Black Mirror 6. Sezonu Netflix’te yayınlanacak mı?’ İşte son açıklamalar!

Black Mirror 6. Sezonu Netflix’te yayınlanacak mı?’ İşte son açıklamalar!

Black Mirror 6. sezonu izlemek isteyenler dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorlar. Black Mirror 6. sezon Netflix 6. sezon izlemek isteyenler buraya... İşte Black Mirror 6. Sezonu Netflixizleyicileri için ayrıntılar.

Black Mirror 6. sezonu izlemek isteyenler dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorlar. Black Mirror 6. sezon Netflix 6. sezon izlemek isteyenler buraya... İşte Black Mirror 6. Sezonu Netflixizleyicileri için ayrıntılar.

Karmaşık yasal anlaşmazlıklar nedeniyle Black Mirror'ın Netflix'e dönmesi pek olası değil, ancak Annabel Jones ve Charlie Brooker'dan, söylentilere göre USS Callister yan ürünü de dahil olmak üzere daha fazlasını göreceğiz.

Netflix'te en son yeni bir Black Mirror partisi aldığımızdan bu yana 2 buçuk yıldan fazla zaman geçti . Gösterinin 6. sezon için geri dönmesi pek olası değil gibi görünüyor ama iyi haberlerimiz var. Black Mirror'ın yaratıcıları yalnızca Netflix ile çalışıyor ve bir USS Callister spin-off'unun geliştirilmekte olduğu yoğun bir şekilde söyleniyor. İşte bu yüzden Black Mirror'ın 6. sezonu olma ihtimali var.

Black Mirror 6. Sezonunun olup olmayacağını incelemeden önce, sizi biraz hızlandıralım.

Netflix'in antoloji serisi hala sınıfının en iyisi ve bu, CBS All Access (şimdi Paramount+) The Twilight Zone'u yeniden başlatması ve Hulu'nun Into the Dark ile girişimi, Charlie Brooker ve Annabel Jones'un yarattığı diziler gibi antoloji formatına yığılmış birden fazla platforma rağmen hala sıralamada Şu anda Netflix'teki en iyi diziler arasında.

black-mirror.jpg

Beşinci sezon için yapılan incelemeler hiç olmadığı kadar hafif düştü. Bunun nedeni, bölüm sayısının düşük olması veya bölümlerin bazı içeriğinin doğası olabilir. Miley Cyrus'ın bir pop yıldızı oynadığı üçüncü bölüm, şu anda önceki Black Mirror bölümlerinden herhangi birinin en düşük derecesine sahip.

Black Mirror 6. sezon için yenilendi mi?

Resmi yenileme durumu: Henüz yenilenmedi

Serinin geleceği, IP sahibiyle olan anlaşmazlıklar nedeniyle şu anda donduruldu. Buna ek olarak, Annabel Jones ve Charlie Brooker, kendi yeni şirketlerini kurmak için Endemol Shine Group'tan ayrıldılar (Netflix'in finansal desteği ve Netflix ile genel bir üretim anlaşması ile) .

Ocak 2020'de Charlie Brooker ve Annabel Jones'un gösterinin arkasındaki yapım evi ve nihai hak sahipleri olan Endemol Shine Group'tan ayrıldığı haberi geldi.

Temmuz 2020'de Netflix, Brooker ve Jones ile Broke and Bones adlı yeni şirkette kontrol hissesi alarak "dönüm noktası niteliğinde bir anlaşma" yaptı.

2021/12/01/arsiv-81-netflix-izle-ucretsiz-ne-zaman-yayinlanacak-2.webp

Ancak Black Mirror ile ilgili olduğu için, lisans hala eski şirkette kalıyor ve Endemol ile Netflix bir anlaşmaya varamazlarsa orada kalabilir.

"Üç kaynak, Netflix ve Endemol Shine'ın markayı transfer etme konusunda görüştüklerini, ancak anlaşmanın hala biraz uzakta olduğu düşünülüyor. Bu arada, Brooker ve Jones'un ayırt edici tarzlarını diğer distopik dramalara getirmelerini engelleyen hiçbir şey yok, ancak Black Mirror olarak bilinmeyecekler.

İyi haber şu ki, Jones ve Brooker gelecekte Netflix ile çalışacak, ancak Black Mirror başarısız müzakereler veya her iki tarafın da diğerinin taleplerine boyun eğme konusundaki isteksizliği nedeniyle dondurulmuş görünmeye devam ediyor.

Ayrıca, Temmuz 2020'de Endemol Shine Group'un tamamen yeni sahipleri Banijay Group tarafından devralındığını da belirtmekte fayda var .

Black Mirror 6. sezon izlemek isteyenler çok fazla

Yaratıcılar, Netflix'te 5. sezon yayınlandıktan kısa bir süre sonra gösterinin geleceği konusunda iyimserdi. Yahoo'ya konuşan Charlie Brooker, "Belki de Barack Obama gibi birini seçmeliyiz, o iyi olur" dedi.

Dizinin geleceği, yaratıcının yeni hikayeler yaratma yeteneğine bağlı görünüyor. Brooker şunları söyledi: "Fikirlerimiz biterse duracağımızı hayal ediyorum."

black-mirror1.jpg

2021'de Black Mirror'ın geri dönebileceği ya da bölümlerden en az birinin döneceği haberini aldık. Netflix'in 4. sezonun 1. bölümünde gelen USS Callister'ın devamını aktif olarak geliştirdiğini (diğer satış noktalarında olduğu gibi) yapım listelerini gördük .

Beyond Black Mirror , Charlie Brooker ve Annabel Jones, Aralık 2020'nin sonlarında piyasaya sürülen Netflix için Death to 2020'nin yapımcılığını üstlendiler. Ayrıca 2021'de Death to 2021 adlı bir takip girişi yayınladılar (Brooker daha fazla arka koltuk rolü üstlendi) . Jones ve Brooker, çabucak unutulan TV belgeseli Attack of the Hollywood Cliches'in baş yapımcılığını üstlendiler ! 2021'de piyasaya sürüldü.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.