Star Wars Eclipse Story Sızıntılarının Quantic Dream Tarafından Yapıldığı Bildirildi

Star Wars Eclipse Story Sızıntılarının Quantic Dream Tarafından Yapıldığı Bildirildi

Star Wars Eclipse geliştiricisi Quantic Dream'in topluluk geri bildirimlerini toplamak ve yeni geliştiricileri işe almak için arsa ayrıntılarını erken sızdırdığı bildiriliyor.

Yeni bir rapora göre, Star Wars Eclipse için erken arsa ayrıntıları, geliştirme sırasında geri bildirimi ölçmek için Quantic Dream tarafından kasıtlı olarak sızdırıldı. Heavy Rain ve Detroit: Become Human'ın arkasındaki stüdyonun geçen yıl yepyeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalıştığı hakkında pek çok söylenti vardı, ta ki High Republic setinde Star Wars Eclipse The Game Awards sırasında resmi olarak açıklanana kadar. Uğursuz fragman, Star Wars evreninden çok sayıda tanıdık uzaylı ve droidin yanı sıra Ticaret Federasyonu'nun oyunun dallanma hikayesine dahil olabileceğine dair bazı ipuçları içeriyordu. Yıldız Savaşları TutulmasıHigh Republic döneminde geçecek, dokuz filmlik Skywalker Saga Star Wars hayranlarının aşina olduğu ve şimdiye kadar sadece romanlar ve çizgi romanlar aracılığıyla keşfedilen olaylarından on yıllar önce geçecek.

Geçen haftanın sonlarında, Kutsal Semboller adlı bir podcast, Star Wars Eclipse için materyalleri ve hikaye ayrıntılarını gördüğünü iddia etti ve oyunun kadın lideri Sarah'nın Zaraan adlı yeni bir Star Wars uzaylı türünün parçası olacağına dair raporlar da dahil . Zaraan'ın “ siyasi ve askeri saldırganlık” ile övündüğü söyleniyor, ancak Sarah, daha barışçıl Xendo ile evliliği nedeniyle kendini bir çatışmayla karşı karşıya bulacak. Bu iddialar, podcast sırasında resmi olarak doğrulanmadı, ancak yeni bir rapor, Kutsal Sembollerin sızıntılarının Quantic Dream'in kendisinden geldiğini gösteriyor gibi görünüyor.

Insider Gaming tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre , Sacred Symbols'un Star Wars Eclipse podcast'inde yer alan bilgilerin , topluluk tepkilerini ölçme ve işe yeni yeteneklerin alınmasına yardımcı olma çabasının bir parçası olarak Quantic Dream'den " kontrollü bir sızıntının" parçası olduğu söylendi. oyunda. Insider Gaming , Star Wars Eclipse'i çevreleyen geçmiş söylentilerin çoğunu da açıklayan son makalesinde daha fazla ayrıntı veriyor . Sacred Symbols sunucusu Colin Moriarty, Star Wars Eclipse'in henüz üretimde olmadığını ” ve Star Wars Eclipse'in dallanma hikayesinin olduğunu iddia etti. Quantic Dreams'in kurucusu David Cage tarafından ortaklaşa yazılıyor.

Star Wars Eclipse'in Büyük Gelişme Sorunları Yaşadığı Söyleniyor

star-wars-eclipse-story-leaks-quantic-dream-deliberate.jpg

Bu son ayrıntı, Star Wars Eclipse için şimdiden büyük bir tartışma kaynağı oldu , çünkü geçmişteki cinsel taciz iddiaları ve David Cage'in aşağılayıcı yorumları nedeniyle oyunu boykot etme çığlıkları vardı. Star Wars Eclipse'in ayrıca Star Wars Eclipse'i 2027 veya sonrasına kadar erteleyebilecek “ büyük motor sorunlarından ” muzdarip olduğu bildiriliyor . Quantic Dreams bu yılın başlarında NetEase'e satıldığında daha fazla komplikasyon ortaya çıktı. Tüm bunlara rağmen, Quantic Dreams hala Star Wars Eclipse'in hala zamanında olduğu konusunda ısrar ediyor - ancak birçok hayran, gelişimini çevreleyen birçok rahatsız edici raporun ardından şüpheci.

Bu arada Quantic Dream, hayranların stüdyonun tasarladığı komploya nasıl tepki vereceğini görmek için Star Wars'un ilk High Republic oyunuyla ilgili arsa ayrıntılarını sızdırıyor gibi görünüyor. Buna oyunun baş karakteri Sarah ve parçası olduğu yeni Zaraan yarışı da dahildir. Her halükarda, oyuncuların bu gelişmeleri Star Wars Eclipse'de görmeleri uzun zaman alacak gibi görünüyor, High Republic set unvanını rahatsız ediyor gibi görünen tüm üretim sorunları ve tartışmalar olmasa bile.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.