FF7 İlk Asker Varyant Modu Sephiroth'u Oynanabilir Hale Getiriyor

FF7 İlk Asker Varyant Modu Sephiroth'u Oynanabilir Hale Getiriyor

Final Fantasy VII The First Soldier için yeni Varyant Modu, Sephiroth ve Bahamut'u özel maçlarda oyuncuların onlara dönüşebileceği şekilde oynanabilir hale getiriyor.

Final Fantasy VII The First Soldier , bir takımın NPC'lere dönüşmesini sağlayan ve Sephiroth'u oyunda oynanabilir bir karakter haline getiren yeni bir mod ekledi. Sephiroth, The First Soldier zaman çizelgesinde, çünkü bu dönemdeki deneyimleri yaklaşmakta olanEver Crisis'te, ancak oynanabilir sürüm,FF7'den.

First Soldier , ekiplerin ateşli silahlar ve Materia kullanarak savaştığı ve haritada ortaya çıkan canavarlarla savaştığı mobil cihazlar için bir FF7 battle royale oyunudur. The First Soldier'ın hikayesi (ne kadar az var ki) , SOLDIER biriminin oluşumunu gösterdiği için FF7'nin bir ön bölümü görevi görüyor. The First Soldier , ganimet kutuları ve karakter kozmetiklerine odaklanan ücretli öğelerle oyuncunun kendi karakterini yaratmasına izin veren, oynaması ücretsiz bir oyundur. Kozmetikler oyunun en ilginç yönlerinden biri çünkü bazıları FF7'nin retro perilerini The First Soldier'a getirmek gibi şeyler yapıyor.

The First Soldier'ın en son güncellemesi , seriden başka bir ünlü yüzü oyuna getiriyor, daha doğrusu oyuncuların ona dönüşmesine izin veriyor. Resmi Square Enix YouTube kanalında yer alan bir video, The First Soldier'da Variant Mode'un artık mevcut olduğunu ve 31 Ağustos 2022'ye kadar oyunun bir parçası olacağını duyurdu. Variant Mode'da oyuncular Sephiroth'a dönüşme ve güçlerini diğer oyunculara karşı kullanır.

Final Fantasy VII The First Soldier's Variant Modu, Oyuncuların Sephiroth'a Dönüşmesini Sağlıyor

ff7-the-first-soldier-sephiroth-cover.jpg

Varyant Modunda, üç varyant oyuncudan oluşan bir ekip, dokuz normal oyuncuya karşı savaşmalıdır. Normal oyuncuların amacı haritadaki iki yeri yok etmek, varyant oyuncuları ise onları korumak zorunda. Varyant oyuncuları , Bomb, Cactuar ve Bahamut dahil olmak üzere Final Fantasy'nin en ikonik canavarlarından bazılarına dönüşme yeteneğine sahiptir . FF7'den bir Slug-Ray düşmanı da varoyuncuların Varyant Modunun bir parçası olarak dönüşebilecekleri. Bu dönüşümler muazzam güç artışları sağlayarak onları karşı karşıya oldukları daha büyük takımla eşit bir eşleşme haline getiriyor. Oyuncular ayrıca Sephiroth'a dönüşebilir ve düşmanlarını Masamune ile dilimlemek, Cehennem Kapısı'nı aşağı doğru bıçaklamak veya geniş bir alanda düşmanları vurmak için göktaşları çağırmak dahil olmak üzere düşmana karşı saldırılarını serbest bırakabilir.

The First Soldier'ın ikinci sezonu, oyuncuların savaşması için bir Kriz Çekirdği patronu eklediğinden , The First Soldier zamanlanmış modların bir parçası olarak bu tür içerikleri ilk kez eklemiyor. Hala gidecek çok sayıda FF7 karakteri ve düşmanı var, bu yüzden The First Soldier gelecekte bunun gibi daha birçok güncelleme görebilir. Hayranlar bir gün Crisis Core'dan SOLDIER'ın diğer üyelerinin oynanabilir hale geldiğini görebilir veya gelecekteki The First Soldier güncellemesinde Weapon canavarlarıyla yüzleşebilir.