Bir Redfall Konumu Tüm Avlardan Daha Büyük

Bir Redfall Konumu Tüm Avlardan Daha Büyük

Arkane Studios'un yakında çıkacak olan vampir nişancı oyunu Redfall, Prey'in tüm Talos I istasyonundan daha büyük bir alanla, görünüşe göre çok büyük olacak.

Arkane Studios'un yaklaşmakta olan vampir nişancı Redfall'daki tek bir alanın, Prey'de yer alan Talos I uzay istasyonunun tamamından daha büyük olduğu bildiriliyor . Saygın geliştirici, Arx Fatalis , Dishonored ve Prey gibi karmaşık tasarımlı ve son derece sürükleyici RPG'leri ile tanınır . Co-op vampir nişancı Redfall , stüdyonun önceki oyunlarından biraz farklı görünse de, görünüşe göre benzer bir ölçek ve dünya inşa etme duygusu elde edecek .

2017'de piyasaya sürülen Arkane Studios' Prey , System Shock ve BioShock gibi sürükleyici bilim kurgu RPG'lerine bir aşk mektubu . Bilim adamı Morgan Yu olarak rol alan oyuncu, uzaylı Typhon istilasıyla savaşırken genişleyen Talo I uzay istasyonunu geçmekle görevlendirildi. Prey , oyuncuların çok çeşitli araçlar, silahlar, psişik yetenekler ve istasyondaki rotaları kullanarak sorunları çözmesine izin vererek seçim özgürlüğünü vurgular. Karşılaştırıldığında Redfall sığ görünse de, Arkane Studios'un bir sonraki oyunu, geliştiricinin dünya inşa etme ve oyuncu ifadesi mirasını sürdürmeyi vaat ediyor. Redfall , gizli ve nişancı yaklaşımlarına izin verirörneğin vampir avcılığı için ve alanlarından biri görünüşe göre Talos I'den bile daha büyük.

IGN tarafından bildirildiği üzere , Redfall'daki tek bir çiftlik alanı, Prey'deki Talos I uzay istasyonunun tamamından daha büyüktür . QuakeCon 2022'de yakın zamanda yapılan bir röportajda, Arkane Austin stüdyo yönetmeni Harvey Smith, Talos I'in geliştiricilerin eğlencesi için vampir avcısı bölgelerinden birine bırakıldığını açıkladı. İstasyon görünüşe göre Redfall'ın iki ayrı bölgesinden birini oluşturan ve ölümsüzlerin istila ettiği Massachusetts kasabasının gerçekten devasa ölçeğini gösteren bir çiftlik tarafından cüceydi. Çiftliğin geri kalanı ve ikinci bir bölgenin tamamıyla, Morgan Yu oyun haritasının boyutuna hayran kalacaktı.

redfall-downtown-map.jpg

Başlangıçta 2022 sürümü için tasarlanmış olsa da , Redfall'ın 2023'e ertelenmesi Arkane Studios'a kan emici av deneyimini cilalamak için daha fazla zaman verdi. Oyun, oyuncuların her biri kendi benzersiz yeteneklerine sahip dört farklı oynanabilir karakter arasından seçim yapmalarına izin vererek sağlam bir oyun sunmayı vaat ediyor. Bir tetikçi olarak Redfall ayrıca toplanacak çok çeşitli ateşli silahlar sunacak ve her bir tabutun sürünen karşılaşmasını daha da yoğun hale getirecek. Oyun, Prey ile aynı oyuncu özgürlüğünü sunmasa da, çok oyunculu aksiyon ve öldürülecek bir dizi ölümsüz canavarla bunu telafi etmelidir.

Prey'in Talos I istasyonu nefes kesecek kadar büyük ve muhteşem bir şekilde ayrıntılıydı, ancak Redfall'un şirin sahil kasabası görünüşe göre fütüristik dev heykeli cüce edecek. Vampir avcılarının bölgelerinden birindeki tek bir çiftlik, uzay istasyonunu cüceleştirmeyi başarır ve oyuncuların ölümsüz düşmanlarını avlamak için bolca alana sahip olmasını sağlar. Nitelik nicelikten daha önemlidir ve Redfall'ın itibarlı kasabasının Prey'in kozmik ortamı kadar sürükleyici olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.