Babylon' un Düşüş Oyuncu Sayısı Tek Bir Kişiye Düştü

Babylon' un Düşüş Oyuncu Sayısı Tek Bir Kişiye Düştü

Babylon's Fall'ın başarılı olmadığı açık olsa da, oyunun geçen hafta sadece bir eş zamanlı oyuncuya düşmesi şok edici olabilir.

Mücadele eden canlı hizmet hack-and-slash Babylon's Fall , geçen hafta PC'de sadece tek bir eşzamanlı oyuncuya düştü ve belki de oyuna olan ilginin sonunu işaret etti. Square Enix ve PlatinumGames çabası, oyun camiasının hemen hemen her köşesinde bir başarısızlık olarak işaretlendi ve Babylon's Fall geliştiricilerinin başlığa olan bağlılıklarını yeniden teyit eden açıklamalarına rağmen, gelişme göstermedi.

Çıkışında görünürde büyük hedefleri olmasına rağmen Babylon's Fall önemli bir oyuncu kitlesini çekmeyi başaramadı. Bu yılın Mart ayında piyasaya sürülen oyun, başlangıçtaki zayıf satışlar ve lansmanından hemen sonra oyuncu sayısında keskin bir düşüş nedeniyle neredeyse anında bir flop olarak damgalandı. Babylon's Fall ön izlemelerde, demolarda ve fragmanlarda bazı vaatler veriyor gibi görünse de - saygın stüdyo PlatinumGames'ten geldiği gerçeğinden bahsetmiyorum bile - eleştirmenler ve oyuncular benzer şekilde oyunu şüpheli sanat tasarımı, dolambaçlı anlatımı ve eksikliği nedeniyle eleştiriyor. çeşitlilik. Canlı hizmet oyunu Babylon's Fall incelemelerinde tekrarlayan olarak tanımlandıve öyle görünüyor ki çoğu oyuncu, en çok satan, eleştirmenlerce beğenilen oyunlarla dolu bir yılda piyasaya sürmenin ek talihsizliğini de yaşayan oyundan çoktan uzaklaştı.

VGC , Babylon's Fall'ın Steam'deki eşzamanlı oyuncu sayısının 4 Mayıs Çarşamba günü yalnızca bir oyuncuya düştüğünü bildirdiği için , Square Enix'in bu sürümü için işler iyileşmiş gibi görünmüyor. kazandı, ancak 4 Mayıs dışında çok daha iyi ilerlemedi, çünkü aynı Steam Grafikleri verileri, geçen haftaki en yüksek oyuncu sayısının sadece 77 eşzamanlı oyuncu olduğunu ifade ediyor. İlginç bir şekilde, bu sayı aslında sadece 64 eşzamanlı oyuncu olan Babylon's Fall için 30 günlük ortalamanın üzerinde.

babylons-fall-how-to-enhance-gear-forge-inside.webp

Oyunun eksiklikleri bir sır olmasa da bu bilgi kesinlikle şaşırtıcı. Babylon's Fall lansman gününde çok düşük bir oyuncu sayısına sahipti, ancak Marvel's Avengers gibi benzer şekilde tartışmalı lansmanları olan sürümler bile Steam Listeleri verilerinde asla tek bir oyuncuya düşmedi. Babylon's Fall'ın canlı servis çok oyunculu bir oyun olması gerektiği düşünüldüğünde bu durum özellikle kötüdür - büyük eşzamanlı oyuncu sayılarında hayatta kalan bir alt tür.

Babylon's Fall'ın belki de en cesaret kırıcı yanı , oyun dünyasının bunu tamamen unutmuş görünmesi. Yazı, bu oyun için duvarda görünüyor, çünkü Square Enix, sunucularını kapatıp bir şeyleri paketlemekle yetinebilir. Bu, oyunu zaten satın almış olan oyuncuları kızdırsa da, tam bir revizyondan başka bir şeyin Babylon's Fall'ı kurtarması pek mümkün değil .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.