İkimizin Sırrı Nerede Çekiliyor? İkimizin Sırrı Restaurant Nerede? Hangi Villa'da Çekildi?

İkimizin Sırrı Nerede Çekiliyor? İkimizin Sırrı Restaurant Nerede? Hangi Villa'da Çekildi?

Atv ekranlarında yayın hayatına başlamasının ardından izleyiciler tarafından büyük ilgi gören İkimizin Sırrı dizisinin çekimlerinin nerelerde yapıldığı hangi mekanların kullanıldığı izleyiciler tarafından oldukça çok araştırılmaya başlandı. İkimizin Sırrı adlı dizi nerede çekiliyor? Ünlü restaurant nerede? Tüm bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık ve yazımızda derledik.

İkimizin Sırrı Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlamış olan olan İkimizin Sırrı isimli bir Güney Kore yapımından uyarlanana dizinin çekim yerleri oldukça merak ediliyor. İlk tanıtım fragmanı ile tüm gözleri üzerine çeviren İkimizin Sırrı isimli dizinin nerelerde çekildiği, hangi mekanlarda setlerinin kurulduğu mahallesi ili ilçesi kısacası dizinin çekim yeri ile ilgili tüm bu soruların yanıtlarını sizler için derledik. İlk olarak İkimizin Sırrı adlı dizinin ilk fragmanının yayınlanmasından sonra izleyiciler İstanbul’da çekildiğini ve Beyoğlu semtinin esas alındığını fragman aracılığıyla gördüler. İkimizin sırrı dizisi Galata kulesi başta olmak üzere Beyoğlu semtinde çekimlerine devam ediyor.

İkimizin Sırrı Dizisi Hangi Mekanlarda Çekim Yapıyor?

İkimizin sırrı isimli dizinin çekimleri İstanbul ilimizde Beşiktaş ilçesi başta olmak üzere İstanbul'un bir çok ilçesinde devam ediyor. Galata köprüsü, Galata kulesi ve Taksim Meydanı’na doğru devam eden tarihi mekanlar ile kız kulesi açıkları ile İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası İkimizin Sırrı dizisinde en çok karşılaşacağımız manzaralar olacak. İkimizin Sırrı dizisinin ilk bölümünde İstanbul’un tarihi mekanları ön plana çıkarken çıkarken Beyoğlu’nda bulunan İstiklal caddesi dizinin çekimler için kullandığı asıl mekanlardan birisi olacak.

İkimizin Sırrı Dizisi İstanbul’un Neresinde Çekiliyor?

Dizinin çekimlerinin yapıldığı yerlerden birisi olan sadece bir semt adı olarak Beyoğlu’nu anmak İkimizin Sırrı dizisinin çekim yerleri için oldukça kısa bir araştırma olur. Beyoğlu’nun tarihi ve turistik mekanlarını yoğunlukla göreceğimiz ikimizin sırrı dizisinde Eminönü’nde vapur turlarına, vapurlarının hemen yan tarafında bulunan balık ekmekleri ile ünlü tarihi balıkçıları ve Galata köprüsünün eşsiz manzarasını yoğunlukla göreceğiz. İkimizin Sırrı dizisinin çekim yerlerinden bir diğeri de Vefa semti olacak. Beyazıt Meydanı’na ve Laleli gibi tarihi ve turistik yerlerin de sıkça görüneceği ikimizin sırrı dizisinde İstanbul’un tüm güzellikleri izleyici ile buluşacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.