Stardew Valley Player Yanlışlıkla Sonsuz Ahşap Arızasının Kilidini Açtı

Stardew Valley Player Yanlışlıkla Sonsuz Ahşap Arızasının Kilidini Açtı

Şanslı bir Stardew Valley oyuncusu, kurtarışlarından birinde onlara önemli bir kaynak olan sonsuz parke veren çok faydalı bir hata buldu.

Şanslı bir Stardew Valley oyuncusu, kurtarışlarından birinde onlara sonsuz parke veren çok kullanışlı bir hata buldu. Stardew Valley , 2016'da piyasaya sürülmesinden bu yana sürekli popülerliğini koruyan rahat bir oyundur. Taraftarların Stardew Valley'de geçirdikleri süre boyunca seçebilecekleri farklı rotalar , oyunculara çok fazla tekrar oynanabilirlik sağlar ve her seferinde geri gelmelerini sağlar.

Stardew Valley'in oynanışı oldukça yoğun bir şekilde eşya toplama etrafında dönüyor. Sadece kış aylarında hayvanları mutlu etmek için değil, aynı zamanda bir oyuncunun çiftliğini yükseltme fırsatlarına sahip olmak için yeterli miktarda toplanmış olduğundan emin olmak, tüm oyuncuların dikkate alması gereken önemli bir faktördür. Oyun sakinleri ayrıca oyunculardan, her zaman önemli olan arkadaşlık bonusları da dahil olmak üzere çeşitli ödüller için kendilerine yardım etmelerini ister. Eşya inşa etmek, çiftliği yükseltmek ve köylüleri mutlu etmek arasında iyi bir denge olabilir ve bazen oyuncular kaynaklarını oyunun başlarında anlamsızca kullanırlar, ancak yeterince hızlı ağaç veya ot yetiştirmeyi zor bulurlar. Stardew Valley'de kış , genellikle kaynaklar için en zor zamandır, çünkü dışarıda hiçbir şey büyümez ve oyuncuların ilkbaharda ektiği her şey ölür.

Reddit kullanıcısı PrincessOctavia , bazı kaynak toplama sorunlarını çözmeye yardımcı olan dikkate değer bir aksaklık buldu. Oyunlarında, baltalarıyla bir ağaç kütüğüne vurup görünüşte sonsuz miktarda sert ağaç toplayabildiler. Sert ağaç, oyunda daha erken elde edilmesi daha zor olan öğelerden biridir, çünkü kütüğe vurmak için belirli bir balta gücü seviyesi gerekir, bu nedenle bu aksaklığa sahip olmak, baltaya zaten sahip oldukları için daha yeni bir oyuncuya gerçekten yardımcı olacaktır. Sert ağaç genellikle, şarap, bira veya peynir yapmak için kullanılan, her zaman önemli olan Stardew Valley fıçısı gibi oyun içi öğeler oluşturmak için kullanılır.

Yorumlarda Redditors, PrincessOctavia'nın bir aksaklık olduğunu söylemesine rağmen, oyunlarına eklenen bir mod olabileceğini belirtti. Gönderi, mod etiketini içeriyordu; bu, bu parke arızasının, özellikle sonsuz çiftçilik amacıyla oluşturulmuş bir şey olabileceği anlamına geliyor, ancak aynı zamanda modun kendisinden kaynaklanan meşru bir arıza da olabilirdi. Bunun gibi eklentiler, oyunlarda gecikme ve aksaklıklar gibi bazı sorunlara neden olabilir ve bu kolayca burada olabilirdi. Ne olursa olsun, sonsuz sert ağaç kütüğü , modları olsun ya da olmasın, herhangi bir Stardew Valley oyuncusunun kendi oyunlarında sahip olmak isteyeceği bir şey olacaktır.

Oyuncuların Stardew Valley'in keyfini çıkarması ve oyunu oynaması için pek çok farklı yol var . İlişkiler kurmaktan etraftaki en etkileyici çiftliği yapmaya kadar, oyuna harcanan zaman ve sevgi miktarı açıktır. Bunun gibi tuhaf hatalar, sevilen çiftçilik unvanının dünya çapındaki hayranların kalbinde yumuşak bir noktayı korumasını engelleyemez.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.