Minecraft Hayranının En Zorlu Başarı Girişimi Üzücü Bir Şekilde Sona Eriyor?

Minecraft Hayranının En Zorlu Başarı Girişimi Üzücü Bir Şekilde Sona Eriyor?

Oyunun en zorlu başarısını deneyen bir Minecraft oyuncusu, bir kavga çabalarını zarif bir şekilde boşluğa fırlattığında kalbi kırıldı.

Oyunun en zorlu başarısını deneyen bir Minecraft oyuncusu, rastgele bir karşılaşmanın saatlerce süren sıkı çalışmasının ardından kalbi kırıldı. Bazı özelliklerin kaldırılması nedeniyle Minecraft topluluğundan tepki çeken oyunun yaklaşmakta olan 1.19 Wild güncellemesi öncesinde , oyuncular sadece güncellemenin düşmesini beklemek yerine dünyalarının tadını çıkarmaya çalışıyorlar. Bu, başarı koleksiyonlarını doldurmayı içerir.

Minecraft'ın başarıları, daha doğrusu ilerlemeler olarak bilinir, aynı zamanda yön tabelaları olarak da hizmet eder. Özellikle oyunun başlarında, oyunculara bir tür yumuşak eğitimde hedefleyecekleri hedefler verirler. Bununla birlikte, en zorlu gelişmelerden birkaçı, tamamlanana kadar gözden gizlenmiştir, bu nedenle birçok oyuncu bu gizli zorlukların var olduğunu bile fark etmeyebilir. Bu gelişmelerden biri de kulağa biraz bıkkın gelen " Buraya Nasıl Geldik ? 26 farklı durum efektini ( Minecraft 1.19'a Darkness'ın eklenmesiyle yakında 27 olacak) içeren, kilidini açması çok zor bir gelişmedir.

Kaldırma etkisi, Minecraft'taki daha nadir durum etkilerinden biridir ve oyuncu bunu yalnızca bir Shulker tarafından vurularak alır. İlerlemenin kilidini açmak için, oyuncular genellikle bir Shulker'ı bir maden arabasına veya tekneye sokarlar ve kolay erişim için onu dünyaya geri götürürler. Reddit kullanıcısı jmill643'ün tam da bu şekilde bir Shulker elde etmek için bir saat harcadığı, ancak her şeyin çok yanlış gittiği bildirildi. Bir Enderman ile talihsiz bir karşılaşma, teknedeki Shulker jmill643'ün feribotla bir kayalığın üzerinden kaymasına ve aşağıdaki boşluğa düşmesine neden oldu, çünkü jmill643'ün kendileri Levitasyon etkisi altında çaresizce gökyüzüne yükseldi. Minecraft'ın Endermen'leri kaosa neden olmaya yabancı değil, ancak nadiren eylemlerine katlanmak bu kadar acı vericidir.

Shulker'ın End'in altındaki psychedelic boşluğa, müzik eşliğinde aşağı doğru sürüklenirken havada bir yay kestiği görüntüsü, şaşırtıcı derecede zarif bir manzaradır. Bununla birlikte, aynı zamanda kaybedilen tüm harcanan zaman ve çabayı düşünmek hala acı verici. Neyse ki, ancak, bu hikaye mutlu bir sonla bitiyor. jmill643 bu olaydan sonra girişimlerini geçici olarak terk etse de, daha sonra çabalarını yenilediler ve şimdi ilerlemeyi tamamladılar. Bazı başarılar açıkça diğerlerinden daha zor olsa da, hiçbir Minecraft başarısı gerçekten imkansız değildir, en zoru bile biraz sabır gerektirir.

"Buraya Nasıl Geldik " muhtemelen son zamanlardaki en zor oyun başarılarından biridir ve yakın gelecekte artan zorluğu bu değerlendirmeyi engellemek için hiçbir şey yapmaz. Bu haber, bir oyuna gizli başarılar eklendiğinde, ne kadar zor olursa olsun, oyuncuların ister Minecraft'ta ister başka bir oyunda olsun, her zaman çok çalışarak onları keşfedebileceklerini ve üstesinden gelebileceklerini gösteriyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.