Pokémon Hayranı, SV Yayınlarına Kadar Her Gün Rowlet Olarak Gerçek Hayat Baykuşlarını Çiziyor

Pokémon Hayranı, SV Yayınlarına Kadar Her Gün Rowlet Olarak Gerçek Hayat Baykuşlarını Çiziyor

Pokémon Scarlet & Violet'e kadar zaman geçirmek için bir hayran, Rowlet'i çeşitli aptal pozlarda içeren bir dizi çizim yapmaya karar verdi.

Bir Pokémon hayranı, Pokémon Scarlet ve Violet çıkana kadar her gün bir Rowlet çizmeyi hedefliyor ve bunu yapmak için gerçek hayattaki baykuşlardan ilham alıyor. Grass / Flying tipi, eşit derecede sevimli Litten ve Popplio'nun yanı sıra Alolan başlangıç ​​Pokémon'larından biridir.

Birçok Pokemon gibi, Rowlet de gerçek hayattaki bir hayvan olan baykuştan esinlenmiştir. Bu ortak ilham kaynağını 2. nesil Hoothoot ve Noctowl ile paylaşıyor. Daha spesifik olarak, birçok hayran Rowlet'in 1950'lerin sonlarında Hawaii'ye tanıtılan (Alola için ilham kaynağı) bir tür olan Peçeli Baykuş'a dayandığını teorileştirir. Ancak bu, Nintendo tarafından doğrudan doğrulanmadı ve bu nedenle bu basit bir spekülasyon olarak kaldı. Rowlet ayrıca, bir başlangıç ​​Pokémon için biraz nadir olan ikincil bir tiplemeye sahip olmasının yanı sıra, bu ikincil tipleme, son evriminde değişir. Rowlet ayrıca, Hisuian Decidueye'da yeni bir evrimsel form kazandığı Pokémon Legends: Arceus'ta bulunan Hisuian başlangıçlarından biridir.

Merakla beklenen Pokémon Scarlet ve Violet'e giden yolda zaman geçirmek için , bir hayran şimdi Grass Quill Pokémon'u içeren günlük çizimler yapmayı seçti. Reddit kullanıcısı kerbula , gerçek hayattaki orijinal konuyu Pokémon'un klasik çizgi film tarzında sevimli bir Rowlet ile değiştirerek sevgiyle " aptal " baykuşlar olarak etiketledikleri görüntüleri yeniden çiziyor. İlk gönderileri, çeşitli türlere sahip ilham verici görüntülerin eşlik ettiği bir haftalık Rowlet'i içeriyordu. Rowlet, yerde yüzüstü yatmaktan bir bardağın kenarına tünemiş olmaya kadar çeşitli pozlarda görülebilir. Kerbula'nın gönderisinde on binden fazla oy alan hayranlar, başlangıç ​​​​Pokémon'un sevimliliği konusunda hemfikir görünüyor.inkar edilemez.

Pokémon Hayranının Rowlet Hayran Sanatı Baykuşların Sevincini Yakaladı

pokemon-rowlet-flying-1.jpg

Ekrandaki poz yelpazesi, kerbula tarafından çok iyi çevrildi ve Day 4'ün yüzü aşağı dönük Rowlet'i gibi 'aptal' lakaba mükemmel bir şekilde uyan öne çıkanlar. Bazı keskin gözlü hayranlar, izleyiciye sevecen bir şekilde gülümseyerek gösterilen altıncı Rowlet'in açık gagasında görünen bir dizi beyaz dişe sahip olduğunu belirtti. Ancak kerbula bunun kasıtsız olduğunu hemen açıklığa kavuşturdu ve gerçekte " ağzını doldurmayı unuttular ". Yine de, bazı hayranlar dişli bir Rowlet'in görüntüsünü garip bir şekilde sevimli buldular ve bir yorum Pokémon'un basitçe " aptal bir gülümsemeye " sahip olduğunu belirtti. Yolda çok sayıda benzer görüntü varken, birçoğunun Rowlet'i gösteren daha fazla Pokémon hayran sanatı görmeye istekli olduğu açık.

kerbula'nın sanat eseri serisi, Pokémon hayranları için eğlenceli bir geri sayım olacak şekilde şekilleniyor. kerbula, Scarlet ve Violet'in bu Kasım ayında piyasaya sürülmesinden önce, sevimli Rowlet'lerini içeren dokuz haftadan biraz fazla bir içerik sözü verdi . Bu, pek çok hayranın tek başına ilk partinin başarısını göz önünde bulundurarak daha fazlasını görmeyi dört gözle bekleyeceği bir içerik. Gerçek baykuşlardan ilham alma kararı, özellikle mükemmel bir yaratıcı seçimdir. Sadece Rowlet'in orijinal tasarım ilhamına doğrudan bağlanmakla kalmaz, aynı zamanda kerbula'nın kullandığı 'aptalca' kaynak malzeme, büyüleyici pozlarıyla belirli bir düzeyde başarıyı garanti eder. Bu sevimli Pokémon hayran sanatımarşı hayranlar için gerçek bir şölene dönüştürür.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.