Marvel Aşama 4, 5 & amp; 6 Resmi Unvanı Alın: Çoklu Evren Destanı

Marvel Aşama 4, 5 & amp; 6 Resmi Unvanı Alın: Çoklu Evren Destanı

Marvel Studios, Infinity Saga'nın ardından gelenleri duyurdu: Multiverse Saga başlıklı, Aşama 4, 5 ve 6'dan oluşacak.

Marvel'in bir sonraki hikaye anlatımı döneminin adı Çoklu Evren Efsanesi ve MCU Aşamaları 4, 5 ve 6'dan oluşacak. Infinity Saga'nın Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame aracılığıyla sona ermesinden sonra, franchise bir sonraki bölümle ilerliyor. onun anlatısından. MCU, uzun oyunu oynamasıyla bilinir ve Thanos'un yenilgisinden sonra evreni yeniden inşa ederken bir kez daha buna yaslanırlar.

Black Panther : Wakanda Forever ile MCU 4. Aşaması sona ererken , Kevin Feige Marvel Studios'un San Diego Comic-Con panelinde Aşama 5'ten bahsetti, ancak aynı zamanda evrenin önümüzdeki birkaç yıl içinde neye doğru ilerlediğini de ortaya koydu. Franchise, Salon H'de en son 2019'da Infinity Saga'nın hemen ardındanydı. O zamandan beri, MCU'nun Disney+ üzerinden tam genişlemesi de dahil olmak üzere çok şey oldu. Şovlar ve filmler arasında, Marvel Studios'un hikaye anlatma hızı her zamankinden çok daha hızlı. 4. Aşama sona ererken, Feige ve ekibi Aşama 5'in çok ötesine bakıyor ve bir sonraki hikaye anlatımı döneminin genel olarak nasıl görüneceğini planlıyor.

Tam bir MCU Aşama 5 listesinin ardından Feige, Aşama 6 için projelerle gelen duyuruları sürdürdü. Marvel Studios ayrıca bunun için resmi logosunu da yayınladı, aşağıdaki resme bakın.

Feige, 6. Aşama için planlanan her şeyi gerçekten açıklamadı. Belki de bunun nedeni, bazı projelerin Aşama 4 ve Aşama 5'in geri kalanında neler olup bittiğine bağlı olmasıdır. Gün. Bununla birlikte, Marvel Studios'un franchise'ı nasıl yeniden inşa ettiğiyle ilgili en ilginç şey, Multiverse Saga'nın sadece iki Avengers filmine sahip olacağıdır. İkisinin de aynı yıl piyasaya sürüldüğü kabul edilirse, bu, dört tane olan Infinity Saga'dan bir düşüş. Yenilmezler: Kang Hanedanı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar'ın , Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve Yenilmezler: Oyunsonu'na benzer şekilde, Çoklu Evren Destanının doruk noktası olması muhtemeldir .işlev gördü. Dünyanın En Kudretli Kahramanları'nın gezilerinin artık teknik kadrosuna odaklanmak yerine sadece büyük çapraz olaylara ayrılmış olup olmadığı merak ediliyor.

İlginç bir şekilde, kalıcı söylentilere rağmen, Marvel Studios'tan gelen ipuçlarından bahsetmiyorum bile , SDCC'de bir X-Men projesinden bahsedilmedi . Fantastik Dörtlü yeniden başlatma, Aşama 6'yı başlatacak, ancak mutant ekibin MCU başlangıcı bilinmiyor. Anlaşılır bir şekilde, Tom Holland'ın bir sonraki Örümcek Adam üçlemesi veya en azından Örümcek Adam 4 hakkında da bir haber yoktu . Bu filmlerden bahsetmek büyük ihtimalle Sony'ye mahsustur, ancak ağ atıcısının sonraki maceralarının Çoklu Evren Destanı'nın neresine sığacağını düşünmek yine de ilginç .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.