Call Of Duty Warzone Kırmızı Kapılar Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Call Of Duty Warzone Kırmızı Kapılar Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Kapılarla dolu koridor da dahil olmak üzere gizemli yeni hızlı seyahat sistemi hakkında bildiklerimiz.

Warzone'daki Kırmızı kapı, Sezon 4'ün bir parçası olarak oyuna eklenen yeni bir moddu ve Sezon 5'te bazı değişiklikler yapıldı. Black Ops: Cold War hikayesine dayanan bu mod, haritada gizemli bir biçimde yarı rastgele bir şekilde ortaya çıkıyor.

Kısmen ganimet kaynağı, kısmen hızlı seyahat sistemi, bir Kırmızı kapı konumuna erişerek sizi başka bir yere götürecek. İlk başta, doğrudan haritadaki birkaç İstasyondan birine gidiyordu, zahmetiniz için birkaç yüksek seviye teçhizat sandıkları vardı, ancak Sezon 5'te sizi birçok kapı seçeneği olan gizemli bir koridora götürüyor. Hangisini seçeceksin?

4. Sezondan Warzone Kırmızı Kapı Oynanışı

Warzone'daki Kırmızı kapı Nedir Ve Sezon 5'te Neler Değişti?

Kırmızı kapı, 4. Sezon yayın yol haritasının gelişiyle kasıtlı olarak belirsiz bir şekilde alay edildi ve "istihbarımız Verdansk çevresindeki bu gizemli kırmızı kapıların kökenini açıklayamıyor, ancak kesin olan bir şey var:

Warzone Kırmızı Kapı Konumları 3

Warzone'daki Kırmızı Kapılar, haritada yarı sabit konumlarda görünebilir. Birini bulduktan sonra, onunla etkileşime geçebilir ve adım atabilirsiniz.

breakonthrough-menuscreen-bocw.png

Warzone Kırmızı Kapı Konumları 4

Bu daha sonra sizi harita üzerinde başka bir konuma yönlendirecektir. Başlangıçta bu, birkaç İstasyondan birine doğrudan yapıldı, ancak Sezon 5'te bir koridora gideceksiniz. Bu size bir dizi kapı sunar. Biri sizi İstasyona götürecek, diğerleri sizi gökyüzünden düşerek haritanın yukarısına yerleştirecek.

Warzone Kırmızı Kapı Konumları 5

Doğru kapıyı seçin ve bir İstasyona gideceksiniz. Bu konumlar, çok sayıda monitörün önünde bir sandalye de dahil olmak üzere, çok Soğuk Savaş havasına sahiptir, ancak en önemlisi, silah önbellekleri (kırmızı bir 'aksaklık' önbelleği dahil), size çok sayıda üst düzey ganimet sağlar.

Warzone Kırmızı Kapı Konumları 6

Buradan odadan çıkıp maçı oynamaya devam edebilirsiniz. (Merak edenler için, farklı bir maçta bir İstasyon konumunu ziyaret ettik ve dışarıdan erişilemezdi, bu da Kırmızı Kapı kullanan biri oraya seyahat edene kadar tamamen kapalı olduklarını gösteriyor.)

Warzone Sezon 6 burada! Yeni 2. Dünya Savaşı sığınakları ve .410 Ironhide ve Grav. En iyi saldırı tüfekleri ve AMAX, C58, MG 82, OTs 9, FARA 83, Stoner 63, AK-47, Bullfrog, PPSh-41 ve İsviçre K31.

Koridorda Kırmızı Kapı Nasıl Seçilir

5. Sezondaki en büyük fark, Kırmızı kapı'un sizi bir koridora çıkaracak olmasıdır. Bu koridor daha fazla kırmızı kapıyla dolu - ve sadece biri sizi İstasyona götürecek. Diğerleri sizi haritaya geri götürecek.

Rastgele birini seçebilmenize rağmen, topluluk sizi bir İstasyona ilerletmek için hangisinin 'doğru' kapı olduğuna dair bir işaret aldı. Söz konusu kapının sesi diğerlerinden biraz farklı olacaktır - dışarıda durursanız daha yüksek perdeli bir ton duymalısınız.

Warzone'daki Kırmızı kapı Konumları Hakkında Bildiklerimiz

Söyleyebileceğimiz kadarıyla, ilk Kırmızı kapı konumları Sezon 4'tekiyle aynı şekilde çalışıyor.

Kırmızı Kapı konumları görünüşte sabittir, ancak belirli bir zamanda veya maçta görünüp görünmedikleri görünüşte rastgeledir.

Bunu, havaalanının batısında, maçın uzak ucundaki bir değirmeni ziyaret ederek test ettik ve bazı maçlarda göründüğünü, ancak diğerlerinde görünmediğini gördük.

Kendiniz denemek isterseniz haritada buradadır (üç kişilik bir kümenin en kuzeydeki binasıdır - bu sayfanın üst kısmına yerleştirilmiş videoda daha net görebilirsiniz):

Warzone Kırmızı Kapı Konumları

Bu kapıların davranışı, örneğin kullanımdan sonra kaybolup kaybolmadıkları gibi belirsizdir. Kırmızı kapı kullanmanın sizi rastgele bir İstasyona götüreceğini biliyoruz, bu yüzden teoride oyuncuları her kullanıldığında kullanılmayan bir İstasyona bırakabilir.

Görünüşlerinin rastgele doğası nedeniyle, lansman sırasında onaylanan yerler çok az ve çok uzaktır. Oyuncular örnekleri hızla keşfediyorlar - işte Bay Middi tarafından YouTube'da Stadyum içinde bulunan başka bir örnek:

Tüm bunların Warzone stratejisine nasıl etki ettiği ilginç olacak. Teoride, bir veya iki kapının nerede ortaya çıkabileceğini biliyorsanız, onları ortaya çıkarırken şansınızı denemek size önemli bir başlangıç sağlayabilir - sizi haritanın stratejinizle çalışan başka bir bölümünde dışarı çıkarması şartıyla.

Çember kapandıktan sonra bunları kullanmanın riski size ait olmak üzere muhtemelen söylemeye de gerek yok. Sonuçta nereye varacağınızı asla bilemezsiniz!

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.