Elden Ring Player One-Shots Radagon ve Elden Beast Dünya Rekoru İçin

Elden Ring Player One-Shots Radagon ve Elden Beast Dünya Rekoru İçin

Bir Elden Ring oyuncusu, buff'ları ve Ancient Dragons' Lighting Strike büyüsünü kullanarak Radagon ve Elden Beast'i tek vuruşta yendi.

Son derece hazırlıklı bir Elden Ring oyuncusu, oyunun son iki patronu Radagon ve Elden Beast'i tek vuruşta yenerek bir dünya rekoru kırdı. FromSoftware'in açık dünya fantezi destanı, oyunculara, gerçekten nefes kesici Tarnished yapılarına yol açan silahlar ve sihir büyüleri de dahil olmak üzere, çalışacakları birçok araç sunar. Lansmandan kısa bir süre sonra oyuncular Elden Ring patronlarını tek vuruşta öldürmeye başlamayı başardılar ve şimdi bir oyuncu hem Radagon'u hem de Elden Beast'i anında yendi.

Elden Ring , FromSoftware'in Demon's Souls and the Dark Souls üçlemesinde oluşturduğu RPG öğelerini kucaklar ve genişleterek muazzam oyuncu özgürlüğü sağlar. Aradaki Diyarlar boyunca, Moonveil katana'dan Grafted Blade Greatsword'e kadar çok sayıda silah bulunur ve her biri oyunculara savaşta farklı güçlü ve zayıf yönler verir. Büyü ayrıca , Comet Azur ve Loretta'nın Ustalığı gibi yetenekli büyücülerin rakiplerini yok etmesine izin veren büyülerle Elden Ring'in büyük bir parçasıdır . Bir oyuncu Elden Ring'de Tek Yumruk Adam yaratmak için oyunun çeşitli eşyalarından, büyülerinden ve buff'larından yararlanabildi, ancak bu oyuncu bile hem Radagon'u hem de Elden Beast'i tek vuruşta yapamadı.

elden-ring-radagon-final-boss.jpg

Forbes tarafından bildirildiği üzere , Ortalama Oyuncunuz adlı bir YouTuber ve Elden Ring ustası , hem Radagon'u hem de Elden Beast'i tek vuruşta yenerek bir dünya rekoru kırdı. İki oyunsonu patronu son derece serttir ve zıt güçlü ve zayıf yönleri, tek bir yapının her ikisine de tek atış yapmasını zorlaştırır. Ancak Ortalama Oyuncunuz, Elden Ring'in en yüksek zorluğu olan New Game+ 7'de bu etkileyici başarıyı çekmeyi başardı . Muazzam tek darbe, Kadim Ejderhaların Lighting Strike büyüsüyle yapılır ve gücü Bulaşıcı Hiddet ve Shabiri'nin Uluması da dahil olmak üzere çok sayıda güçlendirmeyle desteklenir.

Ortalama Oyuncunuz, patronları buharlaştırma sanatında ustalaşmış gibi görünse de, bir Elden Ring pasifisti , oyuncuları tam tersini yapmakla görevlendiriyor. FromSoftware'in açık dünya RPG'si, düşmanları ve canavarları öldürmeye odaklanır, ancak oyunun geniş araç takımı aslında öldürmekten kaçınmayı mümkün kılar. Pasifist koşu, büyük ölçüde, hayalet müttefikleri dövüşürken oyuncuların dövüşten kaçınmasına izin veren Spirit Summons kullanımına dayanır. Sleepbone Arrows gibi uyku getiren araçların kullanımı, oyuncuların düşmanlarını kan dökmeden etkisiz hale getirmelerini de sağlar.

Elden Ring'de bulunan çok sayıda beceri ve büyüyü kullanmak, Ortalama Oyuncunuzun Kararmışlarını son derece güçlü bir varlığa dönüştürmesini sağlar. Antik Dragons' Lighting Strike'ın sadece iki kullanımıyla oyuncu, Golden Order'dan Radagon'u ve diğer dünyadaki Elden Beast'i eritmeyi başarır. Bu etkileyici başarı, yeterli planlama ve hazırlık yapıldığında en güçlü Elden Ring patronlarının bile kolayca devrilebileceğini gösteriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.