarok'un Playstation 5 vitrini sırasında 2021 için belirsiz bir sürüm penceresiyle ilk kez duyurulduğunda büyük ses getirdi. O zamandan beri en çok beklenen oyunlardan biri haline geldi ve Golden Joystick Awards 2020'de ödül kazandı. En Çok Aranan Oyun için. Ancak Haziran 2021'de geliştirici Santa Monica Studio , Kratos'u seslendiren Christopher Judge ameliyattan iyileşirken God of War Ragnarok'un 2022 sürümü için resmi olarak ertelendiğini duyurdu. Eylül ayında olası bir çıkışla ilgili söylentiler yayılmaya başlasa da resmi bir çıkış tarihi verilmedi.

Şimdi, Summer Game Fest 2022 ile birlikte , Gamereactor , çeşitli Avrupa kaynaklarına göre, God of War Ragnarok'un 2023'te nihai bir sürüm için daha da erteleneceğini bildirdi . Canlı etkinlik sırasında bir duyuru bekleniyor, ancak ne Sony ne de Santa Monica Studios bu söylentileri kamuya açıklamadı ve belirli bir çıkış tarihi belirlenmedi. Ayrıca, God of War Ragnarok'un , Sony'nin Final Fantasy 16 ve Horizon serisi için yeni fragmanları içeren son State of Play etkinliğinde gösterilen fragman serisinde bulunmadığını da belirtmek önemlidir.

God of War Ragnarok'un 2022 çıkış tarihinin oldukça sağlam göründüğüne dair birden fazla işaret olduğu düşünüldüğünde, bu şaşırtıcı bir olay dönüşü . Ryan Hurst, bir röportajda , karakteri Thor için ses hatlarını kaydetmeyi bitirdiğini açıkladı. Bundan önce, PlayStation Network arka uç sisteminde 30 Eylül 2022 olarak bir çıkış tarihi belirlendi, ancak birçoğu bunun muhtemelen bir yer tutucu olduğu konusunda hemfikirdi.

Video oyunu gecikmelerinin yakın tarihi karışıktır ve birçok AAA stüdyosu için büyüyen bir trend olmuştur. Ubisoft'un Prince of Persia: Sands of Time'ın yaklaşan yeniden çevrimi, tüm geliştirme döngüsünde gecikmelerle dolu ve birçok hayran, geliştirme tamamen farklı bir stüdyoya taşınana kadar oyunun nihai olarak iptal edilmesinden korkuyor. Bu noktada, hayranlar yalnızca başka bir God of War Ragnarok gecikmesinin olası nedenleri hakkında spekülasyon yapabilir ve onaylanırsa bunun benzer şekilde sorunlu bir gelişmenin işareti olmadığını umabilir. Her iki durumda da, bu, bu kadar büyük bir duyuru yapmak için mükemmel bir zaman olan Summer Game Fest 2022'ye büyük ilgi gösteriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.