New Destiny 2 Sezon 17 Emote, Köpekleri Hayır Amaçları İçin Evcilleştirmenizi Sağlıyor

New Destiny 2 Sezon 17 Emote, Köpekleri Hayır Amaçları İçin Evcilleştirmenizi Sağlıyor

Artemis adlı bir oyuncunun gerçek köpeğine dayanan yeni Destiny 2 ifadesinin satın alınması, Bungie Vakfı hayır kurumlarına fayda sağlar.

Sezon 17 ile oyuna eklenen yeni bir Destiny 2 ifadesi, oyuncuların çocukların sağlığı ve esenliği için holografik bir köpeği evcilleştirmelerine olanak tanır. Bungie'nin oynaması ücretsiz çok oyunculu nişancı oyunu, oyuncuların devam eden güncellemeler ve genişletmeler sayesinde geniş ve sürekli gelişen bir galaksiyi keşfetmelerini sağlar. Destiny 2 Sezon 17 kısa süre önce başladı ve oyunun en yeni sürümü hem sağlıklı hem de hayırsever sevimli bir ifade içeriyor.

Bungie , Destiny 2'yi düzenli olarak güncelliyor ve yeni Sezonlar, oyuncuların deneyimlemesi için yepyeni içerikler sunuyor. Season of the Haunted olarak adlandırılan 17. Sezon, 24 Mayıs'ta başladı ve beraberinde sınıf çalışmaları, iade edilen eşyalar ve bir dizi yepyeni içerik getirdi. Season of the Haunted , Sunbreakers ve Dawnblades'i içeren, oyunun ateş tabanlı Solar alt sınıflarının 3.0'lık bir yeniden çalışmasını getiriyor. Güncelleme ayrıca Leviathan baskın patronunu geri getiriyor, Sever haftalık görevini tanıtıyor ve Scythe adlı bir kalıntı ekliyor. Bu yeni içeriğe hazırlanmak için birçok oyuncu, Cataclysmic ve Insidious gibi Destiny 2 silahları üretecek , ancak oyunun yepyeni ifadesi, herhangi bir bilimkurgu ateşli silahından daha güçlü.

Kısa süre önce bir Bungie blog gönderisi, oyuncuların hayır kurumuna fayda sağlamak için satın alabilecekleri yeni Destiny 2 ifadesi Loyal Companion'ı detaylandırdı. Sevimli kozmetik, oyuncu karakterinin güzel bir holografik köpeği evcilleştirmek için çömelmesini sağlar ve gerçekten sağlıklı bir görünüm sağlar. Bungie Vakfı'ndan Christine Edwards, eterik köpeğin, özel bir Destiny 2 hayranına ait olan Artemis adında gerçek bir Belçikalı Malinois'e dayandığını açıklıyor . Artemis ve sahibinin hikayesi gelecekte paylaşılacak, ancak şimdilik oyuncular Sadık Yoldaş ifadesini satın alarak harika köpekle tanışabilirler. Kozmetik satışından elde edilen tüm gelir, Bungie Vakfı'na ve ihtiyacı olan çocuklara yardım etme misyonuna gidecek.

Bungie en çok bir oyun geliştiricisi olarak bilinirken, Bungie Vakfı yardım toplama kampanyaları çok sayıda asil amacı destekleyebilir. 2011 yılında kurulan Bungie Vakfı, çocukların sağlığını ve esenliğini iyileştirmeye, ihtiyaç sahibi bireyleri ve toplulukları desteklemeye ve kriz zamanlarında yardım sağlamaya adanmış kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Her yıl 7 Temmuz'da kutlanan Bungie Günü, kuruluşun fon toplaması ve hedefleri hakkında farkındalık yaratması için özellikle popüler bir zamandır. Bungie Day 2022, Sadık Yoldaş ifadesinin modeli Artemis'e ve insan arkadaşının hikayesine daha fazla ışık tutacak.

Destiny 2 sürekli olarak yeni içerik ve öğeler alıyor, ancak bazı eklemeler özellikle anlamlı görünüyor. Sadık Yoldaş ifadesi, yalnızca herhangi bir Guardian'ın kozmetik koleksiyonuna sevimli bir ek olmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların Bungie Vakfı'nı ve hedeflerini desteklemesini sağlar. Artemis'in hikayesi şimdilik bir sır, ancak Destiny 2 oyuncuları, Eververse mağazasında Tess'ten Sadık Yoldaş'ı zaten satın alabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.