Elden Ring Meme, Taş Kılıç Anahtarlarında Can Sıkıcı Bir Soruna Dikkat Ediyor

Elden Ring Meme, Taş Kılıç Anahtarlarında Can Sıkıcı Bir Soruna Dikkat Ediyor

Elden Ring oyuncuları, oyunun doğal metin istemlerinden biriyle karşılaştıkları sürekli can sıkıcı bir sıkıntıya işaret ediyor.

FromSoftware'in Souls benzeri başlıklarının tümü, alınan veya etkileşimde bulunulan öğeler için metin istemleri içerir. Elden Ring aynı şekilde davranır, oyunculara az önce ne aldıklarını ve envanterlerine yapıştıklarını söyleyen bir ortamdan bir öğe alındığında bir metin isteminin görüneceği bir yerde. Ardından, oyuncunun takdirine bağlı olarak bu istemi kapatmak için Elden Ring'de bir düğme girişi de gereklidir .

İnatçı bir animasyonda, örneğin oyuncular kapıları yavaşça ittiğinde, oyunculara zarar kutularını geçici olarak devre dışı bırakan yenilmezlik çerçeveleri verilir. Ancak animasyon sona erdiğinde ve oyuncunun zarar kutuları yeniden etkinleştirildiğinde, bir metin isteminin görünümü önemli bir sıkıntı olabilir. Elden Ring , Taş Kılıç Anahtarlarının bir İmp Heykeline yerleştirildiği ve oyuncuların en uygunsuz zamanlarda ne kadar zahmetli olabileceklerinden yakınmak için toplandığı gibi birçok UI sembolü ve metin istemi içerir.

Redditor u/SnooChocolates1726, American Chopper'ın popüler Kıdemli ve Junior şablonundan bir anı paylaşıyor; burada "Stonesword Key kullanımla kayboldu" metin istemi, saldırıya uğradığında aralıksız bildirimden bıkan oyuncuyla hararetli bir tartışmaya giriyor bir düşman tarafından ve ardından ekrandaki dikkat dağınıklığı nedeniyle öldürüldü. Bu uyarıların ısrarı, bir oyuncu onu kapatmakla meşgulken saldırıya uğrarsa potansiyel olarak ölümüne yol açabilir, bu da Elden Ring'in İmp Heykellerini yanlış zamanda etkileşime girerse oldukça tehlikeli hale getirir.

Oyuncuları hayal kırıklığına uğratan diğer istemler arasında, oyuncular Elden Ring'in zindan patronu dövüşlerinden bazılarının kapılarını açmak için gereken gizli kolu çektikten sonra genellikle görünen "Bir yerde, ağır bir kapı açıldı" metni ve "Canavar Gözü titriyor" metni yer alıyor. Bu, Deathroot yakındayken görünür. Ayrıca, "Kızıl Gözyaşı Şişesinin bir yükünü tüketerek atı yeniden çağırmak mı?" Metin, Torrent kaybolduktan ve oyuncu atından indikten sonra çağırmaya çalışırken oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

Bu istemlerden birkaçı, diğer girişleri veya animasyonları bile iptal eder; bu, istemin hala orada olduğunu fark etmedikleri veya nasıl kapatacaklarını bilemedikleri takdirde doğrudan oyuncuların ölümüne yol açar. Neyse ki, tüm oyuncuların yapması gereken, onları kapatmak için ilk etapta etkileşimler için kullandıkları aynı girdiye basmaktır, ancak düşmanlar yakındayken bir istem belirirse , yine de Elden Ring'de ölüm kalım anlamına gelebilir . Bununla birlikte, FromSoftware'in yolu varsa, bu istemler hiçbir yere gitmiyor, bu nedenle oyuncuların, öğelerinin ve büyülerinin donatıldığı yer kadar UI'ye uyum sağlamayı öğrenmeleri gereken bir özellik.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.