Netflix’in Yeni Mitolojik Dizisi Kaos Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Netflix’in Yeni Mitolojik Dizisi Kaos Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Netflix dizisi Kaos konusu nedir? Netflizx dizisi Kaos oyuncu kadrosunda kimler var? Netflix, orijinal dizilerini genişletmek amacıyla, "Yunan mitolojisinde karanlık, komik, çağdaş bir dönüş" olarak tanımlanan Kaos adlı yepyeni bir mitolojik dizi çekiyor.

Netflix, orijinal dizilerini genişletmek amacıyla, "Yunan mitolojisinde karanlık, komik, çağdaş bir dönüş" olarak tanımlanan Kaos adlı yepyeni bir mitolojik dizi çekmeye hazırlanıyor.

Netflix'in Kaos dizisi, hit dizisi The End of the F*cking World'ü Netflix'e getiren Charlie Covell tarafından geliştiriliyor ve yazılıyor. Kaos'un baş yönetmeni, I Hate Suzie ve Paper Girls'ün de aralarında bulunduğu Georgi Banks-Davie .

Kaos, HBO'nun hit mini dizisi Chernobyl ve Netflix'in kısa ömürlü ortak yapımı Giri/Haji'nin arkasındaki prodüksiyon şirketi Sister tarafından yapılıyor. Yaklaşan projeleri arasında Netflix için Eric ve This Is Going to Hurt, The Baby, The Power ve Pack of Lies yer alıyor.

All3Media ve Brightstar da projede yer alacak şekilde düzenlenmiş durumda.

Yapımcılar arasında Covell, Davies'in yanı sıra Katie Carpenter, Harry Munday ve Nina Lederman yer alıyor. İşte Netflix'in Kaos'u hakkında bildiğimiz her şey...

netflix-original-series-kaos-what-we-know-so-far-jpg.webp

Netfliz dizisi Kaos'un konusu nedir ?

İşte Netflix'in Kaos dizisinin dizinin ne hakkında olacağını mükemmel bir şekilde anlatan resmi giriş satırı:

Yunan mitolojisinin karanlık komedi ve çağdaş yeniden tasavvuru, yeraltı dünyasında cinsiyet politikaları, güç ve yaşam temalarını keşfediyor. Zeus'un bir kırışıklığı var. Bunun dünyanın sonu anlamına gelebileceğinden endişeleniyor… ve olabilir. Çünkü yeryüzünde, önemlerinden veya birbirleriyle olan bağlantılarından habersiz altı insan, eski bir kehanetin parçaları olduklarını öğrenirler. Tanrılar ve insanlara ne yaptıkları hakkındaki gerçeği keşfedecekler mi? Ve eğer yaparlarsa, onları durdurabilecekler mi?

Netflix sitesinde bir hatırlatıcı ayarlamanıza izin veren bir sayfa diziyi şöyle anlatıyor:

“Türleri farklı kılan bu dizi, Yunan ve Roma mitolojisine modern bir yorum getirerek, yeraltı dünyasında toplumsal cinsiyet politikaları, güç ve yaşam temalarını keşfediyor.”

Netflix dizisi Kaos'ta kimler rol alıyor ?

Ocak 2022 itibariyle Netflix'in sunduğu Kaos dizisinin oyuncu kadrosu açıklanmadı.


Netflix dizisi Kaos'un çekim planı nedir?

Kaos için çekimlerin şu anda birden fazla üretim kaynağına göre Mayıs 2022'de Londra, İngiltere ve İspanya'da başlaması planlanıyor.


Netflix dizisi Kaos kaç bölüm olacak ?

Netflix'in Kaos dizisinin 8 bölümden oluşacağı The Hollywood Reporter tarafından onaylandı .


Kaos'un Netflix çıkış tarihi nedir?

Netflix, Kaos için bir çıkış tarihi belirlemedi ancak yapım takvimini göz önünde bulundurarak 2023 ortası bir çıkış tarihi varsaymak mantıklı olacaktır.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.