Zelda: Dünyalar Arasında Bir Bağlantı Maiamai Sevimli Oymacılıkta Hayata Geçiyor

Zelda: Dünyalar Arasında Bir Bağlantı Maiamai Sevimli Oymacılıkta Hayata Geçiyor

Yetenekli bir Legend of Zelda hayranı, A Link Between Worlds'den muhteşem bir Maiamai ahşap oyma üretti ve kesinlikle çok sevimli görünüyor.

Bir Legend of Zelda hayranı, A Link Between Worlds'den sevimli bir Maiamai'yi yonttu . 2013'te 3DS için piyasaya sürülen oyun, diğer bazı Zelda oyunlarının olduğu gibi doğrudan bir devam oyunu olmamasına rağmen , genellikle A Link To The Past'ın manevi halefi olarak tanımlanır .

Dünyalar Arasında Bir Bağlantı sırasında, Link'ten kalamar ve salyangoz arasında bir haç gibi görünen garip bir varlık olan Maiamai Ana tarafından bir yan görev üstlenmesi isteniyor. Ne yazık ki, Maiamai Ana, kendilerini Hyrule ve Lorule'nin her yerine dağılmış bulan çocuklarını kaybetti. Link'in görevi kayıp Maiamais'i bulmak ve onları annelerine geri vermektir. Karşılığında, Maiamai Ana, bulduğu her on Maiamais için Link'i ödüllendirecek ve ona çeşitli eşyalarında yükseltmeler sağlayacak. Breath of the Wild'ın ünlü 900 gizli Korok'una biraz benzeyen, bulunacak toplam 100 Maiamai var., çok daha küçük bir ölçekte de olsa. Tam 100 Maiamai seti, Hestu'nun tüm Korok'ları bulma konusundaki oldukça şüpheli ödülü gibi bir şeyin aksine, Link'e Great Spin saldırısında gerçekten yararlı bir yetenek kazandıracak.

Şimdi yetenekli bir hayran, Maiamai Ana'nın talihsiz çocuklarına parlak bir övgüde bulundu. Reddit kullanıcısı philohendron , Maiamais'lerden birinin sevimli küçük ahşap oymacılığını gösteren bir gönderi yaptı. Kesilmiş figür, son derece hassas görünümlü bazı kabuk sivri uçlarını içeren etkileyici bir ayrıntı düzeyine sahiptir. Philohendron ayrıca Maiamai'lerini çok renkli kabuk da dahil olmak üzere oyun içi modele uyacak şekilde boyadı. Bitmiş ürün, her an annesini aramaya başlayabilir gibi görünüyor. Zelda hayranları tarafından geçmişte üretilen benzer kreasyonlar , Majora'nın Maskesinin kilden ayrıntılı bir yorumunu içeriyordu .

Zelda Fan, Maiamai Oymacılığında Enfes Ayrıntı Gösterdi

Philohendron'un sürecini daha fazla görmek isteyen hayranlar için sanatçı daha önce Instagram hesapları rt.craftywoodworks'e kısa bir tanıtım videosu yükledi . Bu video, yontucunun Maiamai'yi baştan sona oymadaki ilerlemesini, bir ağaç küpüyle (ıhlamur ağacı, yontma teli olarak not edilir) başlayıp, tamamlanan Maiamai'nin 360 derecelik bir görünümüyle bitirmeyi gösterir. Bu, izleyicilerin, yukarı ve yukarı kıvrılırken parlak maviden yumuşak pembeye geçiş yapan kabuğun enfes renk gradyanını daha net görmelerini sağlar. Bu, sonraki boya ve su uygulamalarıyla karıştırılabilen ve yumuşatılabilen opak bir suluboya boya olan guaj ile gerçekleştirildi. Minik Legend of Zelda modeli mükemmel bir kopyadırHayranları etkileyeceği kesin olan bir Maiamai'den.

Bu model, bazı açılardan biraz sıra dışı bir yaratımdır; Ne de olsa pek çok hayran, ahşap işçiliğini tercih ettikleri araç olarak seçmeyecek. Ancak bu, buradaki malzeme seçiminin kötü olduğu anlamına gelmez; aksine, bu küçük ahşap Maiamai kesinlikle mükemmel görünüyor. Boya hassastır ve oymaya hayat vermek için çalışır. Ve Maiamais, genel olarak Koroks'tan çok daha az popüler gibi görünse de, bu özel, ne olursa olsun Legend of Zelda hayranlarının kalbini kazanmaya hazır görünüyor. Bu, kaçırılmaması gereken bir Zelda yan görev karakteridir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.