Avatar Oyunu Avatar 2'nin Ayak İzlerini En Kötü Şekilde İzliyor

Avatar Oyunu Avatar 2'nin Ayak İzlerini En Kötü Şekilde İzliyor

Avatar: Frontiers of Pandora, görünüşe göre, on yılı aşkın süredir devam eden devam oyunu Avatar 2'nin uzun ve belirsiz üretim süresini paylaşıyor.

Massive Entertainment, Avatar: Frontiers of Pandora'yı geliştirmenin ortasında ve sürekli olarak ertelenen Avatar 2 ile aynı kaderi paylaşıyor olabilir . James Cameron'ın 2009 bilimkurgu destanının sonunda dört devam filmi çekmesi planlanıyor, ancak Avatar 2'nin piyasaya sürülmesinin ertelenmesi nedeniyle on yıldan fazla bir süre sonra düzgün bir takip yapılmadı. Frontiers of Pandora , ilk fragmanı E3 2021'de gösterildiğinde ilgi topladı, ancak somut bir çıkış tarihi olmadan, yakın zamanda yapılan bir yönetim değişikliği ve geçmiş geliştirme sorunları, onu film muadili ile aynı tür bir arafa sokmuş olabilir.

Avatar 2 çok fazla üretim sıkıntısı çekmiyor, ancak şu anki 16 Aralık 2022 çıkış tarihinden daha erken gelemeyecek kadar iddialı. Ubisoft tarafından yayınlanan Massive Entertainment'ın oyunu da benzer hırslara sahip. Avatar: Pandora'nın Sınırları, Cameron'ın kurgusal ortamında yeni bir hikaye ve Ubisoft'un Kardelen Motorunun yeni özelliklerini kullanacak, ancak bunların hiçbiri olası bir gecikmeden sorumlu görünmüyor. Ne Ubisoft ne de Massive, Frontiers of Pandora için yayın planlarında bir değişiklikten bahsetmedi , ancak geliştirme ekibindeki önemli bir figür, projeden kalıcı olarak uzaklaşmanın eşiğinde.

Pandora'nın Sınırları açıklandığı sıralarda , Massive'in genel müdürü David Polfeldt altı aylık bir izine başladı ve kısa süre önce, kitabın yazarı Nathan Brown'a göre 2022'nin başında istifasını sunarak bu hareketi daha somut hale getirdi. Hit Points ve Edge'de eski editör . Polfeldt, görünüşe göre, tatilinden sonra başka projelere geçmeye hazırdı, bu yüzden Avatar oyunu muhtemelen başkalarının eline bırakıldı, ancak önemli bir figürün ayrılmasının hala öngörülemeyen sonuçları olabilir. Polfeldt ayrıca Frontiers of Pandora'nın otobiyografisi The Dream Architects'te her zaman bir Ubisoft oyunu olmadığını da ortaya koydu.ve Massive'e ancak Fox yöneticilerinin başka bir stüdyo ile feci bir toplantı yaptıktan sonra indiğini söyledi.

Pandora'nın Sınırları Zaten Uzun Bir Gelişim Döngüsüne Sahiptir

avatar-frontiers-of-pandora-lizard-creature.webp

Bir Avatar oyunu için seçilen ilk stüdyo Polfeldt tarafından isimsiz bırakıldı, ancak stüdyo başkanının Fox'tan gelen ziyaretçilere kokain teklif ettiği iddia edildikten sonra bu toplantı hemen suya düştü. Bu olayların hızlı bir özeti The Game bulunabilir , ayrıca Frontiers of Pandora'nın Massive'de çekiş kazanmadan önce dört yıla kadar bir geliştiriciye ihtiyacı olduğunu da not eder. Ek olarak, GameSpot 2020'de Ubisoft'un o zamanlar adı bilinmeyen Avatar oyununun Avatar 2'ye yanıt olarak ertelendiğini (mevcut sürüm penceresine) bildirdi.James Cameron'ın devam filminin çığır açan sualtı hareket yakalama görüntüleri ile başka bir teknolojik harika olması bekleniyor ve Massive, her versiyonunun ışın izlemeli olmasıyla benzer şekilde etkilemek istiyor .

Bir geliştirici bulmadaki ilk zorluk ve Massive'in genel müdürünün ayrılması, mutlaka bir gecikmeyi garanti etmez, ancak aynı zamanda, uzun süredir prodüksiyonda olan bir filmin vizyona girmesiyle bağlantılı görünen bir oyuna güven de vermezler. on yıl. İlk Avatar filminin oluşturulması da yıllar aldı, bu nedenle devam filminin Cameron'ın vizyonunu gerçekleştirmek için zaman ayırmasını görmek beklenmedik bir şey değil. İki projeyi birbirine bağlamak, teorik olarak Frontiers of Pandora'ya geliştirmede gereğinden fazla zaman vermiş olabilir, ancak bu garip bir durum. Avatar Yayını : Avatar 2 ile birlikte Pandora'nın Sınırlarıtanıtım açısından akıllıdır, ancak oyun şimdi filmi, franchise'ı tanımlamak için gelen bir tür belirsiz aralığa kadar takip etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.