Elden Ring Player, Selfie Çekmek İçin Mükemmel Oyun İçi Noktayı Açıkladı

Elden Ring Player, Selfie Çekmek İçin Mükemmel Oyun İçi Noktayı Açıkladı

Bir Redditor, Elden Ring'de durup oyun içi selfie çekmek için en iyi yeri belirleyerek tutarlı işleme ve kare hızına sahip bir yer buldu.

Bir Elden Ring oyuncusu, Lands Between içinde, oyundaki en iyi özçekimleri nerede çekeceklerini diğer kullanıcılarla paylaşarak fotoğraf çekimleri için mükemmel yeri buldu. Elden Ring'in akıldan çıkmayan güzellikteki yerleri , oyuncuları kendilerini dünyaya yepyeni bir şekilde sokmaya teşvik etti. FromSoftware'in böyle muhteşem görseller sunma motivasyonu, esas olarak , derinliği ve güzelliği ile oyuncuları etkileyen Demon's Souls PS5'in 2020'de yeniden yayınlanmasından kaynaklanıyordu.

Elden Ring topluluğu gelişmeye devam ederken , milyonlarca Tarnished şimdi Aradaki Ülkeleri keşfetti ve eşzamanlı oyuncu sayısı hala yüz binlerce. Şubat ayında piyasaya sürüldüğünden beri, WWE güreşçisi Randy Orton ve CEO milyarder Elon Musk da dahil olmak üzere tüm geçmişlerden oyuncular Erdtree'ye ulaşma arayışındaydı. İronik olarak, oyunu henüz oynamayan tek kişiden biri, Elden Ring'in yönetmeni Hidetaka Miyazaki. Ancak daha fazla oyuncu arayışının sonuna geldiğini gördükçe, oyuncu tabanının birkaç üyesi Elden Ring'de kendilerini eğlendirmek için yeni yollar geliştirdiler .

Reddit kullanıcısı vashkor , yakın zamanda Elden Ring'de çekilmiş etkileyici bir özçekimi ortaya çıkardı ve oyuncularla oyun içi fotoğraf çekmek için en iyi yeri paylaştı. Görüntü, Vashkor'un karakterinin Parçalanan Farum Azula konumunun ortasında uzaklara özlemle bakan doktorsuz bir ekran görüntüsüdür. vashkor şunları söyledi: “Ufalanan Farum Azula, derinlikleri ortaya çıkaran tutarlı zıt ışık nedeniyle karakter portreleri için harika bir yer .” Böylesine etkileyici bir çekimin nasıl yapılacağı sorulduğunda, vashkor bunun bir PS5'te olduğunu ve Farum Azula'nın Elden Ring'de tutarlı işleme ve kare hızına sahip birkaç yerden biri olduğunu ve bu sayede fotoğraf fırsatları için en iyi oyun içi konumlardan biri olduğunu belirtti. ve selfie'ler.

Vashkor's gibi fotoğraf fırsatları, hayranların katıldığı çekirdek Elden Ring deneyiminin dışındaki çeşitli etkinliklerden sadece biri . Diğer örnekler arasında, kendi kendine empoze edilen zırh ve sağlık sınırlamaları, PvP istilacılarından çalılarda saklanma ve mücadele eden oyunculara yardımcı olmak için tek başına patronlar sayılabilir. Elden Ring'in açılış temasının 15 versiyonunu yapan coşkulu bir hayran gibi aktif bir mod oluşturma topluluğu ve tutkulu bir hayran tarafından oluşturulan içerikle, vashkor'un oyunun acımasız dünyasının ortasında durup bir selfie çekmesi şaşırtıcı değil.

Elden Ring'in kapsamı, fotoğraf çekme ve özçekimler gibi geniş ve küçük etkinliklerdir ve oyunculara Erdtree için yarışmak yerine zaman ayırmanın sorun olmadığını hatırlatmaktadır. FromSoftware'in dünyaya verdiği iş miktarı, oyuncuları, amaçlanan rota veya daha alışılmışın dışında yollarla yolculuklarının tadını çıkarmaya teşvik etmelidir. İçeriğiyle etkileşim kurmanın pek çok yolu ile Aradaki Diyar'da eğlence sıkıntısı yok.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.