Microsoft Flight Simulator'ın Reno Air Races Genişlemesi Çıktı

Microsoft Flight Simulator'ın Reno Air Races Genişlemesi Çıktı

Reno Air Races: Full Collection, genişleme paketiyle birlikte satın alınabilir. Geliştirici, dünyanın en ünlü yarış uçaklarının birçoğunun "son derece özgün rekreasyonlarını" geliştirmek için Reno Air Racing Association (RARA) birçok pilotla çalıştı.

Microsoft Flight Simulator'ın son gelişmiş sürümü Reno Air Races resmi olarak artık satın alınabilir.

Reno Air Races: Genişletme paketi, Microsoft Flight Simulator pazarından 349 TL karşılığında satın alınabilir. Pakette çevrimiçi çok oyunculu yarış deneyiminin yanı sıra Kuzey Amerika T-6 Teksaslı, Kuzey Amerika P-51 Mustang, Aero L-39 Albatros ve Aviat Pitts Special S1S dahil olmak üzere dört ayrıntılı başlangıç uçağı yer alıyor.
Geliştirici, dünyanın en ünlü yarış uçaklarının birçoğunun "son derece özgün rekreasyonlarını" geliştirmek için Reno Air Racing Association (RARA) birçok pilotla çalıştı. Bu çalışmanın bedelini de almış görünüyor.

ss-c05ceb6a9b50368b3bf67bf93adceb8830c0b534-1920x1080.jpg

Genişletmenin yanı sıra oyuncular ayrıca 10 adet Kuzey Amerika P-51 Mustang, 10 adet Kuzey Amerika T-6 Teksaslı, 10 adet Aero L-39 Albatros ve 10 adet Aviat dahil olmak üzere resmi lisanslı 40 model uçak sunan Reno Air Races: Full Collection'ı satın alabilirler.

Pitts Özel S1S. Ayrıca Miss America, Strega, Voodoo, Baron's Revenge, Radial Velocity, Six-Cat, American Spirit, Pipsqueak ve daha fazlası gibi "Altın" şampiyonlar da dahil. Reno Air Races: Full Collection'ın fiyatı 729 TL.

Microsoft Flight Simulator ve genişletmesi artık Xbox Series X|S, Windows 10 ve Steam için Xbox Game Pass'te mevcut. Oyun daha öğretici ve Keşif Uçuş seçenekleri sunarken, DX12 desteği ve yeni Reno Hava Yarışları da içermesi sonucu olayı farklı bir kaliteye sürüklüyor. Flight Simulator, 2022'de Xbox Bulut Oyun kitaplığına da katılacağı açıklanmış durumda.

Yeni Havaalanları ve Şehirler Eklendi

Eylül ayında oyun, Avusturya, Almanya ve İsviçre'de geliştirmeler gören World Update 6'yı aldı . Güncelleme, yeni hava görüntüleri ve yüksek çözünürlüklü yükseklik haritalarının yanı sıra İsviçre'deki Basel ve Avusturya'daki Viyana gibi 3B şehirleri içeriyordu. 100'den fazla tanınmış yer ve Lübeck, Stuttgart, Klagenfurt ve St. Gallen dahil olmak üzere çeşitli havaalanlarının yanı sıra ekstra keşif uçuşları, iniş zorlukları ve orman gezileri de eklendi.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.