Dead Island 2'nin Bu Yıl Yeniden Ortaya Çıkacağı Bildirildi

Dead Island 2'nin Bu Yıl Yeniden Ortaya Çıkacağı Bildirildi

Dead Island 2'nin 2014'te yapılan bir duyurunun ardından birkaç yıl süren sorunlu geliştirmenin ardından bu yıl içinde yeniden ortaya çıkacağı bildiriliyor.

Zombie başlığı Dead Island 2'nin bu yıl içinde yeniden ortaya çıkacağı bildiriliyor. Techland'in Dead Island ve Dead Island: Riptide'ın devamı , başlangıçta sekiz yıl önce E3'te duyurulmuştu, ancak kayalık gelişimi nedeniyle Dead Island 2 uzun süredir uykudaydı .

İlk Dead Island piyasaya sürüldüğünde, birçok hayran, bir ailenin ölüme mahkum, zombi istilasına uğramış tatil köyündeki son anlarını çevreleyen kısa bir filme benzeyen kasvetli bir fragmanı içeren başlığın pazarlanmasından sonra tonu ve oynanışı karşısında şaşırdı. Başlığın kendisi, oyuncuların hayatta kalmak için silahlarını üretip değiştirebilecekleri yakın dövüş savaşına büyük önem veren açık dünya, birinci şahıs aksiyon RPG'siydi. Dead Island: Riptide , zombiler mahvolmuş teknelerine inerken kaderlerini kabul eden bir çiftin yer aldığı üzücü bir fragmanla benzer bir pazarlama yaklaşımı benimserken, Dead Island 2'nin tanıtım fragmanı hem görselleri hem de müzik seçimleri açısından çok daha canlıydı, California-esque bir yerde bir koşucu, etrafında katliam meydana geldikçe yavaş yavaş bir zombiye dönüşüyor ve Pigeon John'un " The Bomb "ı kulaklıklarını patlatıyor. Keçi Simülatörü 3'ün Summer Game Fest'teki son açıklaması , Dead Island 2'nin 2014 fragmanını neredeyse her vuruşta parodi yaparak bu beklentilerle oynuyor , bir süredir Dead Island 2'nin yeniden ortaya çıkması bekleniyordu. keçiler ve daha az zombi.

Sektörden Tom Henderson'a göre ( Dualshockers aracılığıyla ), bu yeniden açıklama bu yılın sonuna kadar gelebilir. Henderson, Aralık ayındaki The Game Awards'da bir açıklamanın “ çok anlamlı olacağına ” inanan ve oyunun kendisiyle ilgili bazı bilgileri daha da açığa çıkaran isimsiz bir kaynağa atıfta bulunuyor. Henderson'ın kaynağı, Dead Island 2'nin Hollywood ve San Francisco da dahil olmak üzere birçok farklı yerde geçeceğini ve bu da tanıtım fragmanının görselleriyle eşleşeceğini iddia ediyor . Ayrıca Dead Island 2 olduğunu iddia ediyorlar. kooperatif oynanışına büyük bir odaklanacak - dört oyunculu işbirliğine izin veren öncekiler gibi - ve Dead Island ve Dead Island'ı takip etmek yerine diziye altı yeni karakter katacak: Riptide'ın kaderleri değişen kahramanları . belirsiz bırakılmıştır.

Birçoğunun Dead Island 2'yi çevreleyen çok az haber olduğuna veya hiç olmadığına inanmasının bir nedeni , kayalık gelişimi olmuştur. Geliştirme süreci boyunca, oyun birçok kez stüdyo değiştirdi. Yager Development, başlangıçta Dead Island 2'yi yönetmeye ayarlanmıştı , seri Techland'den teslim edildikten sonra - parkur ağırlıklı hayatta kalma korkuları Dying Light'ı geliştirmeye devam etti - ancak 2015'te projeden çıkarıldı ve ertesi yıl Sumo Digital ile değiştirildi. . Sonuç olarak, Deep Silver'ın Dambuster Studios'un 2019'da projeyi devralmasıyla Sumo Digital de kaldırılacaktı.

Henderson'ın kaynağı doğru çıkarsa ve Dead Island 2 yeniden ortaya çıkarsa, uzun zamandır zombi RPG'sini bekleyen hayranlar için iyi bir haber. Bu yeni görüntüyle, Dambuster'ın gelişiminin oyun demolarından başlığı nasıl değiştirdiğini ve sızdırılan görüntülerin hayranların son sekiz yılda dalga geçtiği ve zaten hayranlardan olumlu tepkiler topladığını görmek ilginç olacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.