Marvel'in Guardians Of The Galaxy VA Buzdolabı Gizemini Cevaplıyor mu?

Marvel'in Guardians Of The Galaxy VA Buzdolabı Gizemini Cevaplıyor mu?

Peter "Star-Lord" Quill'in seslendirme sanatçısı, Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nda Milano'nun buzdolabının kapısını açık bırakanın kendisi olduğunu doğruladı.

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nda Peter “Star-Lord” Quill'i oynayan seslendirme sanatçısı , Milano'da buzdolabının kapısını sürekli açık bırakanın Peter olduğunu ortaya çıkardı. Eidos Montreal'in her zaman popüler olan Galaksinin Koruyucuları'nı ele geçirmesi, geçen yıl piyasaya çıktığında, çeşitli güçleriyle barış yapmak için mücadele eden uzay paralı askerleri arasındaki şakayı ve gerilimi ustaca yakalayan yazısı ve mizahı sayesinde büyük övgü aldı. iç iblisleri ve Marvel Evrenini kült benzeri Evrensel Gerçek Kilisesi'nden kurtarın. Peter ve ekibi, Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nın hikayesi boyunca birbirleriyle tartışır, kavga eder ve trajik geçmişleri hakkında birbirlerine açılırlar, bu da birkaç harika koşu şakası ve karakter anına yol açar.

Bu tekrar eden şakaların en önemsizlerinden biri, oyuncuların Marvel's Guardians Of The Galaxy'deki görevler arasında keşfedebilecekleri Peter Quill'in güvenilir uzay gemisi Milano'da gerçekleşir . Ana salon alanında, Muhafızlar görev öncesi rutinlerini sürdürürken, geminin her tarafına soğuk hava sızdıran, sürekli açık bırakılan bir buzdolabı var. Peter olarak, Quill birisinin değerli enerjisini boşa harcadığı konusunda homurdanırken, oyuncular bir düğmeye basarak buzdolabının kapısını kapatabilirler - ancak Peter, GOTG'nin oyunlarından birinde başka bir maceradan sonra odaya döndüğünde kapı bir kez daha açık bırakılacaktır . birçok tekrarlanan şakalar . Gemideki diğer herkes, onu açık bırakanın kendisi olduğunu mizahi bir şekilde reddediyor, ama öyle görünüyor ki,Marvel'in Galaksinin Koruyucuları oyuncularının artık gerçek suçlunun kim olduğuna dair bir cevabı var.

Görünüşe göre, Marvel'in Guardians Of The Galaxy seslendirme sanatçısı Jon McClaren tarafından onaylandığı gibi, Milano'nun buzdolabının kapısını açık bırakan Peter Quill'in kendisi . The Gamer'a göre McClaren, Peter'ın "The Promise" filmindeki vizyonunda gösterilen bastırılmış bir hafıza nedeniyle Peter'ın bilinçaltında kapıyı açık bıraktığını ortaya çıkardı. McClaren, Peter'ın daha sonraki buzdolabı alışkanlıklarının " bir çeşit PTSD buzdolabı kapısı açma sendromu " olduğunu belirterek, " Vaat sırasında bodruma girerseniz, buzdolabı kapısının açık olduğunu fark edeceksiniz . " diye açıkladı. GOTG buzdolabıyla ilgili başka bir şaka için hareket yakalama gerçekleştirdi Peter'ın kapıyı kapatıp etrafına baktıktan sonra tekrar açtığı yerde, ama bu sonuçta bitmiş oyundan kesildi.

gotg-fridge-door-always-open.webp

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları geçen sonbaharın sonlarında piyasaya çıktığında bolca övgü alırken, oyun sonunda Square Enix'in satış beklentilerinin gerisinde kaldı - Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nın figüratif kapıyı bir takip için açık bırakmasına rağmen bir devam filmi olasılığını sorguladı . -yukarı başlık. Bununla birlikte, bunun Square Enix'in üçlü A projeleri için satış tahminlerini aşırı uzatma konusundaki rezil eğilimi ile daha fazla ilgisi olabilir ve geliştirici Eidos Montreal, Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nın Xbox Game Pass'a eklendiğinden beri yenilenmiş bir hayat gördüğünü belirtti . geçen ay .

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nın devamı olsun ya da olmasın, en son Marvel başlığında pek çok gizli şaka ve karakter detayı var - Milano'da buzdolabının kapısını açık bırakanın Peter Quill'in ortaya çıkması da dahil. Her zaman şikayet edenin kendisi olduğu düşünüldüğünde komik bir şekilde ironik olmasının yanı sıra, bu açıklama, Peter'ın Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'nda annesini kaybettiği güne nasıl geri döndüğü konusunda da biraz trajik .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.