Minecraft Yama Notları, Seyirci Modunun Sonunda Ana Kaya İçin Yakın Olduğunu Açıkladı

Minecraft Yama Notları, Seyirci Modunun Sonunda Ana Kaya İçin Yakın Olduğunu Açıkladı

Minecraft: Bedrock Edition, yakın tarihli bir güncellemede İzleyici Modu'nu ekledi, ancak geliştirici Mojang, özelliğin henüz bitmediğini söylüyor.

Yeni bir Minecraft güncellemesi, Bedrock Edition'a uzun süredir istenen İzleyici Modu da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ekliyor . Mojang'ın çılgınca popüler olan hayatta kalma sanal alanı 2009'da piyasaya sürüldü ve sorumluluk sahibi geliştiriciden düzenli güncellemeler almaya devam ediyor. Bu Minecraft güncellemeleri, Muhafız düşmanına yeni bir lazer saldırısı vermek gibi küçük değişiklikler yapabilir , ancak oyunu oynamanın tamamen yeni yollarını da ekleyebilirler.

Minecraft , erken erişim oyunu olduğu günlerinden bu yana oyuncuları geliştirme sürecine yakından dahil etti. Caves & Cliffs Güncellemesi gibi devasa genişlemeler hala yayınlanırken, dünya neslinde büyük değişiklikler yapıyor ve yeni içerik ekliyor olsa da, topluluğa genellikle herhangi bir büyük değişikliğe yol açan küçük anlık görüntüler verilir. Bu, topluluğun yeni özellikleri test etmesine ve genellikle daha etkili bir sonuçla sonuçlanan geri bildirim sağlamasına olanak tanır. Örneğin, Minecraft'ın bir anlık görüntüsü: Java Sürümü yakın zamanda durdurulamaz Muhafız'a menzilli bir sonik saldırı vererek güç merkezini daha da durdurulamaz hale getirdi. Bundan önce bir Minecraft anlık görüntüsü yeni Kurtarma Pusulası'nı ekledi, oyuncuları öldükleri ve eşyalarını düşürdükleri noktaya yönlendiren bir eşya.

Yakın tarihli bir Minecraft güncellemesi olan 1.18.30 Sürümü, deneysel yeni bir Bedrock özelliği olarak Seyirci Modu'nu ekledi. Oyuncuların çevre ile etkileşime girmeden harita üzerinde uçmasını sağlayan mod, PC'deki Minecraft: Java Edition'a 2014 yılında eklendi. Ancak oyunun konsollar ve mobil cihazlardaki Bedrock Edition sürümü henüz bu özelliği alamadı. 1.18.30'da bulunan İzleyici Modu sürümü, görünüşe göre hala devam ediyor ve Mojang oyuncuları buna çok fazla güvenmemeleri konusunda uyarıyor. Minecraft: Bedrock Edition , görünüşe göre 1.19 Wild Güncellemesinden sonra İzleyici Moduna sahip olacak , bu nedenle hayranlar, blok tabanlı hayatta kalma sanal alanında özgürce uçmak için bir süre bekleyebilirler.

İzleyici Modu, konsol oyuncularının istediği heyecan verici yeni bir özelliktir ve Vahşi Güncellemeyi gösteren bir Minecraft anlık görüntüsü gelecekte daha da şaşırtıcı özellikler vaat ediyor. Oyunun bir sonraki büyük genişlemesi, oyunun zaten renkli manzaralarını sarsacak iki yeni biyom olan Mangrove Swamps ve Deep Dark'ı ekleyecek. Mangrov Bataklıkları, kurbağalar ve aşırı büyümüş ağaçlarla dolu bataklık alanlardır ve sığ sularda keşif yapmaya yardımcı olan sandıklı tekneler vardır. Bu arada Deep Dark, yeni Sculk öğesiyle dolu ve korkunç Muhafız tarafından devriye gezen ölümcül bir yeraltı harabesidir.

PC oyuncuları yıllardır İzleyici Modunun tadını çıkarırken , konsollardaki ve mobil cihazlardaki Minecraft hayranları bu eğlenceli özelliği kaçırıyor. 1.18.30 güncellemesi sonunda onlara bunu kullanma şansı veriyor, ancak Mojang, İzleyici Modunun bu sürümünün kararsız olabileceği konusunda uyarıyor. Tam tamirci 1.19'dan sonra çıkacak, ancak o zamana kadar PC dışındaki Minecraft hayranları en azından yüksek uçuş özelliğini test edebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.