Elden Ring Player, DLC Açıklanana Kadar Her Gün Malenia'yı Yenecek

Elden Ring Player, DLC Açıklanana Kadar Her Gün Malenia'yı Yenecek

Reddit kullanıcısı JPNBusinessman, FromSoftware oyun için DLC'yi açıklayana kadar iki günde bir Elden Ring'in en zorlu patronu Malenia'yı yenmeye yemin etti.

Elden Ring'in geliştiricinin önceki sürümlerinden öne çıkmasına yardımcı olan şey, açık dünya ortamının sunduğu sayısız yol ve oyun stili nedeniyle oyunun ne kadar erişilebilir olmasıdır. Bu biçim, oyunculara, oyunun daha ön plana çıkan içeriğinin bazılarıyla uğraşmadan önce, bazıları tamamen atlanabilen, güçlenmeleri için birçok fırsat verir. Elden Ring'in en zor patronlarının çoğu tamamen isteğe bağlıdır ve oyuncu çevrelerine özellikle dikkat etmiyorsa bazıları tamamen gözden kaçırılabilir.

Bir hardcore Elden Ring hayranı, oyun için DLC açıklanana kadar farklı bir karakter yapısıyla Malenia'yı gün aşırı yenmeye yemin etti. Game Rant tarafından bildirildiği üzere , Reddit kullanıcısı JPNBusinessman , kötü şöhretli patrona sürekli olarak meydan okumak için yola çıktı. Destansı savaşların videoları , şu anda zafer iddia eden iki farklı yapı ile popüler Elden Ring alt dizininde görülebilir . Oyunun DLC'si resmi olarak duyurulmamış olsa da, internette yeni içeriğin geliştirilmekte olabileceğine dair söylentiler dolaşıyor.

Devasa satış rakamları ve oyunun zaten kazandığı ezici çoğunlukla olumlu tepkiler göz önüne alındığında, yeni Elden Ring içeriği kaçınılmaz görünüyor . Veri madencileri , çok oyunculu PVP arenaları biçimindeki yeni Elden Ring içeriğine işaret eden birçok ipucunu başarıyla buldu . Bu noktada, arenalar ya gelecekteki Elden Ring DLC'si olabilir ya da hayranlar için ücretsiz bir güncellemeyle sağlanabilir. Ayrıca oyun için DLC'nin ne gibi yeni alanlar ve patronlar sağlayabileceği konusunda birçok teori var. Yine de, geliştiriciler , şu anda tam bir devam filminin olup olmadığına dair spesifik olmadan, franchise için daha fazla abarttılar. Ancak Dark Souls 3 ve Bloodborne gibi önceki FromSoftware oyunlarıgeliştiricinin beklemeye değer DLC içeriği yapabileceğini kanıtladılar.

Yeni içerik beklerken zorlu bir FromSoftware patronuna meydan okumak daha önce yapıldı. JPNBusinessman, efsanevi Atijohn'un Sekiro'nun son patronunu Elden Ring serbest bırakılıncaya kadar her gün inanılmaz zor koşullarda alt etme yolculuğundan ilham aldıklarını itiraf ediyor ve 368 gün boyunca bunu yaptılar. Her iki savaşın da normal şartlar altında başarılması büyük miktarda beceri gerektirir, ancak bu iki Reddit kullanıcısı, FromSoftware'in oyunlarını o kadar çok seviyor ki, daha fazla içerik mevcut olana kadar kendilerini sürekli olarak test etmeye istekliler. Bu, herhangi bir Soulsborne hayranının hayran kalacağı bir özveri.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.