Sguid Game’in Gi-hun’u İkinci Sezonda ‘Star Wars’ Kahramanına Benzeyecek!

Sguid Game’in Gi-hun’u İkinci Sezonda ‘Star Wars’ Kahramanına Benzeyecek!

Netflix’in sevilen hit dizisi Squid Game’in yönetmeni Dong-hyuk geçtiğimiz günlerde 2. Sezon çalışmalarına başlandığını ifade etmişti. Yönetmen Dong-hyuk Squid Game’in sevilen karakteri Gi-hun‘un ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Netflix’in sevilen hit dizisi Squid Game’in yönetmeni Dong-hyuk geçtiğimiz günlerde 2. Sezon çalışmalarına başlandığını ifade etmişti. Yönetmen Dong-hyuk Squid Game’in sevilen karakteri Gi-hun‘un ikinci sezonda iyilik ve kötülük arasında seçim yapmak zorunda kalacağını belirtti.

Güney Kore yapımı olan ve Netflix’in rekorlar kıran dizisi Squid Game’in ikinci sezonu hakkında önemli haberler ve ip uçları gelmeye devam ediyor. Yönetmen, dizinin önemli karakteri Gi-hun’un çok kritik süreçlerden geçeceğini ve karakterin nasıl değişime uğrayacağını da açıkladı. Hayatta kalma mücadelesini konu alan film yayına girdiği günden beri dillerden düşmüyor. Kısa süre içinde popüler yapımlardan biri olan dizinin 2. Sezonu merakla bekleniyor. Squid Game 2. Sezonu ne zaman gelecek? 2. Sezonda İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Seong Gi-hun Nasıl Değişime Uğrayacak?

Squid Game’nin ilk sezonunda 456 numaralı Seong Gi-hun oyunları kazanarak birinci olmuştu. Bunun şokunu atlatamayan Gi-hun, oyunların kurucusu ve katılımcısı olan 1 numaranın ölümünün ardından ABD’e kızının yanına gitmeye karar vermişti. Oyunlara katılımların devam ettiğini gören Gi-hun gidip gitmemek arasında kararsız kalmıştı. Planını değiştiren Gi-hun oyun organizasyonunu çökertmeye karar verip ve gitmekten vazgeçmişti. İlk sezonda bunlar yaşandıktan sonra ikinci sezonda Gi-hun bu macera içinde iyilik ve kötülük arasında seçim yapmak zorunda kalacak.

8e5fbe7e7018efb3b37ff839b01f2a2b3f3f4190.jpeg

Yönetmen Dong-hyuk bu değişimi ‘Star Wars’ üzerinden benzetme yaparak iyilik ve kötülük arasında karşılıklı bir sürtüşme yaşanacağını ifade etti. Star Wars karakterlerinden Jedi barışın koruyuculuğunu üstlenmişti. Aynı zamanda Dart Vader de gücün kötü yönünü yansıtmaktaydı. Yönetmen Dong-hyuk ikinci sezonda Gi-hun’un Jedi ve Dart Vader karakterleri arasında seçim yapacağını açıkladı.

Gi-hun Dart Vader’e Dönüşebilir!

Gi-hun ilk sezonda ölümcül oyunları geçmeyi başarmıştı. Gi-hun karekterinin ‘insanlığının’ ilk sezonda çok pasif kaldığını belirten yönetmen,ana oyuncunun yeni sezonda karakterini daha aktif şekilde yansıtacağını dile getirdi. Gi-hun ‘un Jedi ya da Dart Vader arasında seçim yapması için testlere tabi olacağını söyleyen Dong-hyuk, ikinci sezonda izleyicileri farklı şeylerin beklediğini de belirtti. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağıhakkında da şuan net bir bilgi yok.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.