Callisto Protocol'ün Kanlı Ölüm Animasyonlarının Kendi Başarıları Var

Callisto Protocol'ün Kanlı Ölüm Animasyonlarının Kendi Başarıları Var

Striking Distance Studios, Callisto Protocol'de ana karakter Jacob Lee'nin her korkunç ölümüne tanık olan oyuncular için bir başarı içerecek.

Striking Distance Studios, The Callisto Protocol'ün oyun içi ölümlerine çok emek harcadı ve her birine tanık olan oyunculara bir başarı ödülü vermeyi planlıyor. Eski Dead Space yönetmeni Glen Schofield tarafından yönetilen The Callisto Protocol , bu diziyle aynı türden kanlı kozmik korkuya dokunuyor. EA, Dead Space'in yeniden çevrimini geliştirirken , Callisto Protokolü sonunda atasıyla rekabet etmek gibi tatsız bir göreve sahip olacak.

Visceral Games, oyunlarını rahatsız edici görüntülerle yüklemesiyle biliniyordu. Dead Space'den Dante'nin Inferno'suna kadar Visceral , modern video oyunlarının gösterebileceklerinin sınırlarını zorluyor gibiydi. Bununla birlikte, en ünlü iğrenç görüntüler , tek bir hatanın muhtemelen zavallı kahramanı Isaac Clarke'ın korkunç bir şekilde ölmesine neden olacağı Dead Space serisinin korkunç ölüm animasyonlarından geldi. Nekromorflar tarafından parçalanmış, makineler tarafından ezilmiş veya uzayın soğuğunda boğulmuş olsun, Visceral, Isaac'in şiddetli sonunun her ayrıntısının tam olarak teşhir edilmesini sağladı. Visceral'ın birçok eski üyesi artık Striking Distance Studios'un bir parçası olduğu için oyuncular, özellikle Callisto Protocol'den bu yana bu sağlıklı eğilimin devam edeceğine bahse girebilirler.Daha yakın muharebe odaklı dövüş oynanışı , daha yakın, boz ayrıntılara izin verecek.

IGN ile yakın zamanda yapılan bir röportajda , geliştirici Mark James, Callisto Protocol'ün başarılarından birinin, kahramanı Jacob Lee'nin başına gelebilecek her korkunç kaderi yaşamak olduğunu doğruladı . Callisto Protokolünü takip eden hayranlar , hemen hemen her fragmanın Jacob Lee'ye acımasız bir son gösterdiğini ve bunun iyi bir nedeni olduğunu fark etmiş olabilir. Artık bizim imzamız oldu ,” dedi James, “ Her fragmanın sonunda bir imza ölümümüz var. Ölümü bir ceza olarak değil, neyi yanlış yaptığınızı öğrenme zamanı ve nasıl öldüğünüz hakkında biraz şaka gibi bir eğlence olarak görmenizi istiyoruz .” James, Callisto Protokolü'nün nasıl yapıldığıyla devam etti.'nin kana susamış sakinleri ve ortamlarının her biri, oyuncuları öldürmek için kendi yöntemlerine sahip olacak ve Callisto Protocol'ün yeni ve uygun şekilde adlandırılmış gore motorunu teste tabi tutacak. " Fragmanlarımızdan birinde ," diye gösteriyor James , "bir hayrana döndü ve bir canavardan uzaklaşırken gerçekten dikkatli olmalısınız çünkü bu tehlikeler sizi önünüzdeki düşman kadar öldürebilir. sen ." James kaç ölüm olacağını açıklamazken, oyuncuların hepsini görmek için “ çok çalışması ” gerektiğini çekinerek ima etti.

Callisto Protokolünde Ölenleri Bir Başarı Bekliyor

jacob-lee-callisto-protocol.jpg

Striking Distance Games, Callisto Protocol'ün çok şiddetli bir oyun olacağını açıkça ortaya koydu . Çalışanlarının geçmişine aşina olan hayranlar için sürpriz olmasa da konsept, aşırı şiddet içeren oyunların bir zamanlar olduğu kadar yaygın olmadığı bir zamanda geliyor. Last of Us ve Resident Evil gibi popüler oyunlar kayda değer bir şiddet içeriyor olsa da , Scorn , Callisto Protocol ve Dead Island 2 gibi yakında çıkacak oyunlar ve kan ana cazibe merkezleridir, geri dönüş için hazır görünüyorlar. Oyunlar yıllar içinde olgunlaşırken, geliştiriciler ve yayıncılar, satış noktası olarak aşırı şiddete başvurmadan oyunları pazarlamak için kaçınılmaz olarak yeni yollar buldular. Callisto Protokolü'ndeki Jacob Lee gibi , bu eski alışkanlıklar zor ölür.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.