Minecraft Rehberi - En İyi Araç Büyüleri

Minecraft Rehberi - En İyi Araç Büyüleri

Minecraft'ta blokları aşmak bir slogan olmak zorunda değil; Doğru büyülerle bir maden makinesi olabilirsiniz.

Minecraft'ta ilk kez bir elmas kazma aldığınızda, bu çok önemli. Bununla birlikte, bu kazmayı ilk kez büyülediğinizde, bu bir oyun değiştiricidir - ve gerçek potansiyellerini gördükten sonra genel araçlara geri dönmek zordur. Aletlerinizi daha etkili hale getirmek ve dünyayı keşfederken uğraşmanız gereken zahmeti en aza indirmek için büyülemek için bilmeniz gereken her şey burada.

Not: Bu kılavuz, Minecraft'ın Windows 10, Xbox, PlayStation, Switch ve mobil cihazlarda bulunan Bedrock sürümüne odaklanmaktadır.

mc.webp

Donanımınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak daha da fazla Minecraft büyüleyici kılavuzumuz var - aşağıdan kontrol edin.

Büyüleyici Minecraft'ta Nasıl Çalışır?

  • En İyi Silah Büyüleri
  • En İyi Zırh Büyüleri
  • Büyü Tanımları
  • Tüm En İyi Alet Büyüleri

Bununla birlikte, donanımınızı en iyi nasıl büyüleyeceğinizi bilmek her zaman açık değildir. Bunlar, Minecraft araçlarınızın her birine uygulamak istediğiniz büyüler ve neden. Bununla birlikte, her bir büyünün ne yaptığının ayrıntıları için Minecraft büyü tanımları hakkındaki kılavuzumuza başvurduğunuzdan emin olun.
Minecraft araçları, en uygun yapıda çoğunlukla aynı büyüleri kullanacağınız için diğer büyüleyici öğe türlerinden farklıdır.

Kazma, kürek ve balta için şu büyüleri isteyeceksiniz:

  • Talih I - III - Belirli blokların (Cevher, elmas, vb.)
  • Verimlilik I - V - Takım hızını artırır.
  • kırılmaz I - III - Öğelerin kullanıldığında bozulma sıklığını azaltır.
  • Tamir - Deneyimi kullanarak elde tutulan öğeyi onarır

Bu sihir koleksiyonu size dayanıklı, kendi kendini onaran, inanılmaz hızlı bir şekilde mayınlayan ve size bonus cevher kazandıran ve sonrasında yaptığınız her şeyi çok daha hızlı yapan bir kazma sağlayacaktır.

Araç setinizi gerçekten geliştirmek için, İpek Dokunuşlu (ve ideal olarak Kırma ve Onarma) bir Kazma'ya sahip olmak ve arı kovanları gibi yok edilebilir blokların icabına bakmak akıllıca olacaktır. Fortune tamamen blokları kırmakla ilgili olduğundan ve Silk Touch bunun tam tersi olduğundan, her ikisine de tek bir araçta sahip olamazsınız.

Diğer araçların çoğunu büyülemeyi atlayabilirsiniz. Büyüleyici Makaslar, Çapalar ve çakmaktaşı-çelik gerçekten zaman veya deneyime değmez - ancak gerçekten anıtsal miktarda yaprakları ağaçlardan koparmayı planlıyorsanız Kırılmaz bir makas seti kötü bir fikir değildir. , bu yüzden bile onun kullanımı olurdu. Büyülenecek şeyler listenizde birinci, ikinci veya hatta onuncu olmamalı, birincil araçlarınızı büyülemek Minecraft oynama şeklinizi tamamen değiştirecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.