Yeni BTS Fotoğraflarında İnanılmaz Aquaman Yaratığı Detayları Ortaya Çıktı

Yeni BTS Fotoğraflarında İnanılmaz Aquaman Yaratığı Detayları Ortaya Çıktı

James Wan, 2018 Aquaman filminden, filmin büyüleyici su altı yaratıklarının konsept sanatını sergileyen bazı BTS görüntüleri paylaştı.

James Wan, Aquaman'deki yaratıklara bir BTS bakışı paylaşıyor . Serideki stilistik ve cesur özelliklerden sonra, Wan'ın ilk Aquaman filmi, gülünç eğlencesi, yoğun eylemi ve canlı görüntüleri ile DCEU için yeni bir çağ başlattı. Film, Jason Momoa'nın önde gelen Atlantis Kralı Arthur Curry rolünü üstlendiğini ve Amber Heard'ın Mera ve Patrick Wilson'ın tehditkar kötü adam Ocean Master/Orm Marius'u oynadığını gördü. Aquaman'in tonu ve performansları izleyicilerde yankı uyandırdı ve bu özelliğin DCEU'nun gişede 1 milyar doları aşan ilk filmi olmasına öncülük etti. Eşi görülmemiş bir başarı göz önüne alındığında, WB ve DC, Mart 2023'te piyasaya sürülecek olan Aquaman ve Kayıp Krallık'ın devamı için yeşil ışık yaktı.

Aquaman , Momoa'nın kahramanının çizgi romanlara uygun yerel ayarları ve yaratıkları keşfetmesini ve bunlarla karşılaşmasını sağlayan örnek dünya inşası nedeniyle izleyiciler arasında popüler olduğunu kanıtladı . Atlantis, Xebel, Balıkçılar Krallığı, Siper Krallığı, Kaçakların Krallığı ve Gizli Deniz dahil Yedi Krallık, bazıları diğerlerinden daha derinlemesine çalışılmış olsa da, hepsi filme girdi. Wan ayrıca Aquaman için bazı büyüleyici denizaltı karakterleri tasarlayarak yaratık kaşıntısınıkaşıdı ve Karathen ve Ahtapot Topo gibi duyarlı canavarları hayata geçirdi. Aquaman'in dünyasıWan, tasarımları çizgi romanlardan kopyalamak için sanatçılar ve VFX personeli ile yakın çalıştığı için kusursuz bir şekilde ayrıntılıydı ve şimdi süreçle ilgili bazı ayrıntıları paylaşıyor.

Pazar günü, Aquaman and the Lost Kingdom'ın San Diego Comic-Con 2022'deki yokluğunu telafi etmek için Wan , ilk Aquaman filminden Instagram'a pek çok görülmemiş BTS görseli yayınladı. Resimler esasen filmdeki sualtı yaşamının konsept sanatıdır ve tasarımları CGI'ya dönüştürmek için gereken inceliği ve sıkı çalışmayı vurgular. Aşağıdaki Wan'ın gönderisine bir göz atın.

Görüntüler arasında Atlantisli askerlerin zırhı ve Aquaman'den Brine King ve Fishermen gibi çeşitli deniz canlıları için sanat eserleri yer alıyor. Ayrıca bir Atlantis Savaş Gemisine ve Aquaman 2'de çok daha önemli bir role sahip olması beklenen paralı askerlerin kötü adamı David Kane / Black Manta'nın kostümüne kapsamlı bir bakış var . Görüntüler, filmin son derece karmaşık post prodüksiyon aşamasını açıklıyor. Orijinal filmin tüm görsel efektlerini tamamlaması bir yıldan fazla sürdü; filmin benzersiz ortamını yeniden oluşturmak için birçok vücut dublörü, dublör ve bilgisayar tarafından oluşturulan simülasyonlar kullanıldı.

Wan'ın da belirttiği gibi, aynı çabayı Aquaman'in devamı için de gösteriyor. Bu, DC FanDome 2021 sırasında tanıtılan Aquaman and the Lost Kingdom'ın konsept sanatında gösterildi . Yaklaşan film, 2018 filminin temel aldığı alemlerin tüm derinliğini keşfederek okyanusun altında daha fazla bölge haritasını çıkarmayı amaçlıyor. . İlk görüntüler devasa denizanaları, dev çekirgeler, savaş denizaltıları ve Storm'un ilk çıkışı Arthur'un güvenilir denizatı vaat ediyor. Ancak filmden bir görüntü olmaması nedeniyle, hayranlar hala büyük ekranda nasıl görünecekleri hakkında bir fikre sahip değiller. Ancak yeni gönderisinde Wan, sualtı dünyasını Aquaman ve Kayıp Krallık'ta "zamanı geldiğinde" sergileyeceğini söylüyor.ve VFX'in hala işlenmekte olduğu düşünülürse, izleyicilerin Wan'ın fantastik batık krallıklarını nihayet görebilmesi biraz zaman alabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.