MultiVersus Leak İddiaya Göre Rick & Morty'den Rick'i Açıkladı

MultiVersus Leak İddiaya Göre Rick & Morty'den Rick'i Açıkladı

Bir MultiVersus sızıntısı, çılgın bilim adamı Rick Sanchez'in çapraz dövüş oyununda Rick ve Morty'den ilham alan bir sahnenin yanında görüneceğini gösteriyor.

İddia edilen bir MultiVersus sızıntısı, Rick and Morty'den Rick Sanchez'i oynanabilir bir karakter olarak ortaya koyuyor gibi görünüyor. Çapraz dövüş oyunu, yoğun platform kavgaları için Batman, Arya Stark ve Shaggy Rogers gibi çok sayıda Warner Bros. karakterini bir araya getirecek. Sızan MultiVersus kadro karakterleri , gerçekten sağlam bir eğlence ikonları dizisini öneriyor ve Rick Sanchez, görünüşe göre, çılgın dehasını savaşa katacak.

Yüzeyinde MultiVersus , Super Smash Bros gibi diğer çapraz dövüş oyunlarını yakından takip ediyor gibi görünüyor. Ancak, gelecek başlık, yerleşik formülü geliştirmek için birkaç adım atıyor. Oyun, DC Comics ve Looney Tunes gibi özellikleri içeren Warner Bros. panteonunun genelinden çok çeşitli karakterleri içerecek. MultiVersus , piyasaya sürüldükten sonra düzenli olarak eklenen yeni karakterler ve öğelerle canlı hizmet oyunu olacak. Oyun ayrıca 2v2 rekabetçi bir formata dayanacak, ancak 1v1 ve herkes için ücretsiz gibi diğer oyun modları da mevcut olacak. Temmuz'da bir MultiVersus açık beta Geliştirici Player First Games, daha sonra desteklemeye devam ederek oyun için yumuşak bir lansman görevi görecek.

Twitter kullanıcısı Jdog_4789 , geçtiğimiz günlerde MultiVersus'ta Rick and Morty'den Rick Sanchez'in sızdırılmış olduğu varsayılan bir görüntüsünü paylaştı . Pervasız çılgın bilim adamının gerçek oyun yetenekleri hakkında hiçbir şey gösterilmese de, oyun içi varlığı önceki birkaç sızıntıyla örtüşüyor. Söylentiler genellikle Rick'in cesur torunu Morty'nin MultiVersus'ta da görüneceğini iddia etse de, sızıntı ne yazık ki iyi huylu yardımcıyı hariç tutuyor. Jdog_4789'un sızıntısı ayrıca , popüler Rick and Morty bölümü "Get Schwifty" den Cromulon Dimension'a dayanan Rick ile ilişkili bir MultiVersus aşamasını da gösteriyor. Yetişkinlere yönelik çizgi filmin popülaritesi, Morty olmasa bile Rick'in dahil olmasını sağlıyor.

Çapraz kavgacının onaylanmış kadrosu zaten çok etkileyici olsa da, birçok hayran MultiVersus karakter listesine eklenen HBO simgelerini görmeyi umuyor . Arya Stark zaten epik fantezi dizisi Game of Thrones'u temsil ediyor, ancak The Sopranos, The Wire, Oz ve hatta Last Week Tonight with John Oliver gibi diğer popüler şovlar da görünmeyi hak ediyor. Sopranos'un Tony Soprano veya Furio Giunta gibi acımasız gangsterleri, The Wire gibi MultiVersus savaş alanına ciddi ateş gücü getirebilir .Brother Mouzone veya Jimmy McNulty gibi simgeler. Ancak John Oliver'ın dövüş yeteneği Superman ve Steven Universe gibi dövüşçülerle boy ölçüşemeyebilir.

MultiVersus , çok sayıda Warner Bros. yıldızını içerecek ve Rick ve Morty'nin popülaritesi, Rick Sanchez'in dahil edilmesini zahmetsiz kılıyor. Nihilist dehanın savaşta kullanabileceği çeşitli araçlar vardır ve varlığı Morty'nin dahil edilmesini neredeyse kaçınılmaz kılmaktadır. Ancak Jdog_4789'un sızıntısı doğrulanmadı, bu nedenle MultiVersus'ın Rick ve Morty kahramanının dahil edilmesi şimdilik sadece bir söylenti olarak kaldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.