Feige, Ant-Man 3'ün Doctor Strange 2 Gibi Büyük Bir Ekip Filmi Olduğunu Söyledi

Feige, Ant-Man 3'ün Doctor Strange 2 Gibi Büyük Bir Ekip Filmi Olduğunu Söyledi

Marvel Studios patronu Kevin Feige, Ant-Man and the Wasp: Quantumania'nın Doctor Strange in the Multiverse of Madness gibi bir ekip çalışması filmi olduğunu ortaya koyuyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania'nın Doctor Strange in the Multiverse gibi bir ekip çalışması filmi olduğunu ortaya koyuyor . İkincisi, Sam Raimi'nin yönettiği Marvel Studios filmi, Infinity Saga'dan sonra Doctor Strange'in MCU'daki arkını sürdürdü. Doctor Strange in the Multiverse of Madness çoklu evren kavramını daha da araştırdı - Avengers: Endgame'deki zaman soygununun ayrılmaz bir parçası olmasına rağmen , Infinity Saga'da asla tam olarak ele alınmayan bir şey.

Doctor Strange'in MCU'daki ikinci solo çıkışı olmasının yanı sıra, Doctor Strange in the Multiverse of Madness , Scarlet Witch'i içerdiği için bir ekip filmi olarak da adlandırılıyor. WandaVision olaylarının hemen ardından iyileşme yolculuğuna rağmen , Wanda Maximoff, çocuklarıyla yeniden bir araya gelme konusundaki çaresizliğiyle motive olan kötü yanını tamamen benimsedi. Bu, onu büyü ustası arkadaşıyla karşı karşıya getirdi ve eşleşmeleri onları Illuminati'yi içeren Dünya-838 de dahil olmak üzere diğer birçok gerçekliğe getirdi. Kuşkusuz, filmin kapsamı normal bir MCU devam filminden çok daha büyüktü ve ortaya çıktığı gibi, Ant-Man and the Wasp: Quantumania bu konuda aynı şeyi yapacak.

San Diego Comic-Con 2022'de MTV News ile konuşan Feige, Multiverse Saga'da neden sadece iki Avengers filmi olduğunu açıklıyor ve bu konuşmada Doctor Strange in the Multiverse of Madness gibi filmlerin artık daha küçük çapraz olaylar olarak işlev gördüğünden bahsediyor. Ardından, Ant-Man ve Wasp: Quantumania'nın MCU Aşama 5'i başlattığı damarda olacağını da ekliyor. Aşağıdaki alıntının tamamını okuyun

Başından beri, Wanda'nın Doctor Strange in the Multiverse of Madness'daki rolü doğrulandı. Dolayısıyla, devam filminde başrol oynamasa da ayrılmaz bir rol oynayacağına dair net bir beklenti vardı. Ant-Man and the Wasp: Quantumania için durum böyle değil, Peyton Reed'in yönettiği film Scott Lang, Pyms ve Kathryn Newton'un Cassie Lang'inin eklenmesine odaklanmaya devam edecek gibi görünüyor. Feige, MCU'nun bir sonraki Thanos seviyesindeki kötü adamı Jonathan Majors'ın ilk filmi Kang the Conqueror'dan bahsetmediği sürece, bunların dışında üçlük için onaylanmış başka bir büyük MCU kahramanı yok.

Çapraz yapıları göz önüne alındığında hayranlar, Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Ant-Man and the Wasp: Quantumania'nın MCU Phase 5 ve 6'daki takımını takip edecek başka bağımsız filmler olup olmadığını merak edecekler. Esasen, Avengers filmlerinin Aşamaları kapatmak ve ana hikayeyi ileriye taşımak olan orijinal franchise işlevini devraldı. Şimdi, Dünyanın En Kudretli Kahramanları tarafından yönetilen gişe rekorları kıran filmler, destan sonları için saklanıyor, bu da sadece bir ekip olarak onlara odaklanacak hikayelerin olmayacağı anlamına geliyor. Bu birçokları için hayal kırıklığı yaratıyor, ancak Marvel Studios'un devam filmlerini daha küçük çapraz olaylar olarak nasıl kullanacağını görmek de ilginç.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.