Dwayne Johnson, Black Adam'ın DCEU'nun Geleceğini Nasıl Değiştireceğini Açıkladı

Dwayne Johnson, Black Adam'ın DCEU'nun Geleceğini Nasıl Değiştireceğini Açıkladı

Özel: Black Adam yıldızı ve yapımcı Dwayne Johnson, ilerleyen yeni bir ton ve stil ile filmin DCEU için yeni bir döneme işaret edeceğini söylüyor.

Dwayne Johnson , Black Adam'ın DCEU'nun geleceğini nasıl etkileyeceğini anlatıyor. 21 Ekim'de vizyona girecek olan Black Adam , baş karakter olarak Dwayne Johnson'ı canlandırıyor. Film ayrıca aralarında Doctor Fate (Pierce Brosnan), Hawkman (Aldis Hodge), Cyclone (Quintessa Swindell) ve Atom Smasher (Noah Centineo) bulunan Justice Society of America'yı tanıtacak.

Black Adam duyurulduğundan beri Johnson, filmin DCEU'daki güç dengesini nasıl değiştireceğiyle dalga geçiyor. Her Black Adam fragmanı , roketleri yakaladığını, savaş uçaklarını havaya uçurduğunu ve bir dizi farklı süper kahramanla burun buruna geldiğini betimleyerek isimsiz karakterin gücünü sergiledi. Johnson kısa süre önce San Diego Comic-Con'da Black Adam'ı ve DCEU'daki yerini heyecanlandırmak için heyecan verici bir giriş yaptı. Johnson ve yaratıcı ekibinin geri kalanı, sinematik süper kahraman evreninde Black Adam'ın geleceğini şimdiden göstermeye başladı.

SDCC'deki WB basın hattı sırasında Screen Rant'a konuşan Johnson, Black Adam'ın DCEU'nun geleceğini nasıl etkileyeceğini anlattı. Oyuncu, karakterinin serinin hiyerarşisini nasıl değiştireceğine dair ipuçları verirken, aynı zamanda tonunu ve hikayesini nasıl etkileyeceğine de değindi. Johnson dedi ki:

"Bu görüntü tonumuzun bir yansıması. Bu görüntü aynı zamanda farklı bir şey yaratmak isteyen, yıkıcı bir film yaratmak isteyen yönetmenimizin vizyonunun bir yansıması. DC evreninde sarkaç salınımını başlatın.Bahsettiğim güç hiyerarşisine ek olarak, bu sarkaç salınımı DC Evreninin yeni bir çağını başlatacak.Yeni bir anti-kahraman çağı, yeni bir ton çağı , ve yeni bir hikaye çağı. Ayrıca, Black Adam'ın hikaye anlatımı için Seven Bucks Productions'ta DC Evrenini kesinti ve saygıyla inşa etmek için sahip olduğumuz bu inanılmaz fırsat. Hayranları dinlemek, çünkü onlar her zaman size rehberlik edecekler "

Black Adam'ın DCEU'da büyük bir değişim olması ilginç çünkü 2023'te piyasaya sürülecek olan The Flash da büyük bir dönüm noktası olarak pazarlanıyor. Bu çoklu evreni keşfeden filmin, franchise'ın yumuşak bir yeniden başlatması olduğu söyleniyor, bu yüzden DCEU sıfırlanmadan önce Black Adam'ın gerçekte ne kadar etkisi olacağını merak etmek gerekiyor. Bunun yanı sıra, Adalet Derneği'nin çeşitli üyelerinin Black Adam'ın ardından spin-off filmler alacağına dair söylentiler dolaştı . Hodge ve Centineo gibiler geri dönmeye hazır olduklarının sinyallerini verdiler. Johnson'a gelince, Black Adam'ın ötesinde geleceğin onun için ne getireceği henüz belli değil, ancak büyük olasılıkla geri dönecek gibi görünüyor.

Johnson ve Seven Buck Productions'taki ekibi, DCEU'nun önünde neler olduğunu ve Black Adam'ın bu yeni planın önemli bir parçası olduğunu biliyor gibi görünüyor. Johnson'ın hayranlar hakkındaki yorumları da karakter için bir sonraki adımın bir göstergesi olabilir. Birçoğu, ikisi çizgi romandaki ezeli rakipler olduğundan, Kara Adam'ın Shazam ile karşı karşıya gelmesini görmek istedi. Johnson'ın yıllardır abarttığı diğer büyük geçit , DCEU'nun en güçlü süper kahramanı Superman ile bir kavga . Johnson, bunun gerçekleşmesi için franchise'ın Henry Cavill'i DCEU'da Süpermen olarak geri alması gerektiğine inanabilir. Spekülasyonlar artmaya devam edecek, ancak Black Adam için sırada ne olduğuna dair en iyi gösterge filmin kendisinde yatıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.