Youtube’da İzlenme Saati Problemine Son!

Youtube’da İzlenme Saati Problemine Son!

YouTube üzerinden abone ve izlenme sayınıza göre para kazanabilir ya da içeriklerinizle kendinize sponsorlar bulabilirsiniz . YoutubeMarket.net üzerinden güvenli bir şekilde beğeni, abone ve izlenme süresi hizmeti alabilirsiniz.

İnsanlar yıllar önce “meşhur” olmanın peşindeyken bu istek günümüzde “popüler” olma isteği ile devam etmekte ve eskinin aksine artık popüler olmak daha kolay. Popüler olmak için yüksek maliyetli ekipmanlar ile TV dizilerine yada sinema filmlerine gerek yok. Günümüz dünyasında sosyal medya ile birlikte bir telefon bile sizi popüler yapmaya yeterli. Bunun için birçok platform mevcutken bu platformlar arasından en popüler olanı ise YouTube. YouTube videolar yükleyerek ya da canlı yayınlar yaparak insanlarla yorumlar ve topluluk sayfasından iletişime geçebileceğiniz bir platform. Her kategoride video içeriğini sunan YouTube üzerinden para kazanmak da mümkün. YouTube üzerinden abone ve izlenme sayınıza göre para kazanabilir ya da içeriklerinizle kendinize sponsorlar bulabilirsiniz .Aynı zamanda popüler olma serüveninizde videolarınızın da ne kadar popüler olduğu önemlidir. YoutubeMarket.net üzerinden güvenli bir şekilde alabileceğiniz beğeni, abone ve izlenme süresi ile videolarınızın daha hızlı popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

Peki YouTube İzlenme Süresi Neden Önemlidir?

YouTube’dan para kazanmak mümkünken bunun için bazı şartlar da mevcut. Kanalınızın 1000 aboneyi geçmiş olması şartlardan biri iken ayrıca kanalınız son 12 ay içerisinde 4000 saatlik izlenme süresine erişmiş olmalıdır. Peki izlenme süresi sadece para kazanma özelliğini aktive etmek için mi önemlidir? Bu sorunun cevabı tabii ki hayır. İzlenme süresi sizi YouTube algoritmasında öne çıkarmak için gerekli en önemli etkenlerden biri denebilir. İzlenme süreniz izlenme sayınız ile birlikte insanları ne kadar videolarınızda tuttuğunuz bilgisini verir. Videolarınızın izlenme sayısı yüksek ama izlenme süresi düşük ise bu kanalınız için yeni açtığınız dönemler de çok problem teşkil etmeyecek iken ilerisi için iyi bir istatistik değildir. Bu istatistik bize videolarınızın izleyiciyi çektiğini ama gelen izleyiciyi videoda ya da kanalda tutamadığınız sonucunu verir. Youtube Market sitesinin sunduğu paketler sayesinde en güvenli şekilde hem izlenme sayınızı hem de izlenme sürenizi en etkili ve algoritmada size en olumlu yansıyacak şekilde sonuçlar verir. YoutubeMarket.net‘den alacağınız hizmetler sayesinde özellikle erken aşamada YouTube dünyasında güzel yerlere sağlam adımlar atabilme şansı bulabilirsiniz.

youtubeda-izlenme-saati-problemine-son.png

YouTube İzlenme Süremi Nasıl Arttırabilirim?

YouTube’un para kazanma özelliğini açmak için şart koştuğu 4000 saatlik izlenmenin yanı sıra izlenme süresi kanalınızın kalitesini göstermek için gereken beğeni sayısı, yorum sayısı, izlenme sayısı abone sayısı gibi en önemli etkenler arasındadır. Hele ki bir sponsorluk görüşmesi yapıyorsanız izlenme sürenizin arz ettiği önem fazlasıyla artacaktır. Çünkü izlenme süreniz doğrudan kanalınızın ve içeriğinizin kalitesi ile ilgilidir. Tüket ve at dünyasında olduğumuzu düşünürsek her şeyin hızlıca tüketildiğini, popüler olduğunu daha sonrasında da yine aynı hızla unutulma ihtimalini de göz önüne alırsak kalıcı olmak ve de izleyiciyi videoda tutmak fazlasıyla zordur. Peki izleyiciyi videoda daha uzun süre nasıl tutabilirsiniz?

Öncelikle bazı istisna içerik türleri hariç videolarınızı uzun tutmaktan kaçının. Yapılan araştırmalar ideal video uzunluğunu 10 dakika olarak gösteriyor ve sosyal medya uzmanları da bunu doğruluyor. 10 dakikadan uzun videolarda izleyicilerin videoya karşı ilgilerini kaybettiği gözlemleniyor. Bu da videolarınızın sürelerine göre daha düşük izlenme süresi almasını sağlıyor. Bu oranı yüksek tutmak için içeriklerinizde ve kanalınızda tekrardan kaçının. Videonuz kendi içerisinde sürekli tekrara düşüyorsa izleyicinizin ilgisini kaybetmeniz oldukça mümkündür. Bu nedenle videolarınızın içeriği sürekli heyecan ve yenilikle dolu olsun ki izleyicinin ilgisini videoda tutabilin. Kapak fotoğrafı ve video isimlerinizle başta oluşturacağınız büyük merak ve ilgi ise izlenme sürenizi arttırmak için bir başka yöntemdir. İlgi çekici ya da merak uyandırıcı kapak fotoğrafları ile fotoğrafınızı destekleyecek güzel bir başlık izleyiciyi videonuzda tutma konusunda size güzel bir avantaj sağlayacaktır. Bir diğer yöntem ise YoutubeMarket.net üzerinden güvenle alabileceğiniz tamamen gerçek izlenmelerden oluşan izlenme süresi paketleri olacaktır. Bu yöntem, yöntemler arasındaki en basit ve kesin sonuçları olanıdır. 1000, 2000, 3000 ve 4000 saatlik paketleri ile isteğinize göre en hızlı ve güvenilir şekilde kanalınıza bir zarar vermeden izlenme süresi alabilirsiniz. Alacağınız paketle birlikte YouTube’un kendi video önerme algoritmasında ön sıralara çıkarak izlenmelerinizi daha da fazla arttırabilirsiniz. İzlenmelerinizin artması ile birlikte alacağınız yorum ve beğeni sayısı da artış gösterecektir. Kısacası izlenme sürenizi arttırmak her türlü etkileşiminizi arttırmanıza neden olacaktır.

YouTube İzlenme Süresi Nasıl Satın Alınır?

YoutubeMarket.net üzerinden izlenme süresi satın almak için tek şart kanalınızda sadece 1 adet herkese açık bir video olmasıdır. Daha sonrasında 256 bit SSL şifreleme ile PayTR altyapısı üzerinden satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem oldukça kısa süren ve kolay bir işlemdir.

YouTube İzlenme Süresi Hizmetini Satın Aldım Şimdi Ne Olacak?

YoutubeMarket.net üzerinden şartlara uygun şekilde bilgilerinizi 256 bit SSl ile şifreleyerek PayTR üzerinden satın aldıktan sonra hizmetin tamamlanma süresi aldığınız pakete göre değişiklik gösterecektir. Bu süre ortalama 12 ile 72 saat arasındadır ve yine ortalama şekilde 24 saat içerisinde YoutubeMarket.net hizmete başlayacaktır. Bu süreler sistemdeki yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir.

YoutubeMarket.net de Paket Alırken Yapılan Ödeme Güvenli Midir?

YoutubeMarket.net üzerinden yapılan İzlenme Süresi paket alımlarında ödemeler PayTR’nin altyapısı ile kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz 256 bit SSL sertifikalı şifre ile korunarak sanal pos üzerinden yapılır. Bu sistem mevcut en güvenlikli ödeme sistemlerinden bir tanesidir.

YouTube İzlenme Süresi Satın Aldım ve İzlenme Süremi Arttırdım. Şimdi Ne Olacak?

Çeşitli yöntemleri uygulayarak ya da YoutubeMarket.net üzerinden 1000, 2000, 3000, 4000 saatlik paketlerden birini satın alarak izlenme sürenizi arttırdınız. Peki sizi ve kanalınızı ne bekliyor? Artık YouTube algoritması sizden yana. Videolarınız daha fazla izleyiciye önerilecek. Eğer 4000 saatlik izlenmeyi geçtiyseniz ve 1000 aboneyi geçtiyseniz YouTube üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer 4000 saatlik izlenme süresini geçmişseniz fakat 1000 aboneniz yoksa yine YoutubeMarket.net üzerinden güvenli bir şekilde abone satın alabilirsiniz.

youtubeda-izlenme-saati-problemine-son.png

YouTube İzlenme Süresi Almak Kanalınıza Zarar Verir Mi?

Bir YouTube kanalını büyütmek, özellikle ilk birkaç ayda zaman, çaba ve özveri gerektirir. Bazı içerik üreticileri bu dönemde tutarlılık ve tutkuyla çalışmaya devam ederken, diğerleri vazgeçip organik olmayan etkileşim tekniklerine yöneliyor. Organik olmayan ücretli abonelerin ve izlenmelerin kullanılması, içerik üreticileri yalnızca itibarlarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya bırakmakla kalmaz, aynı zamanda YouTube yöneticileri tarafından hesaplarının ve videolarının bloke edilmesi riskini de beraberinde getirir. Ayrıca, üreticiler platformda ne tür içeriklerin iyi sonuç vereceğini bilemediği için uzun vadeli büyüme ve abonelere nasıl ulaşacaklarını asla keşfedemezler. Bunun sebebi inorganik botların rastgele çalışıyor olmasıdır. YoutubeMarket.net ise tüm paketlerini organik ve gerçek bir şekilde kullanıcılarına sunar. Beğeni, izlenme süresi, abone ve yorum sayılarıdoğal bir şekilde, istikrarlı halde artar. Bu sayede YoutubeMarket.Net kanalınıza zarar vermez. YouTube yetkilileri organik olmayan çelişkileri keşfettiğinde, kanalın tamamen kapatılması muhtemeldir. Bu, içerik üreticinin yayınladığı içeriğin yanı sıra elde ettiği gerçek takipçileri kaybetmesine neden olacaktır.

https://youtubemarket.net/youtube-izlenme-suresi-satin-al

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.