Cumberbatch, Çoklu Evren Hatasının Peter Parker'ın Hatası Olmadığını Söyledi

Cumberbatch, Çoklu Evren Hatasının Peter Parker'ın Hatası Olmadığını Söyledi

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ı tartışırken, kırık çoklu evrenin suçunun Spider-Man'de olduğunu söylüyor.

benedict-cumberbatch-as-doctor-strange-in-spider-man-no-way-home-1.webp Benedict Cumberbatch,Spider-Man: No Way Home'daki maskaralıklarıyla çoklu evreni bozduğu için Peter Parker'ı resmen suçladı. Çoklu evren, ilk kez Loki 1. sezonda keşfedildikten sonra, Tom Hiddleston'ın düzenbaz tanrısı, evrenin dallanan zaman çizelgelerini budamaya adanmış bir grup olan Time Variance Authority ile temasa geçtiğinden , Marvel Sinematik Evreninde sıcak bir konu haline geldi. Aynı zamanda, kelimenin tam anlamıyla Doctor Strange in the Multiverse of Madness adlı ve No Way Home'un kötü bir Doctor Strange varyantı da dahil olmak üzere çok yönlü sonuçlarını araştıran bir sonraki Cumberbatch filmi için de önemlidiri.

Bunların hepsi, Peter Parker'ın Doctor Strange'den insanlara kendisinin Örümcek Adam olduğunu unutturmak için bir büyü yapmasını istediği No Way Home'daki olaylar yüzünden oluyor . Ancak, büyücü büyünün ortasındayken, Peter isteğine zeyilnameler ekleyerek arkadaşlarının ve ailesinin gizli kimliğini hala hatırlamasını ister. Sürekli dikkati dağılan şeyler, çoklu evrende bir çatlağa neden olur ve Sam Raimi'nin Spider-Man üçlemesinden Green Goblin, Doc Ock ve Sandman, The Amazing Spider-Man ve devamından The Lizard ve Electro dahil olmak üzere diğer Spider-Man evrenlerinden karakterleri çeker. ve Tobey Maguire ve Andrew Garfield Peter Parker'ın versiyonları olarak.

Cumberbatch, Total Film ile yeni sayıları için konuşurken , çoklu evreni bozduğu için Doctor Strange'i suçlayan insanları alkışlıyor. Çok fazla kişinin Doctor Strange 2'de yaşananları " kibirinin bedelini ödeyecek " diye not ettiğini söylüyor.Peter Parker'ın aksamaları, işlerin gerçekten ters gitmesine neden oldu. Aşağıdaki tam alıntıyı okuyun:

Hepimizin Peter Parker'ı sevdiğini biliyorum ama büyünün altı kez kesintiye uğradığı noktaya geri dönebilir miyiz? Bence çok kolay bir şekilde şu şekilde yazılabilir: "Kibirinin bedelini ödemek zorunda kalacak." Aslında her şey kibir değil. Bazılarının çok hesaplanmış bir risk olduğunu düşünüyorum. Ama bunun onu nereye götürdüğünü göreceğiz [Doctor Strange in the Multiverse of Madness].

doctor-strange-spider-man-no-way-home-team-up-1.webp

No Way Home'un sonunda, Peter'ın kahramanca fedakarlığı s​​​​​​​ayesinde çoklu evren tamamen onarılmış gibi görünüyordu. Ancak Doctor Strange 2 fragmanı , her şeyin tamamen göründüğü gibi olmayabileceğini ortaya çıkardı. S​​​​​​​carlet Witch rolünde Michael Stuhlbarg, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, Benedict Wong, Xochitl Gomez ve Elizabeth Olsen'in de yer aldığı ve 6 Mayıs 2022'de vizyona girecek olan film, o anın devam eden feci yansımalarını keşfedecek.

Doğal olarak, iş suçlamaya geldiğinde Cumberbatch'in kendi karakterinin yanında olması mantıklı. Ancak, tango için iki kişi gerekir ve karakterlerden biri fikrini değiştirmiş olsaydı Spider-Man: No Way Home ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness olayları olmazdı. Kimin suçlanacağına bakılmaksızın, bu çok yönlü yarık MCU'nun her köşesinde büyük gelişmelere neden oluyor, bu nedenle hayranlar her iki şekilde de kazanıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.