Black Adam Dwayne Johnson İçin Nasıl Çok Farklı Bir Karakter

Black Adam Dwayne Johnson İçin Nasıl Çok Farklı Bir Karakter

Black Adam yönetmeni Jaume Collet-Serra, bu karakterin diğer rollerine kıyasla Dwayne Johnson için nasıl çok farklı olacağını anlatıyor.

Black Adam yönetmeni Jaume Collet-Serra, DC karakterinin diğer rollerine kıyasla Dwayne Johnson için nasıl çok farklı olacağını anlatıyor. DC'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı filmlerden biri, baş karakter olarakDwayne Johnson'ınoynadığı Black Adam . Johnson, masaya bir Black Adam filmibile gelmeden 2014 yılında rolü kaptıİlk çıkışını Shazam'da.

Şimdi Johnson, bu sonbaharda ilk canlı aksiyon uyarlamasında DC oyuncusuna hayat verecek. Black Adam , çizgi romanlardaki gibi geleneksel kötü adam olmak yerine, Johnson'ın karakterini, merakla beklenen filmde başlangıç ​​hikayesini anlatacak bir anti-kahraman olarak yeniden hayal ediyor. Johnson'a tüm zamanların en büyük maaş günlerinden birini kazandıracak olan Black Adam , Zachary Levi's Shazam ile görünüşte kaçınılmaz olan çatışma da dahil olmak üzere DCEU'nun ilerlemesi için çok önemli bir bölüm olarak hizmet edecek.

Johnson'ın Black Adam'ı nihayet çıkışına yaklaşırken, oyuncu San Diego Comic-Con'da karakterin süper kahraman kostümü içinde görünerek bir sıçrama yaptı. Wanrer Bros'un ardından.' Hall H panelinde yönetmen Jaume Collet-Serra, Collider ile konuştu ve Black Adam'ın hikayedeki "ana çatışma kaynağı" olduğu hakkında derinlemesine konuştu . Collet-Serra, Johnson'ın filmlerinde geleneksel olarak bir baş karakter olduğuna dikkat çekiyor, ancak yaklaşan DC filmi oyuncuyu yeni bir yöne götürecek. Yönetmenin aşağıda söylediklerini okuyun:

"Bence bu filmde Adam gibi filmdeki çatışmanın ana kaynağı şüphesiz. Ve bence bu çok ilginç bir yaklaşımdı çünkü normalde Dwayne'in bir filmde oynayacağı bir karakter sorunun çözümü olurdu. .Doğru?Deprem olmuş gibi.İşte Dwayne kurtarmaya geliyor, değil mi?Bu harika.Bu normal film, Jungle Cruise'da bile.İşte olay şu, Dwayne bir kahraman.Bunda sorun o Ve bence bu filmleri anında farklı kılan ve yeniden enerji veren şey bu değişim. Diğer filmlerde görmüş olabileceğiniz şeyleri yapabilirdiniz, ama tamamen farklı bir şekilde, çünkü bunları yapan başrol oyuncusu değil."

Kara Adam, DC evrenindeki (ve ötesindeki) süper kahramanların çoğunun aksine, kötülüğü durdurmak için can almaya isteklidir. Amerika Adalet Derneği, Johnson'ın cinayet eğilimleri nedeniyle anti-kahramanın peşinden giderken, Black Adam'da muhtemelen bu şekilde devreye giriyor . DCEU'nun Adalet Topluluğu , Doctor Fate, Hawkman, Cyclone ve Atom-Smasher'dan oluşacak ve bu, ekibin ilk sinematik yorumu olacak. Hepsi birer kahraman olsalar da ideolojileri onları çatışmaya sevk edecek, onların gözünde Kara Adam bir "kötü adam" olarak görülüyor.

Johnson'ın son 15 yılı aşkın süredir kaç tane kahraman benzeri karakteri canlandırdığı düşünüldüğünde, aktörün Black Adam'daki bu düşmanca rolle yeni bir yaklaşım benimsemesini görmek heyecan verici olacak . DCEU başladığından beri, seride ahlaki açıdan gri çok fazla kahraman olmadı (Zack Snyder'ın Süpermen'i karartma girişimi dışında). DCEU, İntihar Kadrosuna sahip olsa da , bu ekip çoğunlukla hükümet için çalışmak zorunda olan kötü adamlardan oluşuyor. Johnson'ın karakteri, kahramanlık fikriyle oynayan yeni bir katman getirerek, Black Adam , gelecekteki DC filmlerinin Johnson'ın karakterinin ne tür bir kahraman olduğunu daha fazla incelemesinin yolunu açabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.