Yalancı dizisi uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlanarak çekildi? Orjinali Liar dizisi konusu ne, sonu nasıl bitiyor?

Yalancı dizisi uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlanarak çekildi? Orjinali Liar dizisi konusu ne, sonu nasıl bitiyor?

Yalancı dizisi uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlandı? Yalancı dizisi gerçek bir hayat hikayesinden mi alındı? Orjinali Liar dizisi konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Yalancı dizisinin ilk bölümü bugün Show TV ekranlarında saat 20:00’da izleyici karşısına çıktı. Eylül’ün başlaması ile birlikte yeni diziler vizyona girmeye başladı. Bugün ilk bölümü yayınlanan Yalancı dizisinde Deniz karakterine Burçin Terzioğlu, Mehmet karakterine ise Salih Bademci hayat veriyor. Ünlü oyuncuların yer aldığı dizi hakkında seyirciler bilgi almak istiyor. Sıklıkla da “Yalancı dizisi uyarlama mı, yoksa gerçek hikaye mi?” sorusuna cevap aranıyor. YALANCI DİZİSİ UYARLAMA MI? Dizinin afişi de gündemlerde yerini almıştı. Yalancı dizisi uyarlama mı? Yalancı dizisi hangi diziden uyarlama? Bu sorular aslında afiş tartışmasında yanıt bulmuştu. Yalancı dizisi bir İngiliz dizisinden alıntıdır. Liar adlı diziden alıntı yapılmıştır. YALANCI DİZİSİ HANGİ DİZİDEN UYARLANMIŞTIR? İşte herkesin merak ettiği sorulardan biri; Yalancı dizisi hangi diziden uyarlanmıştır? Yalancı dizisi Liar adlı İngiliz dizisinden uyarlamadır. Joanne Froggatt, Ioan Gruffudd, Zoë Tapper  gibi oyuncuların yer aldığı Liar dizisi 10 bölümden oluşup 2 sezondur. UYARLAMA YAPILAN LİAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? Sevgilisinden kısa bir süre önce ayrılan Laura, bir lise öğretmenidir. Sınıfındaki öğrencilerden Luke’un cerrah babası Andrew ile bir randevuya çıkarlar. İkili beraber yemeğe çıkarlar ve güzel bir akşam geçirirler. Ancak bu gecenin sabahında ikisi de olayları bambaşka anlatır. Laura, Andrew tarafından tecavüze uğradığını iddia eder ve takıntılı bir şekilde bu olayı araştırmaya başları. Çünkü ortada bir kanıt yoktur. Andrew ise şaşkın bir şekilde Laura’nın hareketlerine anlam veremez ve tecavüz suçlamasını kesinlikle reddeder. Andrew ve Laura.. Bu 2 kişiden biri yalan söylemektedir ama hangisi? Liar dizisinin ilk sezonun da kimin yalan söylediği ortaya çıkar. İkinci sezonunda ise olay başka bir yöne evrilir ve cinayetin içerisinde bulur seyirci kendisini. Bu seferde cinayeti kimin işlediğine dair ortada bir yalan vardır. YALANCI DİZİSİ KONUSU Öğretmen ile cerrah Mehmet Emir samimi bir akşam yemeği yiyorlar. O gece yaşananları sadece ikisi biliyor. Her ikisi de sabah farklı bir gerçeğe uyanıyor. İkisinden biri yalan söylüyor ama hangisi? Hangisi suçlu, hangisi masum? Hangisi doğru söylüyor, hangisi yalancı? Hep ikilemde kalacağımız bir dizi gibi gözükmekte. Aynı geceyi iki taraf da farklı şekillerde anlatıyor, farklı şekillerde görüyor. İnandıkları gibi. Yalan hiç bu kadar gerçek görünmemişti. Yalancı… YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI Yalancı dizisi oyuncuları arasında Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin yer alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.