Liar dizisi finalinde sonunda neler oluyor? Yalancı dizisinde Kim Yalancı? Hangi Karakter Yalan Söylüyor?

Liar dizisi finalinde sonunda neler oluyor? Yalancı dizisinde Kim Yalancı? Hangi Karakter Yalan Söylüyor?

Liar dizisi finalinde sonunda neler oluyor? Yalancı dizisinde Kim Yalancı? Hangi Karakter Yalan Söylüyor? Liar dizisinin konusu nedir? Hangi Kanalda Yayınladı? İlk Sezon Kaç Bölüm? Liar Kaç Sezon? Liar dizisi finalinde sonunda neler oluyor, dizi nasıl bitecek suçlu kim? Türkiye Uyarlamasına Kimler Var? Liar hangi karakter yalan söylüyor? İşte Liar Dizisi Hakkında Merak Edilenler... Türkçe'ye Yalancı adı altında çevrilen ve aslında Show TV ekranlarında bir uyarlamasının da yayınlanacak olduğu ITV'nin dizisi Liar gerek dış basında gerekse iç basında büyük yankı uyandırdı. Türkiye'de bile uyarlamasının çekilmesine karar verilen yapım bize bir gizem-gerilim havası sunuyor. Peki Liar dizisinin konusu nedir? Hangi Kanalda Yayınladı? İlk Sezon Kaç Bölüm?

Liar dizisinin konusu nedir? Hangi Kanalda Yayınladı? İlk Sezon Kaç Bölüm? Liar Kaç Sezon?

Liar dizisinin ilk bölümü 11 Eylül 2017 akşamı İngiliz kanallarından ITV ekranlarında başladı. İlk sezonu ise 6 bölümden oluşan dizi, ilk yayın sezonunu ise 16 Ekim 2017 tarihinde noktaladı. Daha ilk sezonu itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen yapım çok da uzun sürmeyerek 2. Sezonunda noktalandı. Peki Liar Dizisinin konusu Nedir? Ciddi düşündüğü uzun süreli sevgilisinden kısa bir süre önce ayrılan Laura güzel bir öğretmendir. Öğrencilerinden Luke’un babası olan Andrew ise karizmatik bir cerrahtır. Laura, Andrew ile yemeğe çıkmayı kabul eder ve çıkılan bu randevu dizinin başlangıç noktasını oluşturur. İkili beraber hoş bir mekanda yemeğe çıkarlar ve güzel bir akşam geçirirler. Sabah uyandıklarında ise Laura, Andrew tarafından tecavüze uğradığını iddia eder ama ortada hiçbir kanıt bulunamaz. Laura takıntılı ve saldırgan bir şekilde bu olayın üstüne gider, Andrew ise ne olduğuna anlam veremez şekilde savunmaya çekilir. Bu 2 kişiden biri yalan söylemektedir ancak acaba hangisidir?

Liar Dizisinde Kim Yalancı? Hangi Karakter Yalan Söylüyor?

Yalancı dizisinin tanıtılmasının ardından orijinal Liar dizisinin nasıl bir finale sahip olduğunu ve yalancının kim olduğunu öğrenmek için kolları sıvadı... Tecavüze uğrayan bir öğretmeni ve öğretmenin suçladığı bir beyin cerrahının hikayesini anlatan dizide de yalancının kim olduğu belli oldu. Londra'da dizinin bir tanıtımına katılan dizinin yazarları Jack and Harry Williams Liar dizisinde yalancının kim olduğunu çok geçmeden açıkladı.Artık ITV'nin Liar dizisindeki yalancının kim olduğunu biliyoruz. Ama senaryo yazarları Jack ve Harry Williams neden Andrew Earlham'ı erken ifşa ettiler?

Milyonlarca izleyici Andrew Earlham'ın (Ioan Gruffudd) ceketinin cebinden bir şişe çıkarıp bir kadeh kırmızı şaraba biraz uyuşturucu koymasını izlerken, diziyi izleyen herkes kesinlikle nefes nefese kalmıştı. Haftalarca merak ettikten sonra yalancının kim olduğunu aniden biliyoruz. Dizinin yaratıcıları Jack ve Harry Williams, Laura Nielson (Joanne Froggatt) tecavüzüyle ilgili gerçeği söylüyor ve Andrew'un tüm cazibesi ve küstahlığı bir maskaralıktan ibaret olduğu ortaya çıkıyor.

Andrew'un Laura'yı uyuşturan kişi olduğunu ifşa ederek izleyiciler için bu gizemi ortadan kaldırarak Williams kardeşler çok zekice bir şey yapıyorlar. Başından beri Laura'yı sahte bir suçlayıcı yapmaları pek olası görünmüyordu.

"Erkekleri tecavüzle suçladıklarında kadınların rutin olarak inanılmadığı bir dünyada, tecavüz kurbanının uydurduğu bir TV dizisi yazmak oldukça sorumsuz olurdu."

diye konuşan Williams kardeşler, bu gelişmenin dramatik ama gerekli olduğunu söyledi. Laura doğruyu söylüyor olsaydı, Andrew'u temize çıkarmanın tek yolu bir "üçüncü taraf" tanıtmak olurdu. Ne yazık ki, bu teorilerin hiçbiri özellikle makul değildi. Böylece, Williams kardeşler gizemi uzatmak yerine Andrew'un suçunu izleyicilere ifşa ettiler. Dizinin Türkiye uyarlaması olan Yalancı da bu konunun ne zaman ortaya çıkacağı ise bilinmiyor...

Liar Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Liar’ın senaristleri; Relik, The Missing, One of Us, Tripped gibi dizilerde beraber çalışmış Harry ve Jack Williams kardeşler. Yönetmen koltuğunu üçer bölümlüğüne Samuel Donovan ve James Strong paylaşmış. Yapımcı koltuğunda Williams kardeşler ve Strong’a Eliza Mellor eşlik etmiş. Liar Dizisinin Oyuncu Kadrosunda İse; Joanne Froggatt (Laura Nielsen), Ioan Gruffudd (Andrew Earlham), Zoë Tapper (Katy Sutcliffe) gibi isimler bulunuyor... Liar/Yalancı Dizisinin Türk Oyuncu Kadrosunda ise; Burçin Terzioğlu - Deniz Sungur Salih Bademci - Mehmet Emir Gürsoy Hazal Türesan - Yasemin Aytekin Cemal Toktaş - Murat Özdal Şahin Irmak - Okay Aytekin İmer Özgün - Canan Ocakçı Murat Kılıç - Erdal Numanoğlu Serkan Tınmaz - Arif Ocakçı Efsane Odağ - Görkem Bilgen Fatih Berk Şahin - Doruk Gürsoy Emir Çubukçu - Ahmet Bilgen Öyküsu Özyürek - Lorin Ozan Ayhan - Yavuz Gizem Soysaldı - Tuğba Mesut Yılmaz - Ali Sema Çeyrekbaşı - Türkan Özgür Şahin - Serkan Mihrimah Selin Vardar - Derin gibi birbirinden değerli isimler bulunuyor...

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.