FF7 Remake'in Yardımcı Yönetmeni Şaşırtıcı Cait Sith Cameo'yu Açıklıyor

FF7 Remake'in Yardımcı Yönetmeni Şaşırtıcı Cait Sith Cameo'yu Açıklıyor

Final Fantasy VII Remake Yardımcı Yönetmeni Motomu Toriyama, oyunun hikayesi sırasında Cait Sith'in şaşırtıcı kamera hücresinin nedenini açıkladı.

Final Fantasy VII Remake'in Yardımcı Yönetmeni, yeni oyuncular muhtemelen karakterin neden dahil edildiğini bilmese de, Cait Sith'in oyundaki şaşırtıcı kamera hücresinin nedenini açıkladı. Cait Sith , orijinal oyunda Altın Daire'ye kadar çıkış yapmadığı için , FF7'de bölgede bulunmamasına rağmen, Sektör 7 Plakasının yok edilmesi sırasında FF7 Remake'de kısaca görünür .

FF7 Remake , yalnızca FF7'deki hikayenin ilk birkaç saatini kapsayan FF7'nin Midgar bölümündeki olayları kapsar . Bu ortaya çıktığında, birçok hayran FF7 kadrosunun çoğunun oyunda görünmeyeceğini varsaymıştı, çünkü Cait Sith, Yuffie, Vincent Valentine ve Cid Highwind FF7'de Midgar sonrasına kadar görünmeyecekti . Vincent ve Cid görünmediği için bu kısmen doğru çıktı, ancak Cait Sith Sektör 7 Plaka ara sahnesinde kısa bir kamera hücresine sahipken, Yuffie FF7 Remake Intergrade'de oynanabilirdi .

Cait Sith'in FF7 Remake'deki kamera hücresi orijinal oyunun hayranları için tasarlandı, çünkü yeni oyuncular aniden ortaya çıkan ve kenar mahallelerde çöken plakanın neden olduğu yıkıma ağlayan taçlı bir kedi tarafından şaşıracaklar. FF7 Remake Yardımcı Yönetmeni Motomu Toriyama, resmi Square Enix web sitesinde bir röportajda kamera hücresinin nedenini açıkladı. Toriyama'ya göre, kamera hücresi Shinra yönetici saflarındaki hoşnutsuzluğu ima etmeyi amaçlıyordu.

FF7 Remake - Cait Sith Shinra Sıralamalarında Muhalefeti Temsil Ediyor

FF7 veya Dirge of Cerberus oynamış olanlar , Cait Sith'in yüksek rütbeli Shinra yöneticilerinden biri olan Reeve tarafından kontrol edildiğini biliyorlar. Toriyama'nın alıntısı, Reeve'in, daha önce Başkan Shinra ile görüşürken önerdiği gibi, yıkım planına müdahale etmek için Cait Sith'i kullanmayı ya da en azından robotu bir tahliyeyi denemek ve başlatmak için kullanmayı planladığını gösteriyor. Sahnenin tam anlamı, FF7'nin hikayesine aşina olan insanlar içindir ve Reeve'in zaten diğer Shinra yöneticilerine karşı çalıştığını gösteriyor.

Herhangi bir FF7 karakteri FF7 Remake'de erken bir kamera hücresine sahip olacaksa , o zaman Cait Sith en mantıklıydı, çünkü Reeve onu Altın Daire'ye göndermeden önce Midgar'da tutabilirdi. Yeni oyuncular muhtemelen Cait Sith'in kamera hücresi tarafından şaşkına çevrildi, ayrıca orijinal oyunu oynamanın FF7 Remake için önemli olduğu gerçeğine işaret etti , ancak o kadar kısa bir an ki çoğu insan muhtemelen görmezden geldi. Sahnenin amacı, Final Fantasy VII Remake'deki ana kötü adam Sephiroth olabileceğinden, gelecekteki olayları daha ileride kurmaktır , ancak Shinra yöneticilerinin gelecek şeylerde oynayacakları önemli bir rol var ve çatlaklar şimdiden başlıyor. liderlikleri arasında oluşturmak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.