Kathryn Bigelow Netflix Filmi Aurora Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Kathryn Bigelow Netflix Filmi Aurora Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Netflix, gerilim ve korku filmlerini artırmak için David Koepp'in yeni romanından uyarlanan ve Kathryn Bigelow tarafından yönetilecek olan Aurora'yı geliştiriyor. Proje, Netflix ile yapılan anlaşmanın hemen ardından Mart 2022'de duyuruldu.

Yaklaşan romanı uyarlayan senaryo, David Koepp tarafından uyarlanacak . Koepp'in kredileri arasında Jurassic Park, Mission: Impossible, Spider-Man 2002, Stir of Echoes ve daha fazlası gibi büyük projeler yer alıyor . Filmi , The Hurt Locker'daki çalışmasıyla 2008'de Oscar kazanan Kathryn Bigelow yönetecek . Ayrıca Zero Dark Thirty'yi yönetti .

aurora ekibi

Yapımcı, Bigelow'un uzun süredir yapımcı ortağı olan Greg Shapiro ve Koepp ile uzun geçmişi arasında yazarın ve bazen yönetmenin Stir of Echoes ve Secret Window gibi filmlerinin yapımcılığını da içeren Gavin Polone .


Aurora'nın konusu nedir ?

aurora

Yukarıda bahsedildiği gibi, Netflix'in Aurora'sı, yakında çıkacak olan David Koepp'in aynı adlı romanını uyarlıyor. Korku efsanesi Stephen King zaten okudu ve iyi bir inceleme yaptı. İşte Amazon'dan kitabın resmi açıklaması :

Aurora, Illinois'de, Aubrey Wheeler yarı suçlu eski kocasının ayrılmasından sonra, asi genç oğlunu geride bırakarak geçinmeye çalışıyor. Sonra ışıklar söner - sadece Aurora'da değil, tüm dünyada. Bir güneş fırtınası neredeyse her yerde elektriği kesti. Aniden, tüm sorunlar yerel, çok yerel ve Aubrey, banliyö mahallesinin şiddetli koruyucusu mantosunu üstlenmelidir.

Ülkenin dört bir yanında Aubrey'nin ayrı yaşadığı kardeşi Thom yaşıyor. Fantastik derecede zengin, nevrotik olarak aşırı hazırlıklı bir Silikon Vadisi CEO'su, maksimum konfor ve güvenlik için inşa ettiği yaldızlı bir çöl sığınağında krizi atlatmayı planlıyor. Ancak kardeşler arasındaki karmaşık tarih sona ermekten çok uzaktır ve dünyanın sonu gibi hissettiren şey, herkesin hayatta kalamayacağı, gecikmiş birkaç hesabın sadece başlangıcıdır. . .

Netflix, film için de resmi bir logline yayınladı:

Hikaye, insanlığın elektrik şebekelerinin çoğunu devre dışı bırakan bir güneş fırtınası olaylarını takip ediyor ve şimdi gençliğini ve bir süredir ayrı yaşadığı zengin bir Silikon Vadisi CEO'su olan erkek kardeşini korumak için elinden gelen her şeyi yapması gereken boşanmış bir annenin kişisel hikayesine odaklanıyor. Böyle bir felaket için çölde lüks bir sığınak inşa etti.

THR'nin içindekiler, hikayeyi, dünya çapında feci bir güç krizine karşı kurulmuş, sosyal düzenin çöküşüyle ​​başa çıkmakta olan aşağıdaki karakterler olarak tanımlıyor.


Aurora Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Nisan 2022 itibariyle, Netflix'in Aurora dizisinin oyuncu kadrosu açıklanmadı. Çekirdek kadroyu düşünürsek, gelecekte bazı büyük isimlerin ekleneceğini hayal edebiliriz.


Aurora'nın üretim durumu nedir ?

Netflix'in Aurora'sı hala aktif olarak geliştiriliyor, yani senaryo şu anda yazılıyor ve daha sonra prodüksiyon öncesi ile revize ediliyor.


Aurora'nın Netflix çıkış tarihi nedir?

Netflix, Aurora için herhangi bir tarih açıklamadı , ancak çok erken geliştirme aşaması göz önüne alındığında, muhtemelen yalnızca 2023 veya 2024 çıkış tarihi bekleyebiliriz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.