Metin 2 Beşgen Kalkan Nereden Düşer?

Metin 2 Beşgen Kalkan Nereden Düşer?

Metin2’de oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilen karakterlerden birisi olan savaşçı item ve eşyalarını bulmak diğer karakterlere göre oldukça daha kolaydır. Oyuncular tarafından en çok aranan savaşçı eşyası ise Beşgen Kalkan'dır. Metin 2 Beşgen Kalkan nerelerden düşer? Beşgen kalkan elde etmek için hangi slotları kesmeliyiz? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman ve Ninja yani Metin 2 de yer alan tüm karakterler Beşgen Kalkan kullanabilir. Bu eşyayı kullanabilmek için minimin 21 level olmanız gerekmektedir. Bu eşya epik eşyalara dönüşememesinin yanında pek kullanılan eşyalar arasında bulunmamaktadır. Bunun en büyük nedenlerinden birisi oyunun, son yıllarda bu seviyeleri oldukça rahat geçilmesine olanak tanımasıdır.

Metin 2 Beşgen kalkan nereden düşer? Beşgen kalkan elde etmek için hangi slotları kesmeliyiz?

Beşgen kalkan elde edebilmek için belirli slotları kesmeniz gerekmektedir. Beşgen kalkan karşılaşacağınız tüm slotlardan düşmez. ahşi Akrep Adam, Lanetli Siyah Ayı, Lanetli Kahverengi Ayı ve Yılan Kılıçcı keserek Beşgen Kalkan elde edebilirsiniz. Gümüş Define Sandığı+ eşyasını açıp şansınızı deneyerek de Beşgen Kalkan elde edebilirsiniz. Vahşi Akrep Adam ve Yılan Kılıçcı Yongbi Çölü’nde bulunur. Lanetli Siyah Ayı ve Lanetli Kahverengi Ayı ise İmha’da bulunur.

Beşgen Kalkan Düşürme Taktikleri

Yukarıda yazdığımız tüm yaratıkları keserek Beşgen Kalkan kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken leveliniz düşükken bu yaratıkları oldukça çok kesmektir.

Beşgen Kalkan + Basma İtemleri

+1 için 1.000 Yang gereklidir. +2 için 2.000 Yang gereklidir. +3 için 4.000 Yang gereklidir. +4 için 8.000 Yang gereklidir. +5 için 1 adet Kırık Zırh Parçası ve 13.000 Yang gereklidir. +6 için 1 adet Başlangıç Elkitabı+ ve 20.000 Yang gereklidir. +7 için 1 adet Bilinmeyen Tılsım, 1 adet Kılçık ve 40.000 Yang gereklidir. +8 için 2 adet Akrep Kıskacı, 1 adet İstiridye ve 70.000 Yang gereklidir. +9 için 2 adet Lanet Kitabı, 1 adet İstiridye ve 120.000 Yang gereklidir.

Beşgen Kalkan Efsunları

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü (En fazla %10) Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması (En fazla %15) Sersemlik Karşısında Bağışıklık Zeka (En fazla +12) Güç (En fazla +12) Çeviklik (En fazla +12) Canlılık (En fazla +12) EXP Bonus Şansı (En fazla %20) 2 Kat Yang Düşürme Şansı (En fazla %20) Vücut Darbeleri Karşısında Yansıtma Şansı (En fazla %15) Şeytanlara Karşı Güçlü (En fazla +%20) Ölümsüzlere Karşı Güçlü (En fazla +%20) Orklara Karşı Güçlü (En fazla +%20) Mistiklere Karşı Güçlü (En fazla +%20) Hayvanlara Karşı Güçlü (En fazla +%20)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.