D&D'den Bigby Presents: Glory of the Giants İlkel Canavarları Detaylandıracak

D&D'den Bigby Presents: Glory of the Giants İlkel Canavarları Detaylandıracak

Wizards of the Coast, Ağustos Wizards Presents şovu sırasında Dungeons & Dragons için Bigby Presents: Glory of the Giants kaynak kitabını duyurdu.

Wizards of the Coast, Bigby Presents: Glory of the Giants'ın 2023'te çıkacağını açıkladığı için, mikroskop altında incelenen bir sonraki Dungeons & Dragons canavarı oyundaki en büyükler arasında yer alıyor. Bu, Fizban'ın Hazinesine benzer bir oyun olacak. D&D' nin irfanındaki önemli karakterlerden birinin içgörülerini içeren korkunç bir ırk hakkında bir kaynak kitap olan of Dragons .

Bigby, Greyhawk kampanya ortamının bir parçasıdır ve oyun tarihindeki en eski karakterlerden biridir, çünkü Robert Kuntz tarafından D&D ortak yaratıcısı Gary Gygax'ın yönettiği bir oyunun parçası olarak yaratılmıştır ve karakter sonunda altına düşmektedir. Gygax'ın kontrolü. Greyhawk, Oerth dünyasında dengeyi korumaya çalışan bir grup güçlü başbüyücü olan Sekizli Çember'e ev sahipliği yapar. Bigby, bir zamanlar D&D' s Eye ve Hand of Vecna'nın bir kullanıcısı tarafından katledilmiş olmasına rağmen, ortamdaki en güçlü büyücüler arasında yer alıyor . Ancak bu, Bigby'nin ölümden döndüğü ve D&D çoklu evreninde güçlü bir güç olmaya devam ettiği için geçici bir barikattı. En çok Bigby'nin eli ile tanınır.düşmanların üstesinden gelebilecek enerjiden yapılmış devasa bir el yaratan büyü.

Wizards of the Coast, Wizards Presents vitrin etkinliğinin bir parçası olarak 2023'te piyasaya sürülecek olan birkaç D&D kitabını ve Magic: The Gathering ürününü duyurdu. Screen Rant, Bigby Presents: Glory of the Giants'ın ilk kez Fizban's Hazinesi Dragons'a eşlik edecek bir parça olarak duyurulduğu Wizards Presents etkinliği öncesinde özel bir basın etkinliğinde yer aldı . Bigby Presents: Glory of the Giants , 2023 baharında vizyona girecek.

D&D Devlerinin İrfanları Bigby Tarafından Keşfedilecek

dungeons-dragons-frost-giant-cover.jpg

Mayıs 2022'de Sahil Sihirbazları, D&D 5e'nin ilk dev alt sınıf ve başarı seçeneklerini öne çıkaran "Dev Seçenekler" Unearthed Arcana makalesini yayınladı , ancak bu içeriğin bir kısmı daha sonraki bir güncellemede düzeltildi. "Dev Seçenekler" makalesinde, barbarlar için Dev alt sınıfının Yolu, druidler için İlkel alt sınıfın Çemberi ve sihirbazlar için Runecrafter alt sınıfı yer aldı, bunlar onaylanmasa da, hepsi büyük olasılıkla Bigby Presents: Glory of the Giants'da görünecek .

Devler , kendi inlerinde devlere karşı savaşları içeren, en iyi şekilde hatırlanan erken maceralardan bazıları ile, uzun süredir D&D ilminin önemli bir parçası olmuştur . Bu maceralar genellikle Greyhawk'ta gerçekleşti, bu yüzden devlerin gizemlerini keşfeden kişinin Bigby olması mantıklı. Öte yandan , D&D' den Bigby, devlerin ellerinden hoşlanabilir , çünkü el ile ilgili ünlü Dungeons & Dragons büyüleriyle eşleşebilen tek kişi onlar .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.