Disney, Yeni Dergi Makalesinde Resmen Star Wars TV Planını Ana hatlarıyla açıkladı

Disney, Yeni Dergi Makalesinde Resmen Star Wars TV Planını Ana hatlarıyla açıkladı

Disney, Disney+'a gelen tüm televizyon şovları için gelecekteki Star Wars planlarını özetliyor ve yeni projeler için yayın pencerelerini belirtiyor.

Disney, yeni bir dergi makalesinde resmi bir Star Wars TV planının ana hatlarını veriyor. Mouse House 2012'de Lucasfilm'i satın aldığında, hemen yeni bir Star Wars film listesi üzerinde çalışmaya başladılar ve Skywalker destanının devam filmi üçlemesini ve iki yan özelliği ürettiler. 2019'da Star Wars: The Rise of Skywalker'ın yayınlanmasının ardından Disney, Star Wars filmlerine ara verdi ve vitesi televizyona kaydırdı. Disney+, The Mandalorian , The Book of Boba Fett ve bu ayki Obi-Wan Kenobi dahil olmak üzere bu Star Wars serilerinin evi oldu .

Lucasfilm'in çeşitli gelişim aşamalarında bir dizi başka şovu var. The Mandalorian 3. sezonuna ek olarak stüdyo, Rogue One prequel Andor , Mandalorian spinoff Ahsoka ve High Republic set The Acolyte üzerinde de çalışıyor . Tipik bir şekilde, Lucasfilm ve yaratıcıları işleri gizli tuttuğundan, bu diziler için resmi ayrıntılara ulaşmak zor. Ancak şimdi, izleyicilerin bu projeleri ne zaman göreceğine dair sağlam bir yol haritası var gibi görünüyor.

Star Wars'un TV'deki geleceğini kapsayan devasa bir Vanity Fair yayılımında, çıkış pencereleriyle ilgili bilgiler paylaşıldı. Obi-Wan Kenobi'nin Mayıs ayı sonlarında gösterime girmesinden sonra , Andor bu yaz belirsiz bir noktada davayı takip edecek. Mandaloryalı 3. sezon, 2022'nin sonlarında veya 2023'ün başlarında başlıyor. Ahsoka 2023'te çıkıyor, The Acolyte'ın ise "biraz daha uzakta" olduğu söyleniyor . Ayrıca , Jedi'nin Dönüşü'nden sonra geçen ve Star Wars'un üstlenmesi olarak tanımlanan Grammar Rodeo çalışma başlığına göre geliştirilmekte olan başka bir dizi daha var."Amblin macera filmleri geliyor." Jon Watts tarafından yaratılmıştır.

cassian-andor-on-jedha.webp

Bu güncellemeler, gösterilerin olası çıkış tarihleriyle ilgili önceki raporlarla uyumludur. Andor'un Ağustos ayında çıkacağı söylendi, The Mandalorian 3. sezonunun 2022'nin sonlarında (belki de tatiller sırasında) geleceği söylendi. Ahsoka çekimlere daha yeni başladı , bu yüzden bu gösterinin 2023 prömiyeri mantıklı. Orada hala yapılacak çok iş var. Önümüzdeki hafta Star Wars Kutlaması sırasında hangi detayların (kesin çıkış tarihleri ​​gibi) açıklanacağını görmek ilginç olacak. Kongre, canlı aksiyon film yapımcılarının görünüşlerini içeren bir Lucasfilm Studio Vitrini paneline sahip, bu yüzden etkinlik sırasında daha fazla güncelleme (ve hatta belki çekim) olacak gibi görünüyor. En azından Andor'a ilk bakış olmalıbu dizi yazın gelebilir.

The Acolyte için tahmini bir pencerenin olmaması, 2024'e kadar gelmeyeceği anlamına gelebilir. Ancak, bu gösteri, Amandla Stenberg'in başrolde yer aldığı bildirildi ve diğer karakterler için dışarı çıkma çağrısı ile ilerleme kaydetti. İşlerin nasıl gittiğine bağlı olarak, The Acolyte 2023'ün sonlarında ortaya çıkabilir (tüm senaryolar yazılır). Belki de Kutlama'da bir süre The Acolyte'a ayrılacak ve izleyicileri Yüksek Cumhuriyet dönemiyle tanıştıracak. Grammar Rodeo'ya gelince , resmi bir unvanı olmaması ne kadar uzakta olduğunu gösteriyor, ancak Spider-Man: No Way Home yönetmeni Watts'ın ne bulduğunu görmek ilginç olmalı. MCU'nun Örümcek Adamı filmler genç Peter Parker için yürekten ve komik yetişkinlik hikayeleri olduğu için övüldü, bu yüzden belki de bu sihri Star Wars ile kullanabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.