Assassin's Creed Teaser, Japonya'da Geçen Bir Sonraki Ana Oyun Oyununu Açıkladı

Assassin's Creed Teaser, Japonya'da Geçen Bir Sonraki Ana Oyun Oyununu Açıkladı

Yıllarca süren hayran talepleri ve spekülasyonlarından sonra, bir sonraki ana hat Assassin's Creed oyunu oyuncuları yeni bir açık dünya macerasında Federal Japonya'ya götürecek.

Bir sonraki ana hat Assassin's Creed oyunu, bugünün Ubisoft Forward Eylül canlı yayınında açıklandığı gibi, nihayet oyuncuları feodal Japonya'ya götürecek. Uzun süredir devam eden Assassin's Creed serisi, orijinal Assassin's Creed'in Orta Doğu'daki Üçüncü Haçlı Seferi'nden, geçen yılki Assassin's Creed Valhalla'nın Britanya Adaları'na kadar yıllar boyunca çok çeşitli yerlerde ve zaman dilimlerinde kuruldu . Yol boyunca oyuncular, geçmişi, bugünü ve geleceği birbirine bağlayan bir çatışmada uğursuz Tapınakçılara karşı savaşırken, her biri bu savaşçı grubuna katılmak için kendi kişisel sebeplerini taşıyan antik Assassin tarikatının sayısız üyesinin rolünü üstlendiler.

Hayranların bir süredir Assassin's Creed oyununda keşfetmeyi umdukları ünlü tarihi yerlerden biri de Feodal Japonya'ydı ve birçok hayran, Unreal Engine 5 kullanarak bu olası devam oyunu için prototip fragmanlar oluşturmaya kadar gitti. 1603 ve 1868 arasındaki Edo Dönemi'nin ninjaları, samuarileri, paralı askerleri ve daimyo liderleri gibi bu yerin ve zamanın Assassin's Creed için neden uygun olacağını hayal etmek zor . Creed oyunu Ghost of Tsushima'ya çok benzer hissettirir ve bir Japon Assassin's Creed oyunu olduğunu iddia eder . bunun yerine, yaşlanan Tokugawa Shogunate'in franchise temalarına oldukça iyi bağlanacak şekilde ABD güçleriyle çatışmaya girdiğini görecek olan Edo Dönemi'nin kuyruk ucundaki Meiji Restorasyonu sırasında gerçekleşmelidir. Her iki durumda da, Japonya merkezli bir Assassin's Creed oyunu şimdiye kadar sadece söylentilerin ve arzulu hayran spekülasyonlarının konusuydu.

Assassin's Creed: Syndicate Kreatif Direktörü Marc-Alexis Côté, bugünün Ubisoft Forward canlı yayınının ( Ubisoft YouTube kanalında izlenebilen) en sonlarına doğru izleyicilere, bir sonraki ana seri Assassin's Creed oyunu için kısa bir teaser sundu. Assassin's Creed: Codename Red başlıklı . Bu fragman, feodal bir Japon kasabasında, elinde bir katana ile çatıya sıçrayan kimliği belirsiz bir ninja Assassin ile parlak turuncu bir gün batımı ile açılıyor. Savaşçı, Assassin's Creed'in imzası niteliğindeki Hidden Blade ile silahlandıklarını ve üstlerini bir duman bulutu kaplamadan önce sahnenin kan kırmızısı Assassin's Creed: Codename Red'e geçtiğini ortaya koyuyor.logo. Côté daha sonra Codename Red'i detaylandırarak bir sonraki ana hat açık dünya Assassin's Creed oyunu olacağını ve şu anda Ubisoft Quebec'te geliştirilmekte olduğunu ve 2010'daki Assassin's Creed Brotherhood'dan bu yana uzun süredir serinin geliştiricisi olduğunu belirtiyor .

Sonraki Assassin's Creed Feodal Japonya'da Kurulacak

assassins-creed-codename-red.jpg

Assassin's Creed: Codename Red , günümüzün Ubisoft Forward Eylül 2022 canlı yayınında açıklanan tek heyecan verici yeni Assassin's Creed projesi değildi . Ek olarak, hayranlar Assassin's Creed Mirage'ın ilk resmi fragmanını gördüler ve bu fragman Assassin's Creed Valhalla'nın Bağdat'taki sıradan bir sokak hırsızından kendi başına yetenekli bir Assassin'e dönüşmesini takip edecek .

Birçok hayran için Japonya, Assassin's Creed serisi için doğal bir uyum gibi görünüyor, çünkü oyuncuların serinin başlangıcından beri kontrol ettiği Assassin'lerle aynı seviyede gizli becerilere sahip ninja savaşçıları içeren zengin tarihi göz önüne alındığında. Şimdi bir sonraki Assassin's Creed oyunu sonunda bu oyuncuları bekledikleri Japon ortamına götürecek, ancak gerçek adı da dahil olmak üzere Codename Red hakkında henüz çok az şey biliniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.