Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi konusu ve oyuncuları, Hobbs ve Shaw Filmi Nerede Çekildi?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi konusu ve oyuncuları, Hobbs ve Shaw Filmi Nerede Çekildi?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi bugün Kanal D Ekranlarına gelecek olan 2019 Amerikan yapımı aksiyon komedi filmidir. David Leitch tarafından yönetilen ve Morgan'ın bir hikayesinden Chris Morgan ve Drew Pearce tarafından yazılmıştır. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Konusu Nedir? Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Konusu Nedir?

Siberterörist Cipher ile yapılan yüzleşmeden kısa bir süre sonra , Luke Hobbs ve Deckard Shaw , kayıp virüs hakkında bilgilendirilir ve isteksizce onu bulmak için birlikte çalışmak üzere işe alınırlar. Bir kısa bir toplantıdan sonra CIA siyah sitesinde de Leadenhall Binası, Deckard bilgi almak için Hattie'nin dairesine gider, ancak Eteon ajanları tarafından saldırıya uğrar. Hobbs ise Hattie'yi bulmayı başarır; Deckard gelip Hobbs'a Hattie'nin aslında onun kız kardeşi olduğunu bildirirken, kısa bir sürtüşmeden sonra onu CIA ofisine getirir. Ofis saldırıya uğrar ve Hattie, Deckard'ın daha önce vurduğu ve sözde öldürdüğü eski bir meslektaş-düşman olarak tanıdığı Brixton tarafından alınır. Hobbs ve Deckard, Hattie'yi takip edip kurtarırlar ve ardından gelen bir McLaren 720S araba kovalamacası sırasında , çift katlı bir otobüse çarpan Brixton'dan kaçmayı başarır . Ancak Brixton, Eteon'un küresel haber medyasını kontrol etmesiyle üçünü de hain olarak nitelendiriyor. Amerika’nın sadık bir ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı Deckard Shaw, yıllar boyu birbirlerini yenmeye çalışsalar da bu kez birlikte hareket etmek zorundadır. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıyadır. Siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesine neden olabilecek olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı tehlikeye sokan Brixton'ı yenmek zorunda olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile kanunları hiçe sayan Shaw’un güçlerini birleştirip, birlikte mücadele etmekten başka şansı yoktur.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

 • Dwayne Johnson olarak Luke Hobbs , eski bir DSS tarafından atanan ajan
 • Jason Statham , eskiden İngiliz Özel Kuvvetleri ve MI6 ile bir paralı asker olan Deckard Shaw olarak
 • Idris Elba , Eteon için çalışan siber genetik olarak geliştirilmiş bir terörist ve Deckard ile geçmişi olan eski MI6 saha ajanı Brixton Lore rolünde.
 • Vanessa Kirby , bir MI6 saha ajanı ve Brixton tarafından avlanan Deckard'ın kız kardeşi Hattie Shaw rolünde
 • Eiza González Margarita / Madam M, yüksek profilli bir hırsız, arkadaş ve Deckard'ın eski sevgilisi olarak.
 • Cliff Curtis , Luke'un ayrı yaşadığı en büyük erkek kardeşi, bir tamirci ve ailenin bilgisayar dehası Jonah Hobbs rolünde.
 • Helen Mirren Magdalene "Queenie" Shaw, bir suçlu ve Deckard ve Hattie'nin annesi olarak. Joe "Roman Reigns" Anoa'i , Luke'un kardeşi Mateo Hobbs rolünde .
 • Josh Mauga , Luke'un erkek kardeşi Timo Hobbs rolünde .
 • John Tui , Luke'un kardeşi Kal Hobbs rolünde.
 • Eddie Marsan , Snowflake virüsünü yaratan iki kez Nobel Ödülü sahibi bir bilim adamı olan Profesör Andreiko rolünde.
 • Eliana Su'a, Luke'un kızı Sam Hobbs rolünde.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri Eylül ayında başladı ve Ocak 2019'a kadar sürdü, çoğunlukla Londra ve Glasgow'da gerçekleşti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.